Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy várja el egy tanár, hogy...

Hogy várja el egy tanár, hogy tartsuk be a házirendet, mikor ő is sokszor megsérti?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 17:54
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

"bumbi02 válasza:


figyelj. nem kell bejelenteni a dolgozatokat"


A témazárókat minden esetben be KELL jelenteni.

2011. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 BlackSword ***** válasza:
Bejelentés nélkül írat TZ-t... És akkor mi van... Egyetemen mit fogsz szólni amikor a tanár bemegy és közli, hogy ZH??? Általában lehet velük ott is akár egyezkedni is, de ott már nem kötelessége...
2011. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
42%
Sok ilyen tanár kellene. Mi annak idején megszólalni sem mertünk,ma meg megveri az a sok kis szemét a pedagógust,és ha a tanár ezt sérelmezi,jön a szülő is tanárt verni.Régen a szülők minket,gyerekeket vettek elő,ha a tanár behívatta őket,most meg kénytelen ennek a sok mocsoknak alávetnie magát. Lehet hogy vannak túlkapások néhány tanárnál is,de ennek pont a fordítottja a jellemző. Tanulni,viselkedni nem akarnak,de a jogaikat azt tudják. Talán mi ezért is lettünk mások,mint ami lesz ezekből a mai fiatalokból.
2011. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
6%

utolsó van igazság abban, mait mondasz, de azért nem kéne a saját generációdat fényezni. Nem annyira kiválóak ők sem...

"(csak kikapcsolt állapontan lehet az iskolában és nem szabad kivenni a táskából)"

Van még olyan suli, ahol ezt tényleg be is tartatják? 2011-ben??? Ja és még vmi: az egy kicsit más, hogy te milyen jogon használod a mobilod és más, hogy a tanár milyen jogon használja. esetleg van gyereke, akivel történhet vmi, vagy rokona. talán felnőtt ember és egy kicsit "zűrösebb" az élete, mint a tied!

2011. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
57%
Hogy te minden válaszolóba belekötsz,sverdans! Ezt te élvezed egyébként? Én is ahhoz a generációhoz tartozom,aki előtted írt,és nagyon is igaza van. Ma mindent lehet már lassan ezeknek a kis taknyosoknak csinálni büntetlenül. Pedagógus vagyok,tudnék mesélni történeteket. Sokan csak azért jönnek iskolába mert törvény írja elő. Némelyik akár otthon is maradhatna,jobb lenne mindenkinek. Már csak arra lennék kíváncsi hogy mi a foglalkozásod,hogy mindenben képben vagy,és mindent jobban tudsz mint más.
2011. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 bumbi02 ***** válasza:
12%

tudom hogy a témazárót be kell jelenteni, de azt akartam irni és azt is irtam hogy nevezheti máshogy is azt...


amúgy meg, feltételezzük hogy követitek a házirendet. abba bele van irva hogy a tanuló köteles lelkiismeretesen felkészülni az órára.. ergo tanultál, tudod az anyagot. akkor miér zavar a dolgozat?

2011. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
61%

49-es!

Azért reagáltam így, mert unalmas már ez a "bezzeg a mi generációnk" szöveg! Édesanyám pedagógus és mesélt érdekes dolgokat... Le merem fogadni, hogy idősebb mi a te generációd, mégsem jön ezzel az ósdi szöveggel!

Az én foglakozásom pedig nem tartozik rád! Mivel itt általában szokás a többiek válaszára is reagálni, engedtessék már meg nekem ez is!

2011. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 BlackSword ***** válasza:

Mi van Sverdans!!! Nem mered vállalni a munkád??? Ne már...

Szerintem valamilyen humán szakon vagy hallgató... De írd meg ha tévedtem...

2011. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
37%
"engedtessék már meg nekem ez is!" Nahát,lehet hogy megvan Torgyán Józsi???
2011. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 BlackSword ***** válasza:
Lehet...
2011. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!