Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a jobb az általány díj...

Mi a jobb az általány díj vagy a diktálás? Pl gáz ès villany esetén

Figyelt kérdés

Nekem eddig azért maradt altalany mert pl karácsonyi ünnepeke után egy jo nagy gáz számla pluszban nem lenne jó.


Előnyök hátrányok? Vélemények ?


2020. márc. 12. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

Különben én éves elszámolásban vagyok, évi egy számla jön. Januártól áprilisig foglalkozom a befizetésekkel, lakásdolgokkal, a többi hónapban nem.

Nem szeretem elhatározni, hogy hol tartózkodjam az év folyamán, és havi 1-2 napot részszámlákkal bíbelődni. Annál drágább az életidőm.

Nekem még ez is sok és megterhelő.

2020. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan mondom nem értelek titeket, nektek fáj, ha marad egy kis pénz hó végén?

Minden forintot el kell költeni bármi áron, ha nem nem ürítette ki a kasszát a nyári gázszámla?

Ahogy a nyaralásra, vagy a karácsonyra, a gázszámlára is lehet számítani, mindig télen jön a nagyobb :D

2020. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%

Aki gondosan tudja kezelni a számláit, bármikor van pénze,annak jobb a diktálás.Mindig tudja napra pontosan,hogy "hogy áll".


Egyébként NEM karácsonyra nagy a számla,hanem az év elején...és ha hideg a február(azt a fogyást márciusban jelented)-akkor húsvétra lesz sok.

2020. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Átalány .
2020. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én már régóta neten jelentem le az óraállásokat. Nálam nem is a gáz a lényeges, mert az csak havi 1-2 m3, hanem a villanynál vannak havi szinten nagy hullámzások, mivel akár havi 100-150kW-os különbségek is szoktak lenni, attól függően, hogy mennyit klímázok (hűtés-fűtés), barkácsolok vagy ha nálam vannak a gyerekeim, akkor megy a TV, konzol, sütés(villanysütő),mosogatógép stb.
2020. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!