Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 30 éves körüli fiatalok, akik...

30 éves körüli fiatalok, akik egyedül éltek. Hogy sikerült saját házat/lakást szerezni? És mennyibol éltek havonta?

Figyelt kérdés
Magyarországon ritka ha valakinek fiatalon van saját lakás. Olyan emberek válaszát várnám akik 30 év körüliek, egyedül élnek, és saját lakásuk/házuk van. Ezt így hogy lehet ilyen árak, fizetés, körülmények között elerni?

2022. okt. 16. 10:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A szüleim fundamentaztak, abból 2014-ben vették egy lakást (72nm, akkor 11.5M-ért), 5 évig 50ezer körül volt a törlesztő, aminek a felét en fizettem. A tesóm a nagyszuleim lakását kapta meg, amit apám felesben örökölt a testvérével, de a testvére megkapta a Ráckevei nyaralót, apám meg a lakást. Igen, tudom, hogy szerencsés vagyok.
2023. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

32 F vagyok

Idei évben örökségből

( nagyszüleim régi 2 szobás téglalakását)


Apu örökölte meg azt a lakást,ő pedig 50%-50%-ban nekem és az öcsémnek adta.


Öcsémmel megállapodtam

(ő házat akar majd venni a feleségével)

Szóval 10 millió forintért kivásároltam a lakásból az öcsémet.


Így 1/1 az enyém lett a lakás


13 éve dolgozok ez volt

a 10 millió forint az eddigi megtakarításom,de szerintem ez így korrekt ár.


Már néhány hónapja életvitelszerűen benne élek a lakásban,a felújítást elkezdtem amire éppen van pénzem,azt megcsinálom a lakáson.

Hitelt egyáltalán nem vettem fel és nem is tervezem.

2023. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32*

Válaszoló vagyok

Azt elfelejtettem,mondani hogy egy 45 m2 lakásról van szó

2 szoba(17+12)m2

Konyha 5m2

Fürdőszoba,wc külön helyiségben van

2023. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!