Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az összes prolit egy...

Ha az összes prolit egy lakatlan szigetre telepítenék, képesek lennének olyan társadalmat létrehozni, mint a normális emberek?

Figyelt kérdés
Lenne oktatás- és egészségügyük? Szociális szférájuk? Kultúrájuk? Képesek lennének házakat, infrastruktúrát tervezni és megépíteni?
2020. máj. 15. 12:04
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nyilván sejtettem, hogy rövid idő kell csak, hogy megjelenjenek az öntudatos prolik. Ennyire kiszámíthatóak, és persze vérig sértődtek. Mondjuk akinek nem inge, az ne vegye magára.
2020. máj. 15. 17:11
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

#21: Szóval proli vagyok leendő mérnökként, mögöttem matekversenyekkel, mert leírtam a véleményem?

Nyugi. Senki sem sértődött meg rajtad. Attól a szinttől messze vagy.

2020. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22, 17:16 pedig így kívülállóként kicccssitttt tényleg úgy tűnik, hogy magadra vetted...
2020. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
#23: Ha valaki nem olyan lenéző, mint te, akkor az szerinted azért csinálja, mert magára vesz valamit?
2020. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Miért, huszonnégyes ki vagy te vagy mi vagy te? A prolik ügyvédje, védőszentje, vagy mi? Vagy akad a családban pár?
2020. máj. 15. 17:23
 26/36 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ezek mindig "leendő mérnökként" titulálják magukat. Vajon miért? Egyszer sem írja egyik sem azt, hogy "leendő történészként", "leendő jogászként", stb. Mindig mindegyik mérnök. De miért vajon?
2020. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ez a hazugság jutott először az eszébe...
2020. máj. 15. 17:30
 28/36 anonim ***** válasza:

#25: Nem vagyok senki ügyvédje, egyszerűen nem nézek le annyi embert, mint te. Téged sem nézlek le, pedig láthatóan egyszerű kérdésekre sem tudsz választ adni.

Biztos van olyan a családomban, akit leproliznál.

Miért, te ki vagy? A prolik ítélője?


#26: Azért, mert úgy lesz mérnök az ember, hogy elvégzi az egyetemet. Ehhez jó pár félévet ott kell töltenie. Tudod, vannak dolgozatok, vizsgák, beadandó feladatok, szakdoga, államvizsga. Mivel még huszonéves vagyok és nincs meg a diplomám, mit mondjak? Ha minden jól megy, ebben a félévben meglesz. Ha esetleg csúszok vizsgán, akkor a következőben. Visszatérjünk rá akkor és szkenneljem be majd ide a diplomám, vagy mi?

Amúgy nem, nem mindenki csak mérnököt ír.


Azért azt köszi, hogy igazoltátok, amit a prolizokról írtam, hogy besavanyodottak. Ezt gyönyörűen hoztátok.

2020. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Juj, egy huszonéves állítólagos mérnökhallgató kioktatott... Most mi lesz velem?! Lehet, hogy még este elmeséli a szüleinek is otthon a dolgot, akkor leszek ám bajban! :)
2020. máj. 15. 17:49
 30/36 anonim ***** válasza:
Én megnézném azt a diplomát, de elég egy kép a Neptunodról is. Személyes adatokat kitakarhatod.
2020. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!