Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek szép lenne ha...

Szerintetek szép lenne ha szürke lenne a fal a hálószobába?

Figyelt kérdés

pl. ilyen:

[link]


hasonlo sötét-fehér kombinácioju bútor lesz, és világos szőnyeg stb.


2012. júl. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:

A szebb otthon oldalon az utolsó előtti képhez (amit lentebb dícsérnek is a hozzászólásokban) mit szólsz!?:)

Mert nem tudhatom milyen krém szín van még porondon,ami már ugye ki van lőve...

Sőt hiába van akár barackvirág is,annak is lehet más árnyalatát választani,vagy mogyorófélét...

De nemtudom,egyre jobban azt érzem,hogy olyan dologról próbállak meg lebeszélni,amit nagyon szeretnél,mégpedig a szürkéről... Úgyhogy mostmár addig nem is írok,míg nem válaszolsz.:)

2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:

Mégis írok még egyet...

Tapétában nem-e gondolkodtál?:)

[link]


Nem akarlak befolyásolni (úgy látszik nem is tudlak:)) de ez GYÖNYÖRŰ és szürke is!

2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
S hozzáteszem romantikus is,tehát ez már hálószobába való...variálva is el tudom képzelni...
2012. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:

ohh szia!! dolgoztam azért nem irtam eddig!

szóval a helyzet most az, hogy vagy csak szürke, vagy csak zöld! mer igazad van a fehér plafonnal már túl cicomás lenne! párom kilőtte a narancsot, szóval ha nem szürke akkor zöld, vagy esetleg feljött még egy szín a kékes szürke. de már tényleg nem tudom!!

kezdek teljesen összezavarodni, párom azt mondta ne kavarjunk be már több színt, majd a palettán kiválaszjuk, de én szeretnék nézegetni minél több lehetőséget még a neten. a festés pontos dátumát nem tudom, szerintem a jöv héten már fogunk festékboltba menni!

szóval bombázz nyugodtan ötletekkel!!

2012. aug. 8. 22:00
 25/70 anonim ***** válasza:

S zöldből valamelyik megtetszett esetleg azok közül,amiket küldtem? Egyébként még a kérdésed hátterét övező zöld szín (a gyakos világosabb zöld) is nagyon jó lenne hálóba a pihentető-nyugtató hatását tekintve.

Én továbbra is kitartok amelett,hogy hálót szürkére Én nem festenék,akkor már inkább a zöld az legalább pihentet (ha olyan az árnyalat) nem pedig hétköznapiassá teszi a légkört.

2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:

Épp keresek Neked egy oldalt,ahol le lehet írva talán a hálószoba színek lényege...már elolvastam párat,de egyik sem ütötte meg a mércét,hogy azt bemásoljam...

Talán csak idéznék egyről:

"Rosszul alszol? Elromlott a párkapcsolatod? Rendezd át a hálószobád és sok minden megváltozik!...Az ember életének egyharmadát a hálóban tölti,...a jól megválasztott színek a hálóban meghatározóak...melynek alkalmazásával harmonikus lehet kapcsolatod, és pihenten ébredhetsz. "


Egyébként amiket idáig küldtem elolvastad?

Ja ezt belinkelem,de csak a kép miatt,amin egy kékes háló van:

[link]


De a szürkéről itt sem találtam adatot,tehát keresgélek tovább...reménykedem,valami jóban,és hogy hamarosan meg lesz a megoldás.:)

2012. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:

Na végre,itt már (egy oldalon belül,de 3 különböző lapon is) olvashatsz a szürkéről:

[link]


[link]


[link]


Itt már talán láthatod,hogy túl sok jót nem teszel avval,ha szürkével veszed körül Magad...de mivel látom,hogy nagyon ragaszkodnál hozzá mégis utána néztem.Bár szerintem így is az Én javamra dőlt el a történet.:( Kompromisszumot is ajánlottam a szürke+púderrózsaszín virágos tapétával...

Más variáció nem jut eszembe,hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon,talán annyi,hogy felkutatok Neked a neten egy színszakértőt,akinek vagy írsz,vagy írok Én,hátha Ő elő tud rukkolni egy ilyen kecske-káposzta megoldással (amivel maradhat a szürkéd is és mégsem teszel Magatoknak rosszat vele).Ok?:)


Addig is jó olvasgatást a cikkekhez!S mostmár várom az olvasottakról is a visszajelzésed!:)

2012. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:

Nos,a női portál és az nlc színterapeutájának,tehát két neves szakértőnek is elküldtem ezt a levelet "Szürke hálószoba?" jeligével:


"Tisztelt Szakértő!


Szeretnék segítséget kérni abban,hogyan alkalmazzunk szürke színt a hálószobánk falára illetve ha ezt a színt választjuk az milyen élettani hatásokkal jár?


Fehér plafont fehér szőnyeget képzelek, sötét-fehér berendezéseket és szürke falat,de egy Barátnőm le akar beszélni a szürkéről a hálóban,végül azt mondta,azért kérdezzek meg,egy szakértőt a neten.


Köszönöm szépen!"


Jelige alapján majd rá is tudsz keresni a válaszukra,de rögtön bemásolom amit válaszolnak,amikor válaszoltak.:)


Addig is azért olvasd el amiket küldtem és majd számolj be meg diskuráljunk!:)

2012. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

szia! óh hát nem tudok eléggé hálálkodni amiért ennyit foglalkozom "velem és a hálószobámmal" :))

még mindig tanácstalan vagyok, a párom nagyon ezt szeretné, én meg kezdek meg inogni a sok negativ dolgotól amit a szürkéről olvastam. persze elolvasgattam mindet amit belinkeltél. de még mindig nem tudom mi legyen, a zöld tetszene, de a párom csak úgy beleegyezett tehát nem látom rajta hogy nagyon akarná, csak mondjuk úgy rámhagyta! és nem akarom hogy csak én döntsek ebben! szóval valami kompromisszum kellene, de a két színű fal (mondjuk szürke-zöld ) meg azért nem jó mert a fehér plafonnal már túl sok lenne a szín!!!

szóval nem tudom, a bézs jó lenne, de akkor meg fel merül a kérdés hogy milyen legyen a nappali-konyha... szóval sehogy se jó :S

nézegetem állandóan a netet hogy hátha találok valami olyat ami mindkettőnknek tetszik, eddig sikertelenül

2012. aug. 9. 20:11
 30/70 A kérdező kommentje:
kerestem a női portálon és az nlc-n a szürke hálószoba kérdést de nem találtam sehol :S belinkelnéd esetleg? köszi
2012. aug. 9. 20:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!