Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A börtönökben miért csak...

A börtönökben miért csak kétszer fürödhetnek az elitéltek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
42%

Jah csak éppen nem egészen ilyen jellegű biztosításról volt szó azt hiszem két beírásban. Ne keverd a szezont a faszonnal már .... Megint az a fránya szövegértelmezési probléma ...

Ugye egy dolog, ha nekem van egy külön biztosításom pl. sportbalesetre és más a TB, szóval ne fárassz legyél szíves. De olyan mértékben óvodás szinten kell veled beszélni, hogy az hihetetlen.

Kriszti

(egyébként megköszönném, ha békén hagynál, mert mondtam már, én lezártnak tekintek veled mindenfajta értelmetlen vitát)

2009. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
77%

Látom, Krisztike, téged nem zavar, ha kinevetteted magad. Sőt, profi szinten csinálod. Olimpiai szám lett, hogy ennyire gyúrsz rá? :DDD


"nem egészen ilyen jellegű biztosításról volt szó azt hiszem két beírásban"

Az, hogy te azt sem tudod, mi az a biztosítás, és nem fogtad fel a lényegét, még bizony nagyonis ideillik.

Tehát ennyit a te szövegértelmezésedről. :))


"Ne keverd a szezont a faszonnal"

Ejjnye. Ne beszélj csúnyán! Nem illik egy "civilizált" hölgyhöz. :))


"egy dolog, ha nekem van egy külön biztosításom pl. sportbalesetre és más a TB"

Látom, nem vagy tisztában a biztosítások lényegével. Olvasgass. Rádfér. :))


"De olyan mértékben óvodás szinten kell veled beszélni, hogy az hihetetlen."

Más szinten nyilvánvalóan amúgy is képtelen lennél beszélni, így ezekszerint marad ez a lehetőség számodra. :D


"megköszönném, ha békén hagynál"

Ha zavar, majd nem válaszolsz. :)


"mondtam már, én lezártnak tekintek veled mindenfajta értelmetlen vitát"

Igen, említetted már többször. Mégis írogatsz. Kis hazudós. :))

Vagy annyira zavar téged, hogy másnak eltérő a véleménye? Esetleg ideges is leszel, mikor másféle véleményt látsz, és késztetést érzel "megtéríteni" a másikat a te "civilizált" utadra?

Nevetséges vagy. :DDD

2009. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
51%

Nem igazán.

Ellenben végre egy valamiben egyetértünk, azaz nagyopn ideges leszek, ha beszűkült agyú emberekkel kell esetleg beszélem 10 x is ugyanazt, amit esetleg egy intelligensebbel 1x vagy tán nem is kell. Ennyi.

Úgyhogy igen, ideges leszek. Mondtam már, egy ilyen beszűkült világnézetű diák nálam bukás, nem érdekel a konkrét tárgyi tudása, hiszen kis intelligenciáról van szó alapvetően, nem pedig bemagolt tételekről. De hála istennek keveset találkozom ilyennel mint te.


Erről beszéltem végig, ez a pár % ugyan kevés, de mégis eredmény, csak amíg olyanok lehetnek netán csak középvezetői szinten is mint te, nos addig itt érdemi változást kár várni. De tudod ez a pár % hihetetlen módon javítja a nagy átlagot, így reménykedem én azért egyfajta javulásban.


Sokan multicégeknél már középvezetői pozícióknál is nem értik miért kell a szakmaiságon túl egy pszichológiai interjón is részt venni.

Na hát azt hiszem talán veled találkoztak, miután ezt bevezették. Egy ilyen beszűkült ember szted mégis hogyan tárgyalna egy nemzetközi összejövetelen civilizált országokból származó, igen intelligens emberekkel? Ott előadod ezt a sílusodat, aztán majd csodálkoznak mi a frászért nem jön össze semmi ...


Na hát lényeg, hogy szintén egy haladás, hog ymost már erre rá jöttek, és a pszichológussal való interjú elég sokat kiszűr azok után is, ha netán a szakmai kvalitásai megfelelővé tennék az illetőt. Látod, erre hatalmas nemzetközi cégek már rég rá jöttek, de sajnos még nem elég széles körben alkalmazzák.

Kriszti

2009. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
48%

Az a gond, hogy olyanba is bele kotnyeleskedsz nagy okosan, amit más írt és én arra reagálok, de hát már meglepődnék, ha nem azt hinnéd, hog yminden csakis körülötted forog, nyugi van, a te beírásodra akkor most itt a pont, vége, de nekem ne gyere azzal, hogy hazudok, csak mert más által felvetett dologra reagálok. Ez a csúsztatás ismét rád vall, ne is haragudj.

De már annyiszor akartam megkérdezni: nem akarod beíratni magad egy egyetemi képzésre? Hátha ragad rád valami ... Tudod imádom mikor "régi" diplomások hiszik magukat értelmiséginek aztán beszélik a zöldségeiket, hogy "mert az én időmben" és stb, de abban is biztos vagyok, egy mai követelményrendszert nem tudnának már teljesíteni. Ez ismét nem kitaláció, hanem tapasztalat.


Tudod az amolyan alap, hogy magát az anygot tudja a diák, én soha nem is azt kérdezem, az kiderül majd, sokkal inkább a véleményére vagyok kíváncsi, na ez már nehezebb kérdés, ehhez sajnos gondolkodni kell ám. Ellenben nagyon klasszul lehet szelektálni, itt te magolhatsz ahogy akarsz ... semmit nem érsz el vele.

