Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy várja el egy tanár, hogy...

Hogy várja el egy tanár, hogy tartsuk be a házirendet, mikor ő is sokszor megsérti?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 17:54
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Egy példa,max. 1 hónapja volt.

A tanár elkezdte szidni az osztályt,és egy gyerek felszólslt,hogy miért beszél ilyen csúnyán(a tanár),erre fogta,és meghúzta a fülét.Jó,nem pont egy áldott jó gyerek,de akkor is!

Vagy mert beszél az órán,nyakon kell vágni?

Ha azt a tanárt minden erkölcsi szabáy megsártéséért nyakonvágnának,lekopott volna a feje!

Másik tanár,csak a név egyezik

Zöld toll helyett zöld ceruzával javított,és nyakonvágta a tanár.

2011. febr. 2. 15:40
 32/50 A kérdező kommentje:
Vagy a cigány gyereknek visszaadja a dolgozatot,és ha valaki fehozza,leordítja a fejét.Ez jogos?A magyar gyerek is visszakaphatja,mert van olyan képességű gyerek is,mint ők,de neki nem adja vissza!
2011. febr. 2. 15:43
 33/50 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz kérdező hogy a tanár elveszti a fejét. Amit ti mai kölkök műveltek azt nem is lehet már ép ésszel kibírni. Egyébként kérd meg a szüleidet hogy járassanak magántanárhoz,ha ennyire a tanár a szemét,de ne siránkozz itt folyton. Most is miért nem tanulsz a netezés helyett? Ha egy tanár rátok mer szólni az már egy szemét,igaz? Ismerős szitu...
2011. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Nekem annyi bajom van vele,hogy nem szól a TZ-k előtt.Többi tanárral nincs bajom!

Tanulok is és gépezek is!ötös vagyok mindenből(eddig is az voltam)

2011. febr. 2. 17:02
 35/50 anonim ***** válasza:
Akkor vedd úgy hogy nem szóltam. A témazárót valóban be kell jelenteni,ellentétben egy röpdolgozattal,bár gondolom ezzel egyetértesz.
2011. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek,igazuk van!
2011. febr. 2. 19:23
 37/50 bumbi02 ***** válasza:

A tanár elkezdte szidni az osztályt,és egy gyerek felszólslt,hogy miért beszél ilyen csúnyán(a tanár),erre fogta,és meghúzta a fülét.Jó,nem pont egy áldott jó gyerek,de akkor is!


persze, majd a gyerek fogja számon kérni a tanárt hogy hogyan beszél nem? engem sokkal kevesebbért is megpofozott és megráncigált a magyar tanárom.

2011. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

bumbi02!


Te sose fogod megtanulni,hogy ha IDÉZEL mástól egy szöveget vagy szövegrészt akkor IDÉZŐJELBE kell tenni, vagy oda kell írni elé, hogy IDÉZET?!

(olvastam több topikban az írásaidat és erre többször felfigyeltem)


Azzsl kapcsolatban amit IDÉZTÉL a kérdező egyik írásából....igenis a KÉRDEZŐNEK VAN IGAZA!!!

A tanárnak talán szabad trágárkodni?! A tanárnak PÉLDÁT KELLENE MUTATNI A VISELKEDÉSÉVEL!!! Ha a tanár trágárkodik akkor pl mire föl szól(na) rá egy gyerekre ha az ugyanezt teszi (tenné)?!

Egy olyan tanárnak aki trágár módon beszél, annak NINCS ERKÖLCSI ALAPJA arra, hogy egy gyereket bíráljon hasonló dolgok miatt....!!!

Ahhoz pedig végképp nincs joga, hogy megüsse,vagy bármelyik testrészét rángassa,egyszóval NINCS JOGA FIZIKAI ERŐSZAKOT ALKALMAZNI!!

Ellenkező esetben 3 évig terjedő szabadságveszéssel büntethető az ilyen tanár!


Szomorú, hogy téged állítólag "kevesebbért" pofozott meg a tanárod.....de ahogy ezt te előadod nekem totál úgy tűnik, hogy te ezt nem bánod.....

Hát nézd! Attól, hogy te mazohista vagy, másnak nem kötelessége annak lenni! És az átlag ember igenis elítéli az ilyesmit és rossz néven veszi! És megismétlem JOGILAG SINCS megengedve ez egy tanárnak!

Ha az én leendő gyerekemet megütné egy tanár....tuti nem úszná meg! Én azonnal feljelenteném!

2011. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 bumbi02 ***** válasza:

ha érdekel, engem azért pofozott meg a tanár, mert kijavitottam az egyik mondatát ami nyelvtanilag rossz volt. (persze ez volt a kicsapodása a kb fél éve tartó kölcsönös ellenszenvnek) , volt hogy a technika tanárom azért húzta meg a fülem, vagy hajam mert beszélgettem órán.


viszont ne menjünk bele abba hogy idézőjel kell, meg ez kell meg az kell.. ilyen erővel ha valakit megszólitasz tiszteld meg annyival hogy nagy betüvel irod a nevét.



azt irod hogy nincs erkölcsi alapja a gyereket szidni trágár beszédér ha ő is trágárul beszél.. megkérdezném hogy vajon az a tanuló aki megszólta a tanárt hogy nem beszél szépen, szépen beszél-e?

épp emiatt nem szoktam kijavitani senkit se nyelvtanilag - itt gyik-on - mert nincs rá "alapom" ...


és szerintem sokszor más nem segít csak egy nagy maflás. végzős tanuló vagyok, látok egy két pofátlanságot gyerekek részéről tanár iránt.. és a gyereket nevelni kell, ha kiküdöd a gyereket óráról semmit nem érsz el, ha egyest adsz neki nem érdekli néhány pofátan huzás esetén nem csodálkozom a fizikai fenyitésen.. lásd, ami legutobb volt hírekben.

2011. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
bumbi02, nagyon értelmesnek tűnsz a korodhoz képest.
2011. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!