Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen panellakásban lakni?

Milyen panellakásban lakni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 13:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az a kérdésem, hogy akik olyan panelban laktak, ahol nem volt áthallás... az hol volt? Én minden egyes szót pontosan értek, ha valaki hangosabban telefonál, vagy tudom, hogy a szomszéd is nézi a Poirot-t, hallom a bevezetőzenét, szinte már épp csak azt nem, melyik rész az... :D
2021. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
Áthallás mindenhol van.
2021. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
86%
#21: Ezekkel van tapasztalatom: Budapest, Kelenföldi lakótelep, Fehérvári úti lakótelep, Őrmezői lakótelep. Egyik helyen sem tapasztaltam ilyen áthallást, ellenben egy "tégla" lakásban óbudán még a halk beszédet is hallottuk a szomszédból.
2021. máj. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Én születésem óta panelban élek. A szomszédok zaja sose zavart, bár nem is éjjel szoktak fúrni, faragni. Előny, ahogy fentebb is elhangzott, hogy fizeted a közös költséget és semmi dolgod, takarítást, felújítást, szemétszállítást a ház intézi. Központi fűtésünk is jó, a beállításnál teljes mértékben figyelembe veszik a kinti időjárást. Két liftünk van, bennük tükör, így kevésbé érezni a bezártságot. Magasan lakom, a kilátás se rossz. Az egyetlen hátránya természetesen a saját kert hiánya, főleg az utóbbi korona időben érzem azt, hogy "be vagyok zárva".
2021. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

A tégla-panel szembe állítás szerintem teljesen ház és lakóközösség függő. Nem vagyok szakember de nagyon sokféle hangot tudnak ezek a házak produkálni.


Ahol én élek panelben, oldalsó szomszédot nem csak közvetlen felsőt lehet hallani. A beszéd egész tiszta de nem teljesen az.

Voltam téglában ahol kb. ugyanez volt, de ott az oldalsót is nagyon lehetett hallani. Voltam olyan téglában ahol az oldalsó szomszéd minden szavát hallani lehetett.


Tehát szerintem ez lakóközösség és házfüggő.

2021. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!