Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek szép lenne ha...

Szerintetek szép lenne ha szürke lenne a fal a hálószobába?

Figyelt kérdés

pl. ilyen:

[link]


hasonlo sötét-fehér kombinácioju bútor lesz, és világos szőnyeg stb.


2012. júl. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
:)
2012. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
hát nem, biztos sok választ kell irniuk!! de jó lenne minél hamarabb :D
2012. aug. 13. 22:20
 43/70 anonim ***** válasza:
Nem Én vesztem el,naponta vagyok,hanem a Szakértők,tényleg amint írnak azt linkelem.Remélem meg tudod várni!?
2012. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:
tudom tudom én is vagyok mindennap, csak hát a szakértők... hát figyelj, az van, hogy holnap már valószínűleg megyünk megvenni a festéket, mert már csak annyi van, nem nagyon tudom tovább húzni :S de hátha még ma írnak, reménykedjünk!!
2012. aug. 15. 13:49
 45/70 anonim ***** válasza:
De ebben az esetben akkor nem fogadod meg a nagy nehezen kiküszködött kompromisszumot/tanácsot ami a bizonyos tapéta használata!?:O Mert ezt veszem ki a szavaidból,hogy akkor holnap mentek festéket venni és akkor nagy ívben letojod azt a tapétát.:) Vagy nem ahhoz kéne élőben a falfestéket kiválasztani?
2012. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
de de lesz tapéta, csak most a festék lesz kiválasztva és ahhoz a tapéta, vagy ha ott lesz a festékboltba olyan amilyen tetszik akkor megvesszük azt is :D
2012. aug. 15. 21:20
 47/70 anonim ***** válasza:

Én azt hittem konkrétan ezt a tapétát szeretnéd.De kívánom,hogy ott is találj ehhez hasonló hatásút,mind a színösszeállításban,mint a romantikus hangulatában.

Még mindig nem válaszoltak.

Majd számolj be mi volt,mit vásároltatok!:)Ha tudsz mindenképpen szolgálj képpel is!

2012. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

na túl vagyunk rajta ;) polifarbe platinum festékből választottunk, a hálószoba "sulyom" a konyha-nappali "bodza"

itt a linken megtalálod őket, bár élőben szebb szerintem mindkettő. :D

tapétát majd utólag választunk hozzá, de biztos vannak szépek mint az általad linkelt oldalon :D

[link]

2012. aug. 16. 14:35
 49/70 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan festék van fönt.:) Nagyon jó minőség.A konyhánk Nekünk is bodza!:D A nappalink meg tűzliliom.

Hát,az a sulyom rohadt sötét...2×annyi fehéret kevernék hozzá,még mindig szürke lenne...de Te tudod Én már nem szólok semmit!:) De le vagyok súlytva...

Nehezen döntöttetek?

2012. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
a bodza szerintem is tök jó, bár a szürke szerintem egyáltalán nem sötét, rosszabbra számitottam! végülis nem volt nehéz dönteni, mert a szürke szinte csak ez volt, bár még bepróbálkoztam a zölddel de sikertelenül, a bodza az nehezebb volt, mert azok között volt sok szép szín, de ezt választottuk. szóval a szürke.. hát én már megbarátkoztam vele, végül is a szoba nagyrésze fehér lesz úgy is szóval nem gáz egyáltalán, ha meg tapéta is lesz, akkor meg semmi baj se lesz vele :D de ezek után kiváncsi leszek a szakértők válaszára.. ha egyáltalán válaszolnak még :S
2012. aug. 16. 16:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!