Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek szép lenne ha...

Szerintetek szép lenne ha szürke lenne a fal a hálószobába?

Figyelt kérdés

pl. ilyen:

[link]


hasonlo sötét-fehér kombinácioju bútor lesz, és világos szőnyeg stb.


2012. júl. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Na most Én az a fajta ember vagyok,aki nagy jelentőséget tulajdonít a színeknek és azoknak a Ránk gyakorolt hatásait figyelembevéve használom is őket.A szürke nagyon nem jó a hálószoba színének!

Ha szeretnéd kifejtem bővebben,de ha már beütöd a googléba,hogy "szürke szín jelentése",akkor Te is láthatod,mennyire pont nem jó egy hálószobának.De megkeresem,van egy oldal,ahol a színek hatásai is ki vannak fejtve...de végülis a jelentésükből,már lehet arra is következtetni...Értesz/egyetértesz már?:)

2012. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%
Bár bocsánat elgondolkodtam és rájöttem,nyilván Magamból indultam ki és következtetéseket vontam le a fiatalos bútorokból stb...Nem biztos,hogy Te is arra akarod használni a hálószobádat mint Én!:) A szín lélektani hatását tekintve,ha a helyiséget kizárólag pihenésre és egyhangú tevékenységre (pl.alvás) szeretnéd használni,akkor bizony Neked egy jó választás is lehet ez a szín!:) Viszont ha ez számodra előnyös,akkor 1 hátrányt azért mégis megemlítenék: a szín melankólikus hangulatot idéz elő.S hidd el nem vagyok maradi,vagy bolond,de vallom,hogy igenis a Minket körülvevő színek befolyásolják a hangulatunkat és energiáinkat.Aztán ezeknek tudatában akkor dönts Te szíved szerint!:)
2012. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszod! belinkeled nekem azt az oldalt amit emlitettél?!

igazad van, lehet nem jó választás, milyen színt javasolnál akkor? tudom hogy nem te fogsz ott élni, csak érdekel a véleményed olyan jól leirtad fent :)))

2012. júl. 21. 18:43
 4/70 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök,hogy nem legyintettél le!:) Hidd el a javadra fog válni ha áttanulmányozod és hasznosítod ezeket a dolgokat az életedben. Főleg ha épp nem csak a hálószobát festitek/rendezitek...akkor pláne egy kellemes-harmónikus otthont teremthetsz ezzel.

Na figyi keresgélem azt az oldalt és közben erre bukkantam:

[link]

Kezdetnek érdemes ezt elolvasnod,mert egy elég jó bevezető/összefoglaló leírás a témát illetően!/Bár nem bírom megállni,hogy ne tegyem hozzá,ha már leírták a kék szín elveszi az étvágyat,akkor a sárgánál miért nem hozták szóba,hogy az pedig meghozza.:)/

Aztán majd később belinkelem ha megtalálom azt az oldalt,ahol konkretizálva van milyen színnel milyen hatást válthatunk ki.Addig is jó ismerkedést a témával az általam küldött oldal alapján!:)/Remélem nem sürgős a dolog annyira és tudunk róla beszélgetni egy kicsit,addig nem is akarom leírni az Én hálószoba színemet!De szólj ha sürgős!:)/

2012. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:

Nagyjából néztem át az oldalt,de ha van időd/kedved itt még bővebben olvashatsz a dolgokról :

[link]

(a kis egyszerű, konkretizálós oldalt még nem találtam meg).

Addigis ajánlom még ezt figyelmedbe!:)

*Hozzátéve ha piros tányérról eszel,akkor meg fogyókúrát segíted elő és ezt sem írták->mert akkor csak annyit eszel állítólag (még nem próbáltam)amennyit muszály.

Na de nyugi a hálószobához is kapsz tippeket!;)

2012. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:

Ha kedvet kaptál a témában szörfözni ezen az oldalon ha mész lentebb, több cikket,tesztet is találsz:

[link]

Ennél a tesztnél jól gondold meg épp most melyik szimpi "betakarózni".;)

Az oldalt még nem találtam,de nem is manapság volt az már,lehet hiába keresem...Mindenesetre a fenti anyagokból már tájékozott leszel és nyugodtan kérdezz ha kellek!:)

2012. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:

Na remélem ma már ez az utolsó oldal amit linkelek,lehet Te nem is leszel olyan szorgalmas illetve nem kelti fel mégsem azért annyira a téma az érdeklődésed,de ez is egy jó cikk:)

[link]

Itt több színt is leírnak,bár el is viszik már a témát eléggé spirituálisba,de remélem még azért nem lesz Neked sok!?:) De mondd ha az!:D

Igazából a lényeg,hogy azt nyilván elismered más érzés kap el ha belépsz egy piros szobába mint egy zöldbe,tehát mindenféle uk-muk-fuk és tudományos magyarázat nélkül ez tény és való!:) Na szerintem mára ennyi!:) Írj bátran!

2012. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:
na most kezdem át tanulmányozni az oldalakat, érdekelnek és köszönöm hogy ennyit foglalkozol vele nekem! majd irj még ha van kedved és köszi köszi köszi
2012. júl. 22. 20:51
 9/70 anonim ***** válasza:
Várom a fejleményeket,hogy tetszett a téma,milyen színek jöttek fel...stb stb!?:) Nagyon szívesen!:) Egy ilyen jó témába öröm volt újra fejest ugranom!:)
2012. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
nekem ami még szóba jön, az a zöld és a narancs sárga, bár a páromnak nem igazán. feldobtam még a türkizt... de már tényleg nem tudom :S
2012. júl. 23. 22:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!