Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem veszi komolyan...

Miért nem veszi komolyan legtöbb ember az Új Világrendet?

Figyelt kérdés
Miért kezelik egyáltalán összeesküvés-elméletként mikor rengeteg bizonyíték van rá és a Világgazdasági Fórum nyíltan is beszél a terveiről?

2022. márc. 20. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
Igaz, 3-ast akartam írni, de nem értem milyen másik fiókról beszélsz 🤔 nem az ikea oldalán vagy
2022. márc. 20. 21:22
 12/86 anonim ***** válasza:
67%
azért mert a sok sok év alatt mindenki aki valami hátter hatalomról beszél vagy valami összeesküvés elméletről azt elkönyvelték bolondnak! viszont a bilderberg csoport is tökéletes bizonyíték arra hogy ez nem csak bolond emberek szava, de csak konteós h.lyéknek tekintik azokat akik erről tudnak is valamit! de felteszem a kérdést, mi az amit nehezebb elképzelni? hogy azok a világ befolyásos emberei akik évek óta összejárnak azok elkezdtek kiépíteni 1 háttérhatalmat (amit egyébként nagyon tanult emberek is elmondtak hogy bizony van, sokkal tapasztaltabb és tanultabb emberek mint mi) Vagy, nincs semmi hiába járnak össze, ezek csak úgy hobbi miatt járnak össze és aki azt hiszi hogy van háttérhatalom azok biztos konteós bolondok! (legyen az akár 80 éves több diplomával rendelkezű személy is) na szóval melyik az amire több az esély? hogy a gazdag befolyásos emberek bulizni járnak össze, vagy hogy komoly célokkal? szerintem ez egyértelmű! az meg hogy sok tanult tapasztalt ember ezt el is mondja hogy bizony van egyfajta háttérhatalom az meg csak hab a tortán!
2022. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 D-Mano ***** válasza:
64%

12,

nagyon letisztult a meglátásod.

Van egy egész előadás arról, hogy miért nem fogadják el valóságnak sokan a nyilvalót:

[link]

2022. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 D-Mano ***** válasza:
63%
*nyilvánvalót
2022. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
49%

Ha elmész Borsod megyébe, ott találsz olyan 2-3 foggal rendelkező, herbált és egyebet toló egyéneket, akik szerint még mindig Gyurcsány van kormányon.

Kb ennyire van képben a világ 99,9%, aki nem ismeri el a háttérhatalom létezését. Még idő kell hogy az ő szemüket felnyithassuk, mivel értelemszerűen egy kutyát sem tudsz fellázítani a gazdái ellen, hiába rugdossák, bántják. Idő kell a fejlődéshez, hogy öntudatra ébredjenek az emberek, jelenleg igen kevés ember olyan fejlett mentálisan hogy átlássa az összefüggéseket. Ez lehet hogy 1000, lehet hogy 100.000 év mire az átlag ember agyi kapacitása majd eléri ezt hogy egyszerű ok-okozati összefüggéseket átlásson. Példának javaslom a történelem érettségiket, PISA tesztet, stb. Az átlagember ha elé raknak egy 20 soros szöveget, ami full egyszerűen ír le egy dolgot, azt se tudja értelmezni. Hogyan tudná a ránk zúduló információ tengerből kielemezni, hogy melyik történés éppen kiknek az érdeke, hogyan tudná visszavezetni a szálakat egyetlen érdekcsoporthoz?

2022. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:
Igen. Az intelligenciahiány mellett az érdektelenség a legnagyobb probléma. Nem hajlandó elhinni akkor se ha levezetem neki bizonyítékokkal, hogy mi miért történik, de a tv-nek feltétel nélkül elhiszi bármilyen hihetetlennek tűnik és véletlenül se gondol mögé hogy az ott dolgozó embereknek milyen érdekeik lehetnek abban hogy félrevezetnek. A vírus nagyon jól rávilágított erre. Az zavar a legjobban, hogy nálam jóval tanultabb emberek is oltatják a gyerekeiket havonta, mert szerintük ez a helyes, de egy statisztikát se hajlandóak megnézni, hanem csak vakon hisznek a "tudományban", ami már eddig is 1000x átb@szta őket. Az ukrán háborúnál ugyanez: Putin=rossz, Zelensky=hős és más alternatíva nincs, mert automatikusan te leszel a sz@r,hiába hozol fel nekik 100 érvet hogy miért... Pedig csak végig kéne gondolni hogy kinek mi áll az érdekében. Olyan egyszerű, de mégse megy... És nem is zavarna annyira, ha nem 10ből 8 ember lenne ilyen... Sikeresen le lett butítva a népesség nagyrésze az elmúlt évtizedekben... Tragikus
2022. márc. 20. 23:26
 17/86 D-Mano ***** válasza:
43%

A Covid-ról és az Orosz-Ukrán konfliktusról egy link. Én írtam, ha érdekel:

[link]

2022. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik, majd vegigolvasom köszi!
2022. márc. 21. 00:12
 19/86 A kérdező kommentje:

Nekem meg konteós memeoldalam van instagrammon, ha érdekel lol

@redpill.memelord

2022. márc. 21. 00:15
 20/86 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2022. márc. 22. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!