Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 25 év feletti fiatalok, ti...

25 év feletti fiatalok, ti tervezitek, hogy jövőre külföldre költöztök?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 08:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Már egy éve külföldön élek és semmi tervem visszaköltözni Magyarországra.


Azután jöttem ki, hogy elvégeztem az alapképzésemet, viszont több barátom csak mesterképzése után tervezik elhagyni az országot, így idén és jövőre jönnek el többen.

25/N

2021. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
*két éve
2021. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
@10 Mivel honfitársaimnak tartok mindenkit felekezettől függetlenül, így nyilván nem teszem idézőjelbe Kármán Tódor vagy Szilárd Leó magyarságát, hiszen semmi jogom hozzá, pont annyira voltak magyarok, mint sok borzasztó ember Rákositól Szálasiig.
2021. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira voltak magyarok, hogy egyik se akart magyar lenni.

A magyarok meg pont annyira tartották magyarnak a zsidóságot, hogy tömegestül írtották.

2021. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
@14 Igen, viszont valamikor meg kéne ezt haladni végre és azt mondani, hogy náci rohadéknak lenni nem oké.
2021. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Most is egy "náci" uralkodik magyarországon, egy kishitler sz@rabb kiadásban.
2021. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Akik kulfoldon csinaltak karriert, azok itthon is megtudtak volna tenni :) 1-es voltam.
2021. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Aki elmegy az anyafoldrol, az elhagyja a multjat, csaladjat, baratait ... a gyokereit. Egoista mocskos gondolkodasra vall!


Ven fejukre az ilyenek is hazajonnek villogni, csak mar senkit nem erdekelnek a sikerei, mert egyetlen ismerose sem marad.


Ez is egy eletforma ... kicsit hasonlit a cigany elethez (arrebb allok ha nem tetszik valami). A nomadok elnek igy!!! :)))

2021. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon begyepesedett, elöregedett vélemény ez utolsó.


"Egoista mocskos gondolkodásra vall!"


Akkor ülj a falu kocsmájában életed végéig.

2021. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

Én még anno próbáltam külföldre menni, viszont a külföldi munkaerőpiacon is megy a köcsögösködés.


Nem igazán tetszett,hogy junior pozícióba akartak tenni, pedig senior vagyok és nem sufnicégeknél gyűjtöttem referenciát,hanem rendes nemzetközileg elismert vállalatoknál.

Nem akartak annyi pénzt adni, mint amennyit egy ugyanilyen szintű diplomával,ugyanilyen tapasztalattal rendelkező helyi munkaerő keres.

2021. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!