Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szerintetek ez normális? A...

Szerintetek ez normális? A párotok leadja a fizetését?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit kezd zavarni a helyzet. Bár nem tudom lehet a hormonok miatt dramatizálom túl a dolgokat.

Szóval én megkapom a fizetésem 8.a körül és minden én fizetek. (lakás törlesztő, rezsi, nagybevásárlás ebbe benne vannak a tisztítószerek és élelmiszerek, a szekrényt, fagyót telepakolom)

Terhes vagyok 128 ezer a táppénzem és mindent én fizetek ki.

Párom jóval később kap fizetést (20.án) és ő megkapja a 230 ezret.

Mire megkapja a fizetését az enyémből már nem marad jóformán semmi hiszen a hitel+rezsi 80-90 ezer körül van attól függ mennyit fogyasztunk.

Szóval titeket zavarna ha csak úgy eltűnne a pénz?

A 230 ezres fizetéséből kb 120 ezerről tudok hogy hova ment el, de a többi csak úgy eltűnik.

Most is kérdeztem tőle hova tűnt kb 100 ezer forint és azt mondja, hogy elköltöttük, de tudom, hogy nem hiszen mindent megjegyzek mire mennyit költöttünk. Többször kiszámolom és nem jön ki a pénz, de ő azt állítja, hogy elment minden hülyeségre.

És az is zavar, hogy nem ad a kezembe pénzt mindig kunyerálnom kell tőle, hogy adjon. Ad 2000 forintot és hozzáteszi, hogy osszam be pár napra.

Tesóm szerint igazságtalan, hogy én minden kifizetek nekem nem marad pénzem párom meg úgy csinál mintha a főnököm lenne. Vagy nem is tudom.

Múltkor is azt mondta, hogy csak élősködök rajta :(

Ez azóta ilyen mióta kisbabát várok és itthon vagyok táppénzen. Szerintem zavarja, hogy csak ennyit kapok.


2016. jún. 5. 13:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az én lakásom amibe lakunk, már volt párszor, hogy mondtam neki költözzön el és azt mondta, hogy nem megy sehova, mert azért zavarom, hogy elzárjam tőle a gyereket. Szóval nem tudom, olyan mintha akarná a picit, de közbe sajnálja a pénzt.
2016. jún. 5. 14:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkel való viszonya egy dolog (bíróság majd szabályozza), a párkapcsolat meg egy másik! Ez nem párkapcsolat, amiben éltek, hanem egy egyáltalán nem korrekt elosztású társbérlet. Nem több, nem kevesebb. Néha egy -egy dugással fűszerezve. Szeretkezésről nem lehet beszélni, mert amíg "élősködő"-nek nevez, addig szeretet az nincs, az fix.

1. megkérném, hogy menjen el, ha nem megy, kirakatom

2. bíróság szabályozza a láthatást, és a gyerektartás összegét a jövőre nézve

3. megcsináltatnám a saját lakásomban a saját csapomat, ha tényleg rossz


4. nem áltatnám magam azzal, hogy szeretem ezt az embert, mert nem igaz.



Ez a kapcsolat egy vicc, nem létezik ugyanis. Gazdasági érdekből van veled, és mert akarja a gyereket. TE hol vagy a történetben?

2016. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra! Ez így se közös, se külön kassza, hanem rajtad élősködik (és nem fordítva).

Közös kasszánál nincs kuncsorgás, hanem közös mibden bevétel akkor is ha külön van szla.

Külön kasszánál pedig a költségeket felezik.

2016. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
amíg dolgoztál és nem vártál babát, hogy voltak az anyagiak?
2016. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor sokkal jobb volt hiszen egyre többet kerestem megkaptam a 200 ezret is és akkor nemzavart ennyire a dolog. Ő is más volt akkor kezembe adta a fizetését. Nem értem miért, nem költöttem sose feleslegesen. Ha ruhákat vettünk együtt mentünk és mindenki egy értékbe kapott.
2016. jún. 5. 16:07
 16/17 A kérdező kommentje:
Tényleg mióta kisbabát várok azóta lett más.
2016. jún. 5. 16:10
 17/17 anonim válasza:

Izgalmas kérdéseket teszel fel.

Szoktál eleget tanulni?

Szerintem apránként vizsgáld a kérdést. És egyesével a legtöbb választ viszonylag könnyen megkapod.

Szivesen beszélgetek a témáról.

2016. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!