Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem veszi komolyan...

Miért nem veszi komolyan legtöbb ember az Új Világrendet?

Figyelt kérdés
Miért kezelik egyáltalán összeesküvés-elméletként mikor rengeteg bizonyíték van rá és a Világgazdasági Fórum nyíltan is beszél a terveiről?

2022. márc. 20. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
83%

Mert az átalgembernek az kell, hogy legyen fedél a feje felett, legyen mit enni, inni, legyen melója és pénze, tudjon hova sza...ni. Plusz család, gyerekek...


A többihez nem ért, csak azt hiszi. A politikán túlra nem lát át. Nem is akarják, hogy átlásson, épp az a lényeg.


Elvan mindenki a kis álomvilágában, amíg a fent írtak megvalósulnak.

2022. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem miért nem lehet ezt elfogadni, mint ahogy régen is elfogadták az emberek hogy vannak királyok, meg gazdag nemesek, akik felettük állnak. Miért kell titkolni?
2022. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:
Már nem is titkolják. Nyíltan beszélnek a céljaikról mert tisztában vannak vele hogy a többség úgyse foglalkozik ilyenekkel.
2022. ápr. 10. 22:15
 84/86 anonim ***** válasza:
Nem titkolják, csak mit tudsz csinálni. Azt se tudod hol laknak, csak játszadoznak velünk. Miattuk van minden háború. Fegyvergyár és banktulajdonos nagy dinasztiák. Rotschildok például.. Bildeberg csoport
2022. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
A világ mocskai a Vanguard Group Inc mögött álló emberek. [link]
2022. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:

Ezt nézze meg akinek van szeme, hogy lásson. Lehidaltam. Ezért nevezik az összeesküvés elméleteket helyesen összefüggés elméleteknek is.

[link]

2022. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!