Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Huszonéveseknek honnan a . A...

Huszonéveseknek honnan a . A . Ból van huszonmilliói lakásra? Plusz két-két milla autóra?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 18:32
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
79%
Szülök pénzelik az ilyeneket,álomvilágban élnek.
2020. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Iligyeim sokan vagytok.
2020. febr. 20. 10:31
 23/59 anonim ***** válasza:
93%

Én pl 26/f asztalos vagyok, 8 ev gyakorlattal, 3 eve vállalkozo vagyok, rendszeresen kapok megjegyzéseket a koromra még megrendelőktől is, de mivel szépek a munkaim, precíz vagyok, pontos, és betartom az elvállalt határidőimet, így aztan be vagyok táblázva munkával konkrétan jövő márciusig jelenleg... (na jó vannak rések ahová még esetleg befutó kisebb munkákat be be tudok szuszakolni...)

Egy átlagos mai panel konyha Pest megye

3-400ezer anyagár, 3-400ezer munkadíj, főleg konyhákat kell csinálnom, havonta 4-5elkészül... sajnos elég egy kaptafára kéri mindig mindenki az aktuális divat szerint... pedig a kihívásokat is szeretem...

Tavaly összesen 17milliót kerestem... (legalábbis ez szerepel az adóbevallásomban :))

2020. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
16%
#23 hagyjad már a meséket :D Panel lakó fog konyhára költeni 800ezreket, meg mi kerül annyiba egy 2nm-es konyhába?
2020. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
86%
24: az, hogy nem megveszi az ikeaban, hanem egyedi. Nem kamuzik, apósom is bútorasztalos, meg egy barátunk is, ők is ennyiért tolják.
2020. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
36%

ahhoz, hogy havi 4 lakás bejöjjön, oda komoly ismerettségi kör kell, ami kötve hiszem, hogy egy 26 éves gyereknek, aki 3 éve vállalkozó, lenne.


+ időben is eléggé kérdéses/hihetetlen, hogy futószalagon jönnek ezek a munkák, amit egymás után tud csinálni.

2020. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
94%
Mi is most voltunk nagy konyhavadászatban, meg is kaptuk, hogy milla alatt nemigen van normális, jó minőségű konyha. Hát nekünk elég volt a házat megvenni, vettünk 250-ért egy olyat ami ha pár évig kitart, már annak is örülünk. :D Szerintem hihető, hogy népszerű az asztalos munka iránti igény, főleg ha a vállalkozáshoz volt családi kapcsolat, aki bevezetett ebbe, akkor persze, hogy volt ügyfélkör is hamar. Jó is az, sok sikert! 20-on évesek azt mondanak amit akarnak, én is látok magam körül 1-2-t, hogy szórják a pénzt, de közben alig van pénzük, nagy adósságok lehetnek a háttérben. Mindenki azt mond amit akar, csak osztani kell 2-vel, fele se igaz némelyiknek. Vagy vki anyagilag támogatja, vagy hitel, örökség, vagy bejött az élet, jól keres és van mit költenie a bevételeiből.
2020. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
96%
26: a fiatalok már nem "ismeretségi körben" gondolkodnak, hanem marketingben, közösségi médiában. Én online marketinges vagyok, volt régen ilyen ügyfelem nekem is. A barátunk is így tolja, ezerrel nyomja magat fb-n, instan, ismerősök osztják, a képek magukért beszélnek, annyi megrendelese van, mint az állat. 28 éves. Apósom ugye idősebb, nála még az ismerősi ajanlgatas működik, de 3 nagyobb megrendelest ő is letol egy hónapban. Nyilván nem csak konyha, lehet nappali, gyerekszobabútor van sok, meg becsuszik 1-2 kisebb, pl beepitett szekreny, egyedi ágy. Könnyen összejön havi 1 milla vagy több.
2020. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
65%

28: akkor ezekszerint itt magyarországon jól élnek az emberek, panellakók 800ezres, 3 elemes konyhabútort csináltatnak, az asztalos nyugdíjas bácsi havi 1 millát keres tisztán, nem is értem mit sír akkor mindenki.


Kérdező, megvan a válasz, honnan van pénz húszmilliós lakásokra: asztalosnak kell menni

2020. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
85%
Nem nyugdíjas bácsi, 50-es éveiben jár, és itt nem igazán vannak panelek (pest megye, Bp 40 kmre) , de amúgy ja, összerak ennyit. 800 ezer egy komplett konyhára sztem nem is sok. Nyilván nem mindenki keres ennyit, aki az ismeretségi körre alapoz, az pl biztosan nem. Ehhez jónak kell lenni a szakmában, és el is kell tudni adni magad. Tudod, fodrászból is van a kőgazdag Hajaslaci, meg a vidéki Zsuzsika, aki örül, ha 150 ezre lesz a hónap végére.
2020. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!