Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan értetnéd meg a pároddal...

Hogyan értetnéd meg a pároddal, hogy nem jó az új szekrény arra a helyre tenni, ahová akarja?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 13:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*szekrényt
2022. jan. 18. 13:24
 2/18 anonim válasza:
100%
Erre mit lehet mondani??? Inkább megyek és ebédelek.
2022. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolja a párod, hogy ott lenne jó helye? Te miért gondolod, hogy nem jó oda? Bele fog csapódni az ajtó minden alkalommal mikor valaki belép a szobába vagy a fengsuí szerint rossz karmát okoz azon a helyen?
2022. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha neki ott tetszik, legyen ott. Felesleges dolgokon nem vitázom. Én pl utálom az ajtó mellett a hosszú polcsort, de a férjem szerint jól néz ki. Akkor maradjon. Neki örömet okoz, nekem meg nem fáj.
2022. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megindokolnám, ha tényleg lenne OK rá, hogy ott miért nem jó a szekrény (pl. ha a másik falhoz tennénk, még lenne hely egy komódnak, amire SZÜKSÉG van pakolása szempontból, vagy az ajtókat ott nem lehet teljesen kinyitni a szélső szekrénynél stb.). Ha meg annyi az ok, hogy "nekem úgy nem tetszik", na bumm, neki meg így tetszik.
2022. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5! Meglepődnél, hogy az emberek milyen pitiáner dolgokon képesek vérremenő vitát rendezni a párjukkal. Én rendszeresen hallok hasonló sztorikat a munkahelyemen is, szóval számomra teljesen hihető a történet. :D
2022. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

En nem szoktam megértetni semmit.

Mindent csinál mindenki, ahogy akar, max par nap/hét mulva átpakolom az egészet. Ami után valahogy senki nem tesz semmit vissza az eredeti helyre, ami fura, de egyuttal ki is használhato.


Legutobb a fonok hozott be mindenféle gyertyát meg virágot sz.r sz.r díszeket. Neztem egy hétig aztán leszedtem. Azota minimalista a munkahelyem megint.

2022. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

5.


Egyszer volt egy exem aki szintén ezzel szórakozott, hogy félóránként kiírt valami ostoba kérdést, az ok "az unalom". Na, ennyire kell komolyan venni az itteni kérdések egy részét. Ahol szerény a kifejtés, értelmetlen (nincsenek konkrétumok vagy életszerűtlen) vagy provokáló, ott biztosan troll áll a háttérben.

2022. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
23%
Megkérném 1szer, hogy ne oda tegye, ha mégis erősködne barátságosan szájbaverdesném, de csak annyira, hogy leszakadjon the szájpadlása . Utána meg odatenném a szekrényt ahova én akarom .
2022. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindig lehet mindent arra a helyre tenni ahová a másik akarja!
2022. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!