Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek szép lenne ha...

Szerintetek szép lenne ha szürke lenne a fal a hálószobába?

Figyelt kérdés

pl. ilyen:

[link]


hasonlo sötét-fehér kombinácioju bútor lesz, és világos szőnyeg stb.


2012. júl. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Nem mutattak Nektek színskálát? Amit linkeltél oldalt azon csak az alap színek vannak rajta és az összes további határtalan variáció pedig ezeknek a keveréke.S ott a színkártyákon kiválasztva mondják meg,hogy x színkódhoz miből vegyél 1 és miből két részt stb vagy ez Nálatok nem így működött? Bár már szerintem hiába kapálózom,Te is hiába próbálkoztál a zölddel...Majd muti meg a tapétát,hátha akkor megnyugszom!:)
2012. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
de de mutattak színskálát, de nem akartunk kevertetni, ez megtetszett és nem variáltuk tovább! már teljesen megbarátkoztam vele, lassan a falon is meglátjuk és akkor már csak a tapéta marad hátra, de azt majd még kiválasztjuk és lehet is be pakolni a szobát! :D
2012. aug. 17. 21:40
 53/70 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltak! Majd teszel fel fotókat a végeredményről!?
2012. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:

:S

természetesen teszek fel :D

2012. aug. 18. 16:10
 55/70 anonim ***** válasza:

Ahh ezt nézdd:) olvastam egy jó cikket,amiben azt írják,nincs veszve a dolog esetetekben.:) Örülök,hogy megtudtam,a kiegészítőknek is ekkora szerepe lehet,ha azokat jól használod és nyilván a megfelelőeket.Szerintem érezhető,hogy tök igaz,amiket a cikkben leírnak...a következő hálószobánkban Én is törekedni fogok erre!:) A bútorokat mindenféleképpen nézdd meg majd a képre kattintva,mert szerintem valamelyik (több is) totálisan beleillik a Ti hálószobátok feelingjébe!:)

Remélem kapsz belőle jó ötletet!

2012. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
nem linkelted be a cikket :D igen a kiegészítőkkel nagyon fel lehet dobni, most már kész van, végleges a szín nekem nagyon tetszik, ma fogozok és teszek fel képet!
2012. aug. 20. 13:02
 57/70 anonim ***** válasza:

B.sszus bocsi...na most csak találjam meg újra:)...

Oké,hamar meglett végül:)

[link]

Na akkor várom a véleményt:) s a képeket is természetesen.

2012. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:

na az igért kép, erre még jött egy réteg mert csíkos volt, de nem változott a színe

ez egy panorama kép, csinálok még ha lesz időm:

[link]

2012. aug. 21. 16:08
 59/70 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy az elhelyezkedést pont így képzeltem el.:)

Szerintem szörnyű,dehát ezt tudtuk!:P :D

2012. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
szerintem meg nagyon jó lett! én imádom! :))
2012. aug. 22. 12:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!