Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elértük az 1000fő COVIDOST/nap...

Elértük az 1000fő COVIDOST/nap, miért nincs még mindig digitàlis oktatàs?!

Figyelt kérdés

Minden nap féltem a gyerekeim, egyik ovis, màsik középsulis.

Miért nem tőrődik a kormàny az emberek egészségével? Komolyan fontosabb a gazdasàg?!

Hàtha meghalnak egy csomòan ugyse lesz ki termeljen! Dolgozni pedig tavasszal is eljàrhatott mindenki vagy home officeban folytatta a munkàjàt.

Miért kötelező az iskola még mindig? Legnagyobb gòcpontja a fertőzésnek a közösség, több iskola, òvoda is bezàrt màr egészében vagy részlegesen. Nem veszi ezt az operatìv törzs észre? Miért eröltetik? Nem lehetne pl. akinek nem tudjàk megoldani a felügyeletét (ovis, alt.iskolàs) az bejàr, de akinek igen az maradhat otthon digitàlis oktatàsban? Én nyugodtabb lennék, ha itthon biztonsàgban vannak a gyerekeim.


Az mindenkinek a sajàt felelőssége, hogy bulizni, moziba, szìnhàzba, pubokba eljàr-e...



2020. szept. 21. 13:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

„Elértük az 1000fő COVIDOST/nap,”, ez nem jelenti sem azt, hogy így marad, sem azt, hogy csak emelkedni fog. A következő napon, tegnap, már 876 volt.


„te látod a jövőt,”? Elég a jelent, helyesebben az elmúltat ismerni.

Tavasszal sokkal nagyobb volt a halandóság: [link]

És akkor is csekély volt az adott időszaki, többévi halálozási mennyiséghez képest is; pláne a lakosságszámhoz képest.

2020. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel hogy hány napi új fertőzött van, nem érdemes magyarázni. Ugyanis minden nap változó mennyiséget tesztelnek.
2020. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy te egyike vagy az orvos/politikus babáknak, akiknek nem jelent gondot elmenni néhány hónap szabadságra, bezárkózni a rózsadombi villába, és szrni mindenre mert koronavírus, de a többségnek dolgoznia kell, na meg a gyerekeknek sem árt, ha tanulhatnak és szocializálódhatnak.
2020. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
70%

"na meg a gyerekeknek sem árt, ha tanulhatnak és szocializálódhatnak."


érdekes én még olyan diákkal nem találkoztam de eggyel se, aki ne vágyná vissza a távokt időszakát.....


és bár én már nem vagyok diák (max hallgató mert egyetemista vagyok) de tőlem holnaaptól lehet távokt bármeddig. NEKEM nagyon bejött, eleve napi 2x 1 óra utazást megspóroltam...

2020. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
82%
ja, oké, vágom, neked bejött, az én öcsémnek annyira nem, hogy elzárták őt a kémia-és fizikalaboroktól és nem tehete le az előrehozott érettségieit, az egyke unokahugomnak nem, mert a harmadik hétn már sírva könyörgött az anyjának, hogy legalább egy korabelivel találkozhasson tíz percre a parkban, az egyetemi tanár apámnak sem, mert minden nem használt, régi laptopunkat összeszedte otthon, és szétosztotta a diákjai között, hogy legyen valamijük, ami legalább egy képernyőmegosztást elbír... és mi még egy viszonylag gazdag középosztály vagyunk, ahol nem jelent gondot, hogy internet kell, hogy géppark kell, hogy saját szoba kell minden gyereknek, hogy megnő az áramszámla, hogy nincs iskolai étkeztetés... az ilyen önző szrok miatt megy a hiszti és mennek tönkre emberek ezrei, mint te drága 36os
2020. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

" mert minden nem használt, régi laptopunkat összeszedte otthon"


de jó hohy nálatok laptopok kallódnak csak úgy a lakásban... nekem 1 db gépem van, "a" laptopom és pont.

2020. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
ugye? így jutott azoknak is gép, akiknek egy sincs otthon, hogy amíg kihisztizik magukat a sok kis önző szrok, ő se maradjon le a többiektől a tanulmányaival... de persze gondolom neked van egy, tehát már jöhet is a távoktatás, akinek meg nincs, az le van szrva, hiszen neked már jó, a többiek meg nem érdekelnek. egy dologra jó ez a "pandémia", kiszűrhetők a gusztustalan emberek, és egyszerűbb lesz a jövőben megállapitani kivel nem barátkozunk...
2020. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"de persze gondolom neked van egy, tehát már jöhet is a távoktatás, akinek meg nincs, az le van szrva, hiszen neked már jó, a többiek meg nem érdekelnek. "


Jól összefoglaltad. nekem (meg az emberek 99,9 %ának ) az a fontos ami az én érdekem és leszarom a másét.

És hiába fényezzük magunkat szinte mindenki ilyen.

Tudom persze TE nem. te vagy a kivétel, a Teréz Anya világos.

2020. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
mert mégis, mit kellett volna csinálnia apámnak? benyögni, hogy oké, ja, bocsika, ha csóró vagy akkor mégis hogy képzeled hogy tanulni akarsz? ez nem kivétel meg terézanyaság, csak nem gusztustalan szrnak levés, mint te meg a kedves kérdező...
2020. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

" ja, bocsika, ha csóró vagy akkor mégis hogy képzeled hogy tanulni akarsz? "


Hát milyen érdekes NÁLUNK a kuyta meg nem kérdezte tőlem (tőlem se) van-e eszköz. Nem volt körkérdés ez nem a szeretetszolgálat, ez a helyzet, ez az eszköz távoktatás. Kész. Csináld.

Mivel? Amivel akarod.

Érdekes TŐLEM senki meg nem kérdezte van -e laptop webcam stabil net stb. Meg mástól se. ez fel se merült.

Nem is értem kinek lenne ehhez köze.

2020. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!