Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem veszi komolyan...

Miért nem veszi komolyan legtöbb ember az Új Világrendet?

Figyelt kérdés
Miért kezelik egyáltalán összeesküvés-elméletként mikor rengeteg bizonyíték van rá és a Világgazdasági Fórum nyíltan is beszél a terveiről?

2022. márc. 20. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:

Mert alá van támasztva bizonyítékokkal és logikusan is nagyon szépen le lehet vezetni. Teljesen egyértelmű, csak nem néznek utána az emberek, mert a tvben meg a Facebookon nem ez jön szembe. Ilyen regények írása helyett már rég utánaolvashattál volna rengeteg dolognak vagy elég ha megnézel néhány Toroczkai videót és rájönnél hogy a valóságról beszél (én más forrásokból angolul szoktam leginkább tájékozódni és szerintem Toroczkai korrekt módon összeszedi a legfontosabb dolgokat).

Ha rámész a World Economic Forum oldalára, ott világosan látszik hogy a világ legnagyobb cégei (Google, Facebook, Amazon stb) támogatják ezt az alapítványt, aminek csak a tagsági díja évi 200 millió Ft (miért? mire?) és többek között kijelentették hogy 2030-ra nem lesz saját tulajdonod, mindent bérelni fogsz (ingatlanokkal már most is ez megy pár éve, nem gyanús?)

A fő céljuk: teljes kontrol, irányítható rabszolgák magántulajdon nélkül, akiket járványokkal, háborúkkal és gazdasági ellehetetlenítéssel belekényszerítenek abba hogy őket szolgálják.

A Világgazdasági Fórum vezetője Klaus Scwhab, aki anyai ágon a Rothschild családból származik, akiknek minden országban vannak bankjaik és érdekes módon pont azokban az országokban törtek ki háborúk, ahol korábban nem volt befolyásuk. Ez az a több évszázada létező szervezet (talán a szekta szó sem túlzás), amit illuminatiként vagy szabadkőművesekként is emlegetnek és nagyon régóta befolyásolják a világ fő gazdasági történéseit.

Ha beírod a keresőbe hogy Young Global Leaders, ott megtalálod a legtöbb fejlett ország politikai vezetőit, többek között Macron és Trudeau, de Orbán is részt vett a programjukban, magyarul bábként rángatják őket a saját globális céljaik érdekében. Ezt egyik politikus sem fogja tagadni, még talán büszkék is rá és Klaus Schwab is nyíltan beszél arról hogy beavatkoznak az országok kormányaiba (megnevezi Trudeau-t konkrétan akik most éppen oltásdiktatúrát próbálnak kiépíteni)

Minden gazdasági történés most a világon ebbe az irányba tart és ezt igazolja mivel szándékosan generálják a gazdasági válságot, beleértve a háborút, a vírust, az energiaárak növelését, ami persze nekik profitál.

Megpróbáltam neked összefoglalni, de sokmindent kihagytam. Olvasgass róla és ha ezek után se tudod összerakni akkor sajnos reménytelen eset vagy és ezt nem sértésből írom.

2022. ápr. 3. 10:07
 32/86 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz sokat olvasni hanem inkább vizuális típus vagy akkor menj rá a kép keresőre és írd be egy tetszőleges vezető politikus nevét +Klaus Schwab vagy World Economic Forum vagy Great Reset és rengeteg képet fogsz találni akár még Putyinnal is ahogy kezet fognak. Szólj ha valami nem világos.
2022. ápr. 3. 10:17
 33/86 anonim ***** válasza:
69%

#31 Nagyon jól leírtad, csak sajnos nagyon kevesen vagyunk akik ezt így átlátják.


Talán nekünk még rosszabb is, mert teljesen tehetetlenül kell végignéznünk/átélnünk ezt az egészet..

