Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek családi házban...

Szerintetek családi házban vagy panelban jobb élni?

Figyelt kérdés
Szerintem családi házban, mert hajnal 2 kor is max hangerőn mehet a zene anélkül, hogy a 80 éves Marika néni kihívná a bundesPOLIZEI-t. Mindemellett nem kell a hülye szomszédok kopácsolásait hallgatni. Teljes csend és nyugalom van, bármikor kiülhetsz a teraszra vagy a kertbe a jó levegőre egy cider mellett. Úgyhogy mindenki becsülje meg a családi házat.

2016. márc. 20. 04:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Nagyjából össze is foglaltad.
2016. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Teljes csend és nyugalom van,"


- Amellett, hogy 2-kor max hangerőn megy a zene? Egyébként amit leírsz, legfeljebb akkor igaz, ha a családi házad pár száz méteres környékén nincs másik ház.

Egyénként panelban lakom, egyáltalán nem zajos, és szerencsére nekem sincs olyan perverzióm, hogy hangosan hallgassak zenét fülhallgató nélkül éjjel. Viszont néha elmegyek pár napra ismerősökhöz családi házba, megtapasztalom a csendet: az ablak előtt hajnalban elrobogó autót, a szomszéd kutyák ugatását, a szomszéd alpári stílusú üvöltözését. Persze ez nem általános, de nem állítsuk már be úgy, hogy kertes házban sosincs hasonló.

2016. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Utolsonak igaza van meg ejjel aludjan ne a zenet toljad a ciderrel
2016. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
"Teljes csend és nyugalom" Te nem laktál akkor még családi házban.
2016. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sem teljes csend és nyugalom a kertes ház. A szomszéd fát vág, a madarak üvöltenek be az ablakon, ugatnak a kutyák, füvet nyírnak, stb.


A panel sem az persze. Nekem a polgári lakás vált be, ilyenben élünk 11 éve és boldog az életünk. 5 méteres belmagasság, kevés szomszéd, konkrétan egyedül vagy egy falszakaszra, rendes anyagból épült, vastag falak.

2016. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
"a madarak üvöltenek be az ablakon, ugatnak a kutyák, füvet nyírnak, stb." Pedig ez az igazi kertes ház életérzés. Nincs is ennél jobb. ^^ Semennyi pénzért nem adnám.
2016. márc. 20. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
7:en ezt ertem, de ez nem teljes csend es nyugalom:) csak te toleralod ezt es ennyi.:)
2016. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

"Semennyi pénzért nem adnám."


- Én meg azt nem adnám, hogy a 15. emeletről belátom az egész várost.

2016. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés értelmetlen. Mások vagyunk.

Mindenkinek más az igénye, az elvárása az élettel szemben és ezt tiszteletben kell tartani. Ettől változatos a világ.

2016. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!