Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nők személyi száma azért...

A nők személyi száma azért kezdődik 2-vel mert másodrendű állampolgárok?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy akkor legyen mindegyik nemnek egyforma szám hanem hogy a nőké kezdődjön 1-gyel és a férfiaké 2-vel.

Vagy erre mi a megoldás? Egyebként minden másban is masodrendűnek tekintik a nőket.



2023. jan. 8. 21:59
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Áldassek a gyümölcs! Én nem vagyok alárendelve a ferfinak! Én a nöket kötelezően munkaba állitanám. Te neked jol esne az hogy eg- masik ember tart el?

Áldott ferjem uram

2023. jan. 9. 11:48
 32/36 anonim válasza:
100%
Én bizonyos szempontból feministának érzem magam, de ez még nekem is sok. 😁 Amúgy mondok egy jó hírt: én szlovákiai vagyok, és itt a nőké az 1-es szám, juhééé
2023. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
55%

A nők nem emberek, hanem gépek, a férfiak szexuális vágyának kielégítésére jók csak ezek a lények és a szülésre, de a szexrobotok úgyis kiszorítják majd őket, meg a mesterséges szülés, mehetnek majd sima rabszolgáknak.


Mielőtt nekem ugrana a gyakoris hadsereg, csak poénkodtam! :))))


Nem tudtam kihagyni ezt a dumát. :) De akkor vissza lehet vágni férfiakat szidó kommentekkel is. :))

2023. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
De ha a megszólitas "hölgyeim és Uraim" mert a nőket illik elsőként akkor miert nem a nőke az 1es szám?
2023. jan. 9. 16:35
 35/36 anonim ***** válasza:
65%
Hogy mekkora gondjaid vannak. Szerintem javasold, hogy legyen A és B kezdés, vagy sőt az sem jó mert akkor ott is a sorrend, ezentúl egyik nem elé egy kis kockát tegyenek a másik kapjon egy kis karikát.
2023. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
57%

...vagy az egyiket jelöljük karikával és egy lefelé irányuló kereszttel, a másikat pedig egy karikával és sréhen felfelé mutató nyíllal...


Jah - miért ebben a sorrendben?

(Zárójelben: utólag gondolkoztam el rajt, melyik is melyik egyáltalán...)


Ez tényleg ilyen fontos kérdés?

2023. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!