Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elértük az 1000fő COVIDOST/nap...

Elértük az 1000fő COVIDOST/nap, miért nincs még mindig digitàlis oktatàs?!

Figyelt kérdés

Minden nap féltem a gyerekeim, egyik ovis, màsik középsulis.

Miért nem tőrődik a kormàny az emberek egészségével? Komolyan fontosabb a gazdasàg?!

Hàtha meghalnak egy csomòan ugyse lesz ki termeljen! Dolgozni pedig tavasszal is eljàrhatott mindenki vagy home officeban folytatta a munkàjàt.

Miért kötelező az iskola még mindig? Legnagyobb gòcpontja a fertőzésnek a közösség, több iskola, òvoda is bezàrt màr egészében vagy részlegesen. Nem veszi ezt az operatìv törzs észre? Miért eröltetik? Nem lehetne pl. akinek nem tudjàk megoldani a felügyeletét (ovis, alt.iskolàs) az bejàr, de akinek igen az maradhat otthon digitàlis oktatàsban? Én nyugodtabb lennék, ha itthon biztonsàgban vannak a gyerekeim.


Az mindenkinek a sajàt felelőssége, hogy bulizni, moziba, szìnhàzba, pubokba eljàr-e...



2020. szept. 21. 13:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
92%
Svéd példát követi Magyarország, sőt..Tegnap olvastam, hogy Svédországban az első hullám idején szigorúbbak voltak, mint most MO-n
2020. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%

#19

Pontosan idézd ki, hogy melyik mondatomban hazudtam, mert kezdesz felidegesítenek. Tényeket írtam le a te súlyos ferdítésedre és pánikkeltésedre reagálva.


Te is egyébként olyan szélsőséges vagy, mint a Gödény-félék, csak a skála másik végén, a rettegők között.

2020. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Itt csak te ferditesz direkt és generàlod a semmit.

Elöbb tanulj meg olvasni/értelmezni, mielött böfögsz valahova! Unatkozz màshol!


Semmilyen pànikkeltés nem volt sem a kérdésemben, sem a kommenteimben.

A WHO àlltal is pandémiànak szàmit a covid-19, éppùgy, mint a pestis, spanyolnàtha stb volt. Ennyi a lényeg. Ez is csak azért lett megemlìtve mert valaki azt ìrt, ez semmiség...

De ez NEM semmiség, nem egy egyszerű nàtha. Ez a lényeg.

És te ez alà adtad a lovat, ergo meghazudtolod sajàt magad és a WHO-t, propagàlsz és elbagatelizàlsz.

Ennyi.

2020. szept. 21. 18:13
 24/41 anonim ***** válasza:
Nem pont ezt írtad a hozzászólásodban, sajnos már nem tudok idézni belőle, mert törölték.
2020. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%

Többször is a pestishez hasonlítottad ezt a járványt. Ez pedig ál-és rémhírkeltés. Ezen mi nem érthető?

Fenyegetőzöl, hogy jelentesz minket(mintha ez jelentene bármit is, és érdekelne bárkit is:D) Mivel a kérdésed, és a kommentjeid színtiszta provokációk, én jelentettelek-csak hogy tudd, nem csak te tudsz ilyesmit:D

Többször is írtad a kérdésedben, hogy a gyerekeidet félted-én erre reagáltam, hogy ez színtiszta abszurdum.

Az ált. iskolások hazaküldését nem bírná el megint a gazdaság. Az online oktatás pedig az ország iskoláinak nagy részében nem működik, működött, nincs is hozzá megfelelő technológia, a tudást sem átadni, sem befogadni, ill. tanulni nem lehetne jól megint ilyen környezetben. Az érettségizők felkészülése sem zajlott zökkenőmentesen, a tanulók érdemjegyei nem valós tudást tükröztek a karantén alatt. A vírus elől pedig nem lehet hónapokig, a vakcina érkezéséig bujkálni. Ezért nem küldik haza a nagyokat. Sajnos ez a helyzet.

2020. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

" a tanulók érdemjegyei nem valós tudást tükröztek a karantén alatt. "


Miért egyébként szerinted azt tükrözik? Azért ne legyünk már ennyire naivak!

2020. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
A spanyolnátha sem nátha, csak a nevében. A nátha megfázást jelent, a spanyolnátha pedig az első influenza okozta világjárvány (pandémia, ha úgy tetszik) volt. Nem is csodálom, hogy ennyire rettegsz, ha azt se tudod, miről beszélsz.
2020. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Itt egyetlen egy ember van, akire rámondható a halmozott fogyatékosság, és az nem én vagyok. Egyszer sem mondtam, hogy a szabálykövetés felesleges- szalmabáb érvelés

Viszont a gyerekeid féltése felesleges, és némiképp abszurdum is-amit meg is indokoltam, de gondolom nem olvastad..

Sarlatán, kamupártos csalókkal pedig nem haverkodom, kösz!

De várom, hogy érvekkel gyere, és megcáfold a korábbi kommentekben tett állításaimat.

2020. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 12 916 aktív fertőzött van az országban. 9,69 millióhoz képest ez nem egy ijesztő szám.


A kezdettől, március 20. óta, 186 nap alatt, 683-an haltak meg olyanok, akiknek koronavírus fertőzésük volt.

2019-ben, koronavírus járvány nélkül, napi átlagban 355-en haltak meg.

Ráadásul, nem biztos, hogy ezzel a szűk kétnapi értékkel nőni fog az idei halálozás, hiszen – olvasva a koronavírus kapcsán elhunytak betegségeit – feltételezhető, hogy egy részük úgyis meghalt volna ebben az évben. De, év végén majd kiderül, hogyan változik a halálozási arány; nem lehet számítani érdemi emelkedésre, ha lesz is.


Nem indokolt a rettegés, nem indokolt szigorúbb intézkedéseket hozni.

2020. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

#31 te látod a jövőt, ismered a vírus terjedését, a volumenét stb.? Tudod hogy hányan fognak meghalni?


Segítek hogy megértsd: senki sem tud semmit biztosra.

2020. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!