Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Honfitársaim! A csajotok/feles...

Honfitársaim! A csajotok/feleségetek tud főzni?

Figyelt kérdés
Az enyém valami borzalmas pocsékul, ráadásul minden ilyen tasakos izetlen sz-ar...
2013. nov. 19. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
83%
Tud főzni a feleségem, nagyon is jól. Tasakos dolgokat nem eszünk sosem.
2013. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
94%
Ha nem ízlik, amit ő főz, akkor főzzél te magadra.
2013. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak a "csajod", akkor ne legyenek elvárásaid! A kapcsolatotok is "tasakos sz-r" ha a kedvesedet lecsajozod.
2013. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Akkor főzz te valamit.


Én sem tudtam főzni, amikor összeköltöztem a későbbi férjemmel. De együtt megtanultunk. Jó móka együtt főzőcskézni :-)

2013. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 zabmester ***** válasza:
69%

Az élettársam nevében válaszolok, ha nem gond: igen tud(ok) főzni. Aki olvasni tud, az főzni is, csak azt kell csinálni, ami le van írva. Mondjuk ha arról van szó, random hozzávalókból is tudok ehető kaját készíteni.

Hadd kérdezzek vissza: TE tudsz főni? Mert azt már tudjuk, hogy a párod nem igazán, de veled mi a helyzet?

2013. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ÉLtem egyedül egy ideig, így igen, tudok főzni. viszonylag

de ha valaki olvasni tud, akor főzni is, mi a helyzet azzal, hogy miért éget el dolgokat? VAgy miért nem fűszerezi be jól? sokszor semmi íze nincs a kajának, vagy éppen túl sós, vagy ha már végképp elrontja, akkor telerakja csípős paprikával....

Ja és én 12 órát keményen melózok fizikai munkát, csak nem én fogok majd otthon nekiállni éjfélig főzni?!?

2013. nov. 19. 14:24
 7/24 anonim ***** válasza:

Ő nem dolgozik?


Van ezer főzőtanfolyam, menjen el egyre.

2013. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Magam nevében beszélek:


Tudok főzni, múltkor halkan bevallotta,mhogy az én főztöm jobb, mint az édesanyjáé.

Hozzáteszem, hogy vannak esetek,amikor valamit elrontok/ általában ez az elsózást jelenti/ de szerencsére a hibákat is tudom javítani, ha muszáj.

Ha nem tudnék főzni sem maradnánk éhen, mert a férjem is jól főz..


Zabmester,


Eddig én is azt hittem, hogy ez így van,de a barátnőm rácáfolt...mindent képes elrontani.

Sütni istenien süt, a legbonyolultabbakat is...de egy rántásnál is megáll a tudomány nála... Múltkor már a telefonba sírt, hogy neki ez nem megy, szerencsére a vőlegénye nem eskik kétségbe, jól főz:)

Ha mégis siker, akkor van nagy öröm, sajnos sosem hagyták a konyhában kibontakozni, csak süteményhez..


Míg nekem kóstolnom sem kell úgyis sikerül, a kóstolom akkor sózom el:)

12 éves koromban már aktívan kellett otthon főznöm, emiatt egyszerű dolgom van, aztán 2 éve egy hotelben is besegítettem a szakácsoknak felszolgáló létemre, ha úszott a pálya...


26/n

2013. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
kinézetre nagyon baba a csaj, bár kissé buta, de ha nem tanul meg előbb-utóbb főzni, akkor nem lesz hozzú ez a kapcsolat.
2013. nov. 19. 14:26
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Tud és szeret is főzni,minden nap van főtt kaja ebédre,hétvégén mindig van sütemény is,és ami a legjobb,nem akar salátával etetni,rendes kajákat főz,maximum belecsempészi a zöldségeket úgy,hogy fel sem tűnik.
2013. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!