Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kérhetnék tanácsokat? Nagyon...

Kérhetnék tanácsokat? Nagyon fontos! Többi lent.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, most van az első párkapcsolatom ,lassan 9 hónapja tart.

Barátom észre vette, h szinte semmit nemtudok csinalni, se főzni, se semmi háztartási dolgot(persze takarítamk tudok, szeretek is).

Anyósom szakacs, mondta barátom hogy menyjek ki hozzá tanuljak.De nagyon szégyellek , nem érzem h beilleszkedtem hozzájuk :/

Tudna valaki valami tanácsot adni, hogy hogyan tanuljak és hogyan tudnék beilleszkedni?



2017. febr. 16. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, brazilok vagytok? Naluk ebben a korban hazasodnak, gyereket csinalnak...
2017. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: hagyd el. :D 20 éves vagyok, és sose kellett még függönyt felraknom, valószínű, ha most kéne, bénáznék. 15 évesen egyáltalán nem kell tudnod főzni, bőven elég ha tudsz rántottát csinálni, meg anyukádnak segítesz hámozni. Amint elköltözöl majd otthonról, szépen mindent magadtól megfogsz tanulni. Én egy éve tanultam meg főzni, mióta külön élek anyukámtól, és csináltam aztán blődségeket, de mostanra szépen belejöttem. :D Mindennek meg van a maga ideje. Ha ennyire feszélyezve érzed magad, akkor tényleg jobb lenne ha ott hagynád.
2017. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Off...

11-s! kizárt dolog,hisz itt írja:...Ő 19 éves, főiskolán van,és ezután diplomázni is fog".

Egy brazil???

2017. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ciganyok vagyunk, akkor mivan? Ha mas szarmazasuak vagyunk, mar kizart dolog??
2017. febr. 19. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!