Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy fiatal lánynak mennyi...

Egy fiatal lánynak mennyi lehet a kiadása a kaját illetően ha egyedül lakik?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más de ha valamit kellene mondani kb. mennyi lehet a kaja egy hónapban?


Egyedül szeretnék végre bérelni lakást Budapesten. A fizetésem 320.000Ft. Most nézem az albérleteket Pesten.

150.000Ft lenne az albérlet rezsivel együtt (kb.) és arra vagyok kíváncsi hogy a kajára vajon mennyit költhetnék kb.? Nem eszek túl sokat, nem főzök azért mindennap. 50 vagy 100 ezer? Csak mert szeretnék tisztában lenni vele hogy sikerülne-e egyedül fentartani magam a lakásban úgy hogy valami maradjon.


Kinek mennyi a kiadása kajára 1 hónapban?


2022. máj. 13. 07:41
1 2 3 4 5
 41/41 xp ali ***** válasza:
81%
Ha napi 1x ebédelsz gyorsétkezdében, az átlag 2000/nap. Reggeli+vacsoara 1 ezres/nap. Napi 1 valamit (kóla, fánk, csoki, nemtudom) veszel az 500ft/nap. Ki lehet hozni többől és kevesebből (feléből) is, de az sztem hosszú távon testileg-lelkileg megterhelő. És kaján kívül kell ruha, szórakozás, utazás is. És illene félre is tenni tervezett vagy nem tervezett kiadásokra, felhalmozni legalább fél évnyi tartalékot, shit happens estekre.
2022. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!