Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Honfitársaim! A csajotok/feles...

Honfitársaim! A csajotok/feleségetek tud főzni?

Figyelt kérdés
Az enyém valami borzalmas pocsékul, ráadásul minden ilyen tasakos izetlen sz-ar...
2013. nov. 19. 14:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
jelenleg nem talált még munkahelyet
2013. nov. 19. 14:28
 12/24 anonim válasza:
100%
26 éves feleségemnek sincsen most munkahelye. De főzni azt nagyon tud, sütni még jobban. Minden másnap főz. De ha naponta kell, akkor minden nap.
2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Ha 12 órázol és semmire sincs időd, akkor kora délután hogy van időd netezgetni?

Másrészt, amilyen felszínes vagy, megérdemled, hogy egy olyan "csajod" legyen, aki buta mint az éccaka, főzni sem tud. De gondolom téged úgyis csak a szex érdekel.

2013. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
szabadnapról nem hallottál még?
2013. nov. 19. 14:36
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
ugyan itt én vagyok a ''csaj'' 18 éves vagyok és bizony nagyon jól főzök.együtt élünk a barátommal.számomra nincs kihívás,bár tény hogy én is néha elsózom az ételt ez a ritkábbik eset.szintén 12 éves korom óta sürgök forgok a konyhába szüleim válása óta(apukámmal éltem)
2013. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
az én párom is jól főz, sőt túl sokat főzne is és sütne ha hagynám, amikor összeköltztünk még nem tudott főzni de akkor se sok kaját rontott el
2013. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Komolyan azért lesz vége egy kapcsolatnak mert, rosszul főz?

GYAKORLAT TESZI A MESTERT! Majd idővel minden könnyebb lesz.. de az is lehet, hogy szét szort és azért nem sikerül neki.


Én nem vagyok sokat a konyhában. 4-5 naponta állít be anyám, hogy meg kéne csinálni mert ő dolgozni fog. Ilyenkor megcsinálom én. vagy épp ha valamit megkívánok, hogy én azt enném. Akkor megcsinálom. Eddig nekem is csak a túl sózás hibám volt....Nem mindennapos.. :) 18/L

2013. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Bocsi, én vagyok a nő.


Igen, tudok főzni. Már kislányként is be kellett állnom segíteni az anyukám mellé. 14 éves koromtól, amikor már anyu is visszament dolgozni, a nyári szünetben nekem kellett ellátni a teljes háztartást, főzéssel, mindennel egy öt tagú családra.

Én is bakiztam sokat, volt túlzöldségezett húsleves, szétfőtt paprikás krumpli, odakozmált pörkölt, nyúlós galuska... Aztán szépen belejöttem, ma már a legkisebb gondom a főzés a házimunka során.

(Már nekem is megsúgta a férjem, hogy jobban főzök, mint az anyja. :D)

2013. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok :) Több mint egy éve élek párommal,20 éves leszek januárban. Édesanyámnak kiskorom óta segítettem,de leginkább a takarításban. Párommal távkapcsolatunk volt,adódott a lehetőség hogy összeköltözzünk , így jöttem az ő városába,az utolsó évemet még be kellett fejeznem a suliba,így innen jártam be mindennap. (Ami egy oda útnál kb másfél órát jelentett vonattal ) Na de nem is ez a lényeg,hanem hogy mellette "simán" vezettem a háztartást,nekiálltam főzöcskézni is . Ami az elején nem sikerült,az a pergős rizs,és a babfőzelék... Na de 1-2 alkalom után már sikerültek ezek is :) Párom sajnos nem szereti az édességet,így amikor csak tudok sütök valakinek :) Imádok sütni és főzni is .... Én megértelek,hogy így reagálsz a dologra...főleg ha kb semmi finomat nem csinált eddig a csajod . Mert nem azzal van a gond,hogy valaki egyszer-kétszer elront valamit,hanem ha mindig.... Én hip-hopp ráéreztem a dologra..Sok sok receptet nézegettem az internetről,esetleg több receptből csináltam meg az ételt,vagy hozzátettem amit én gondoltam :) Már páran megmondták páromnak hogy lottó 5-öse van ... :D persze sajnos ő nem nagyon látja a dolgot,mert édesanyja is mindig kiszolgálta...szóval neki kb ez a természetes :/ én szívesen megcsinálok mindent :) Hány éves a barátnőd ? Érdekli egyáltalán a főzés ?
2013. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
szabadnapodon te is nekiállhatsz főzni, ha annyira nem ízlik főztje. s halkan teszem hozzá, hogy a fűszerezés ízlés kérdése, én pl. a csípőset szeretem, más meg kifut tőle a világból. szóval, az, hogy neked nem ízlik, nem jelenti azt, hogy tuti, hogy rossz. csináld magad, aztán olyn lesz, amilyen ízlik.
2013. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!