Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Huszonéveseknek honnan a . A...

Huszonéveseknek honnan a . A . Ból van huszonmilliói lakásra? Plusz két-két milla autóra?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 18:32
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis mérnöki irodánk van. 27 éves alkalmazottamnak tavaly kifizettem bruttó 10 millió munkabért, illetve bruttó 4 milló bónuszt, ami a tervezésekből összejött.

Ha ő ezt nem veri el hülyeségekre, hanem pár éven át gyűjtöget, illetve hozzácsap egy átgondolt hitelt, miért ne vehetne belőle egy rendes lakást?

Tanult tisztességgel, dolgozik tisztességgel.

2020. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Abba már ne is menjünk bele, mennyit keres az epületgépész mernök, vagy egy hálózatokra specializálódott informatikus, mindkettő mellett amit en összeharacsolok asztaloskent, nagyon nagyon aprópénz...
2020. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

# 41!

Én már a főiskola mellett szerkesztést vállaltam maszekban. Sokaknak ez "cadmonkey", én a mai napig szeretek "rajzolni" (illetve ez már több).

De már akkor vígan megkerestem vele az albi + tandíj árát. Igaz nem kevés éjszakázás volt benne és van benne a mai napig is, de az akkori szerzett tapasztalatból, gyakorlatból és kapcsolati tőkéből azóta is megélek.

Nincs lehetetlen csak tehetetlen.

(hozzáteszem a főiskolát is később levelezőn kezdtem el, mert rájöttem arra, hogy az addig megszerzett tudásból nem lesz saját életem)

2020. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
25%

Újgazdag ciganygyerek megrendelő"


Akitől majd jön a kifogások tömkelege,és valószínűleg egy árva forintot sem fox látni...:-)

2020. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerződés...

+ nem kezdek munkát, amíg nincs a kezemben az anyagár és a munkadíj 50%-a... ebben a melóban ez már eleve sokkal több mint amit ezen a melón lenne pofám keresni... ha nem fizeti ki a fenmaradó 50%-munkadijat, akkor is pluszban vagyok.

2020. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
75%
A 17 millás bevétel nem rossz,csak abból vond le az adót,járulékokat,könyvelőd,rezsid,egész éves megélhetésed,hobbid stb..stb..Ebből amit FÉRE tudsz-esetleg- tenni maz max 2 milla,tehát egy 20 millás házhoz az neked is 10 év meló... :-)
2020. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
53%

"27 éves alkalmazottamnak tavaly kifizettem bruttó 10 millió munkabért, illetve bruttó 4 milló bónuszt, ami a tervezésekből összejött."


Ami nettóban alig picit 9m Ft. Ezt ha elosztjuk havi szintre akkor még 800e sincs.Ilyen fizu mellet nyilván nem zacsis levest és budget párizsit fogyaszt az ember,meg nem a turiból öltözködik,és valószínűleg a hobbija,egyéb szabadidős tevékenysége sem filléres.Tehát az ilyen bér mellé társul egy életszínvonal is.Ha nagyon a fogához veri a garast mondjuk,hogy a fizuja kb 1/3 félreteszi(nagyon optimista becslés ITTHONRA),és még akkor is bő 6 évet kell egy 20 millás kecóhoz rajzolgatni...

2020. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
24%

47#!

Ez azért nem semmi demagóg szöveg.

2020. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjátok, ezeknek úgyis mindegy. Először azt fujják, hogy mindenkinek szar, akinek nem, az hazudik, aztán azt, hogy aki többet keres, az se tud ám egyről a kettőre jutni, mert az meg BIZTOS annyit költ... lényeg, hogy sajnálhassák magukat abban a tudatban, hogy az ország szar, nem ők bénák.
2020. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
75%

A magyarok kevesebb, mint 1%-a vesz évente lakást, 99 + %-a pedig NEM vesz.

A kevesebb, mint 1%-nak töredéke huszonéves, annak is töredéke az, aki nem eladott lakás árából vesz - tehát nem CSERÉL -, és az az országszinten pár ezer huszonéves ingatlanvásárló nem csak huszonmillióért vesznek, hanem annál sokkal olcsóbban is.

Tehát akkor ex has az az 1000-2000 huszonéves, aki huszonmillióért vesz, elképzelhető, hogy szülőktől, hitelből, munkából, akárhogyan összeszedte, nem?

Nem egy nagy létszám ez azér...

2020. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!