Kezdőoldal » Otthon » Kert » 150-200 négyzetméteres gyepfel...

150-200 négyzetméteres gyepfelület nyírására milyen márkájú és típusú elektromos fűnyírót érdemes venni?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb kínai vackoktól óckodom, hajlandó vagyok egy szinttel komolyabb, de még mindig "barkács" kategóriára költeni.

2018. ápr. 25. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ZÖLD színű kb. 30 éves Bosch sarokcsiszolóm köszöni, jól érzi magát.
2018. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert 30 éves. Akkor ezeket még Németországban csinálták.

Ha 10 éves lenne, és használtad volna rendszeresen, akkor már rég kihajítottad volna. Ezek 10 év alatt már egy ház körüli használattól is kinyiffannak.

2018. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszi ezt nem tudtam de igazad lehet, mert az újabb gépek folyamatosan cserélődnek, míg a régiek kifogástalanul működnek sok-sok évtizede.
2018. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"ZÖLD színű kb. 30 éves Bosch sarokcsiszolóm köszöni, jól érzi magát."


Persze, 20 -30 évvel ezelőtt még egész más volt a minőség fogalma.

Nekünk is van zöld bosch fúrógép, meg 1-2 kerti gép amit még '93 - '94-ben vettünk, mai napig rendszeres használatban vannak, 1-2 szénkefe cserén kívül nem volt velük teendő.


2 éve vettem ugyanilyen márkájú damilos fűnyírót, negyedik használat közben szétrepült a damilfej, de úgy hogy javítani sem lehetett.

Szóval 30 éve a zöld nem ugyanazt jelentette mint ma.

2018. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ekkora területen használok egy olcsó piros Agrimotort. Kiváncsi leszek meddig bírja, mindenképp helyzetjelentek. Bár, 13k forintról beszélünk, szóval, ha a 2 évet kibírja, már elégedett leszek.
2019. jún. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!