2022. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:
A migrációt kihagytam pedig elég fontos. Szándékosan idéznek elő olyan körülményeket, ami miatt más kultúrájú gazdasági menekültek árasztják el Európát, ami néhány generáció belül azt fogja eredményezni hogy az európai nemzetek el fogják hagyni a nemzettudatukat, szokásaikat, vallásukat, kultúrájukat, idővel talán a nyelvüket is és ezáltal egy homogén, multikulturális, nemzeti öntudat nélküli, können irányítható társadalom jön létre, akik feltétel nélkül engedelmeskednek. Ennek a része az lmbtq, blm stb mozgalmak (gondolkoztál már azon hogy ki pénzeli ezeket?) vagyis nemi és a faji érzékenyítés, amivel ezt a homogén társadalmat ösztönzik.
2022. ápr. 3. 10:35
 35/86 A kérdező kommentje:
Genderideológiákkal a gyerekeinket összezavarják, relativizálják a homoszexualitást, transzszexualitást, mindent ami a normálistól eltér (lassan talán már a pedofíliát is?), ezáltal rombolják a hagyományos családmodellt, ami nélkülözhetetlen az emberiség fennmaradásához.
2022. ápr. 3. 10:38
 36/86 anonim ***** válasza:
23%

Tehát mivel Klaus Schwab fogott már kezet Putyinnal, ebből következik hogy mindenki rabszolga lesz. Az igen.

Nem is tudom, mit vártam egy konteós szellemi színvonalán, de ez a nagy nulla még azt is alulmúlta...

2022. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem foglak meggyőzni, hiszen ahhoz hogy használd az agyadat és beismerd hogy tévedtél, először az egódat kéne tudni legyőzni, de itt meg is akadt a dolog. Nem is erőlködök tovább. Aki érti az érti, neked meg jó szavazást!
2022. ápr. 3. 12:20
 38/86 anonim ***** válasza:
23%
Mivel ahhoz hogy meggyőzz, bizonyítékok kellenének, így nem csoda hogy nem sikerült. Mert tudod bizonyítéknak nem azt hívják hogy mutatsz egy képet, majd meséket költesz köré. Hanem amikor tételesen bizonyítod mindazt, amit te a kép, hír, kijelentés mögé magyarázol. Na ebből sikerült neked eddig konkrétan nulla darabot felmutatnod.
2022. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 b95 ***** válasza:
27%

#37:

Ezt, amit most csinálsz, projekciónak hívják, javaslom, hogy nézz utána, mit jelent.


Te akarod mindenáron meggyőzni a másikat az agymenéseidről, amiket félinformációkból szőttél össze, ha pedig azt valaki nem akarják kritika nélkül benyelni, akkor a másik a hülye. Tényleg nem látod ebben a hibát? Vagy szerinted ez a normális viták menete?

Inkább neked kellene több forrásból informálódnod, és némi kritikus gondolkodást növesztened, és nem hitvitát csinálni az egészből.

Eleve nem értem, hogy mi a francért csinálod ezt az önjelölt hittérítősdit, miért érdekel az ennyire téged, hogy a hülyeségeidben más is higgyen? Jobb lesz az életed ettől?

2022. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
9%

#38 Az hogy szándékosan gazdasági világválságot okoztak a covidra hivatkozva, az nem elég bizonyíték?


Mikor elkezdték a lezárásokat, még laikusként is tudni lehetett hogy ebből komoly gazdasági válság lesz. Azt nem mond nekem hogy a politikusok, akiknek ez a szakterületük, ezt nem látták előre?!?!


Vagy pl a logikátlan oltott/oltatlan megkülönböztetés.


Vagy éppen az Európába zúduló menekültáradat..Ezek mind nem elég bizonyítékok??


Néhány napja bukkantam erre a videóra: [link]


2015-ös videó, mégis olyan dolgok hangoznak el benne mint ha ma készült volna..

Kb majdhogynem megjósolta előre a mostani eseményeket..

2022. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!