Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek szép lenne ha...

Szerintetek szép lenne ha szürke lenne a fal a hálószobába?

Figyelt kérdés

pl. ilyen:

[link]


hasonlo sötét-fehér kombinácioju bútor lesz, és világos szőnyeg stb.


2012. júl. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
A Párodnak mik az elképzelései? Mert mint gondolom látod már Te is(?),talán a "legodaillőbb" szín a rózsaszín lenne (vagy annak árnyalatai szerintem),de ehhez már rögtön fűzném is hozzá,hogy erre még csak meg sem próbáltam a Páromat rábeszélni!:) Azt hiszem a lazac szín volt a "legdurvább" amit ki mertem előtte ejteni a számon!:D Tehát igen,ismerős ez a helyzet is,így kérlek írd le azt is Ő miben gondolkodik és akkor kitalálunk pár megfelelőt,ami Mindkettőtöknek jó lesz!;)
2012. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
neki elsősorban a szürke tetszene, aztán azt mondta hogy legyen olyan amilyet én szeretnék, a rózsaszinen és a kéken kívül szinte bármi, neki is tetszene még a zöld és a narancs, a citr.sárga kevésbé és szerintem a pirosat se szeretné. a krém színűt vagy homok színűt azért nem irom, mert az a nappali színe lesz, ezt nagy nehezen eldöntöttük így csak a szoba színén kell még gondolkodni, a barack virág meg azért nem, mert az a két kisebb szoba színe lesz! :)))
2012. júl. 24. 19:07
 13/70 anonim ***** válasza:
Minél erősebb az árnyalat, annál kisebb felületen ajánlott azt alkalmazni, különben idegesítően hat. Hogy kell érteni azt, hogy erősebb az árnyalat, erősebb=sötétebb? erősebb=rikítóbb?
2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
Én is szürke szobát szerettem volna először, végül jaffa színű lett a szoba a Héra falfetékkel, gyönyörű szép lett! Olyan mintha az egész szoba ki lenne cserélve, közbe csak a falszín...
2012. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
13: nem akarom nagyon sötétre, meg tetőtéri szoba és a döntött fal meg a plafon fehér lenne, csak az egyenes lennének szürke, meg fehér szőnyeget szeretnék még! az úgy szerinted feldobná?
2012. aug. 7. 22:41
 16/70 anonim ***** válasza:
B.sszus de jóó,hogy írtál!:D Mindig szoktam nézni a megválaszoltjaimat is,de valahogy nem láttam,hogy már írtál...azt hittem nem írtál...szóval ittvagyok persze, midjárt olvaslak... De jól tetted a privit!:)
2012. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:

Na ittvagyok. Jó ötletnek tartom a fehér-fehér visszatükrözését. Ha továbbra is a zöld és a narancs van toppon,akkor el kéne dönteni pihentető-nyugatató környezetet szeretnél,vagy egy kicsit vérpezsdítőbbet-vidámabbat,mert akkor meg is van melyiket válaszd és akkor küldök színárnyalatot melyiket képzelném Én.:)

De az ismeretek tudatában azért tovább gondolkodom, még milyen színek jöhetnének szóba... Mert a többi szoba színe nagyon jó választás volt!:)

2012. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
jaj örülök akkor, nem akartam zavarni! hát eddig inkább a zöld felé húzok, ha a szürke nagyon nem jó, de lehet hogy szürke-narancs kombináció? az milyen lenne szerinted? de várom a további ötleteidet, mert elég tanácstalan vagyok, és hamarosan itt a színválasztás ideje :)) szóval gyorsan kell dönteni
2012. aug. 8. 12:23
 19/70 anonim ***** válasza:

Egyébként a narancs megfelelőjének (írtad,hogy az tetszik) tényleg kitűnő választásnak tartanám a másik válaszoló által ajánlott színt:

[link]

Egy ilyen színű szobában biztos vidáman ébrednél!:)


Neked másik Válaszoló,milyen élettani hatásokkal járt ez a szép új szín? Észrevettél benne,valami boldogító érzést?:)


És visszatérve Rád,kedves Kérdező,nemtudom erre a színre gondoltál-e,mikor sötétnek gondoltad!? Mert akkor újratervezés és küldök mást+majd a zöldhöz is,ha az még aktuális... Vagy más szín azóta?

Mikor festetek?

2012. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:

Nézdd már,nem is láttam,hogy közben itt vagy!:) Akkor jó,mert tudunk diskurálni... Ha zöldben gondolkozol,akkor pihiszoba lesz ugye? Tudod ilyen halványzöldre gondolok Én akkor...

Itt egy cikk a duplaszínnel kapcsolatban:

[link] (itt az első képen lévő zöld is szép,viszont így,hogy a plafon fehér lesz,nem lenne túl cicomás plussz két szín?)

Az oldalhoz segítségnek itt a színkör,amiről szó van benne: [link]


S itt egy szobakép+1cikk: [link]

Én ehhez a zöldhöz például el is tudnám képzelni még a szürkét is.De látod még a narancs is szóba jön.Ez például egy vidám zöld.


Hát remélem most valamivel közelebb vittelek a végkifejlethez és nem pedig jobban összezavartalak!?:)

2012. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!