Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan értetnéd meg a pároddal...

Hogyan értetnéd meg a pároddal, hogy nem jó az új szekrény arra a helyre tenni, ahová akarja?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 13:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2022. jan. 18. 14:27
 12/18 anonim válasza:
56%
Egyik mindegy mint a másik! Régen volt az amikor engem minden követ megmozgatott. Ha nem, szöget ütnék a fejébe!
2022. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Elmagyaráznám neki, szerencsére ért magyarul és nem visszamaradott, szóval ez be szokott válni.
2022. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13.


"Szerintem maga pont ezt akarta mondani!"

2022. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés így elég gyér, nem tudjuk, hogy milyen helyzetről van szó (környezet), leírhatnád pontosan, hogy a párod hová szeretné a szekrényt, és hogy szerinted az ott miért nem jó, anélkül így nehezebb megfelelő tanácsot adni! Opciók, amik eszembe jutnak:

1. Ha fürdőszobába akarja, egy normál szekrény tényleg nem jó oda, a párás-nedves környezet könnyen kikezdi a fát, erre a célra vannak kifejezetten a fürdőszobabútorok, amiknek fa felületét kívül-belül műanyagszerű fényes bevonat védi.

2. Ha esetleg útban van egy ajtónyílásnak, akkor mutasd meg Neki, hogy az ajtók és/vagy a szobaajtó és fiókok hogyan korlátozzák egymást, és a felületükön így fellépő esetleges sérülésveszélyt, vagy esetleg azt, ha sok fényt leárnyékol!

3. Ha pedig Feng Shui, akkor viszont ne haragudj, de a pároddal értek egyet, azon marhaságok egyike, amit csak babonából találtak ki a kínaiak, de semmi hatása vagy értelme! Az ebből fellépő jobb közérzetet (vagy mit) is csak beképzelik maguknak az ezt kedvelő emberek!

2022. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy úgyhogy belemennék ha ettől lesz boldog.

Csak akkor szólok bele ha fizikai képtelenség és szemléltetem mérőszalaggal, hogy az oda nem fog beférni.

2022. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha a párod NŐ, akkor sehogy!

Nőkkel szemben felejtsd el a logikát!Az êrzelemmel próbálkozhatsz - kétséges eredménnyel!

2022. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vidd onnan azt a szart.
2022. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!