Kriszti

2009. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
96%

"nagyopn ideges leszek, ha beszűkült agyú emberekkel kell esetleg beszélem"

Mintha írtad volna párszor már a fórumon, hogy soha nem szoktál idegesen, érzelmektől fűtve írni.

Sebaj, ezt is berakom a hazugságaid sorozatába. :))

Egyébként ha ideges vagy, vegyél be gyógyszert. :D


"tudod ez a pár % hihetetlen módon javítja a nagy átlagot"

Mármint negatív irányban "javítja". Értem. Ebben akkor egyetértünk. :)


"civilizált országokból származó, igen intelligens emberekkel? Ott előadod ezt a sílusodat, aztán majd csodálkoznak mi a frászért nem jön össze semmi"

Esetleg valami példa is? Mert erre is tudnék cáfolatot. Tudod, a tények nagyon makacs dolgok. Jelenleg milliomosként élek, ráérek írogatni a neten, és hozzád hasonló nyomikkal vitatkozni. Közben meg élek, mint hal a vízben; újabban dolgoznom sem kell túl sokat. ... Talán mégiscsak tudok jól tárgyalni külföldiekkel, nem gondolod? Ugyanis a jövedelmem tetemes része külföldről származik. Pedig a stílusomat nem szoktam meghazudtolni ott sem! ... Mik vannak, mi? :))


"a pszichológussal való interjú elég sokat kiszűr azok után is, ha netán a szakmai kvalitásai megfelelővé tennék az illetőt"

Csak segítek. A pszichológust egy 120 IQ feletti ember simán kijátsza. Én is adtam már elő az "ártatlan báránykát", és voltam "vérivó szörnyeteg" is. Mégis megfeleltem annakidején. A pszichológia nagyon szép tudomány, de van, aki nem (csak) könyvekből tanulja, hanem a gyakorlatban is műveli - ellentétben veled, aki csak könyvekből tudsz dolgokat.


"már meglepődnék, ha nem azt hinnéd, hog yminden csakis körülötted forog"

Ez rád is igaz. Semmivel sem vagy különb nálam. Sőt! Te kijelented, hogy nem írsz nekem többet, miközben nem bírod ki, hogy ne írj. Én nem jelentek ki ilyet, csak akkor, ha tényleg nem írok többet.

Ergo álszent is vagy (vagy csak lelkileg gyenge). Értem. :)


"a te beírásodra akkor most itt a pont, vége"

Most nem számolom vissza, de mintha ezt már vagy 4X hallottam volna tőled. De lehet, hogy keveset mondok. :)))


"de nekem ne gyere azzal, hogy hazudok, csak mert más által felvetett dologra reagálok"

Márpedig hazudsz és csúsztatsz. Visszaolvasva az irományaidat, bizony elég szép számmal tetted már.


"nem akarod beíratni magad egy egyetemi képzésre"

Nem, semmi szükségem rá. Anélkül is kiválóan élek. Elég egy kis főiskolai diploma nekem, bár ennek sem veszem már hasznát.

Pláne nem akarok olyanra beíratkozni, ahol hozzád hasonló "hittérítő" elfogult tanárok vannak, akik gátját képezik a szabad gondolkodásnak és véleménynyilvánításnak.


"Tudod imádom mikor "régi" diplomások hiszik magukat értelmiséginek aztán beszélik a zöldségeiket"

Tudod imádom mikor "új" diplomások hiszik magukat értelmiséginek, mindenféle gyakorlati tapasztalat nélkül, aztán beszélik a zöldségeiket.

:))


"mai követelményrendszert nem tudnának már teljesíteni"

Hát ha mai követelményrendszer alatt a te elfogult nézeteidnek az ellenvetés nélküli elfogadására, és az arra történő bólogatásra gondolsz, akkor igazad van. Valóban nem tudok megfelelni egy elfogult, csőlátású követelményrendszernek, mint amit te képviselsz.


"sokkal inkább a véleményére vagyok kíváncsi"

És ha a véleménye éppen nem egyezik a tieddel, akkor megbuktatod. Értem :))

Tudod, a kommunizmus egykori hívei is ezt tették. Aki nem az ő elveiknek megfelelően vélekedett dolgokról, azoknak sokkal nehezebb volt előrejutni. Persze nem lehetetlen, mert a tanárt is ki lehet ismerni, és elő lehet neki adni azt, amit hallani akar. :)

Te is pont azt teszed, mint a volt kommunisták; csak éppen liberális szemszögből. Én erre a helyedben nem lennék büszke, de lelked legyen rajta. :))

2009. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
58%

Végre!

Megértettem azt amiben csak eddig 99 %-ra voltam biztos.

Csessze meg, nekem ne nevezd magad értelmiséginek .. te jó ég, ezt éreztem valahol, csak nem akartam rá kérdezni. Szóval főiskolai diploma. Igazad van, ott valóban ez a színvonal amit te képviselsz, de ahogy anno egy kollegám fogalmazott, sajnos a magyar főiskolák nagyrésze csak showhivatal, komolyabb képzés csak pár egyetemen folyik.

Úgyhogy oké, köszönöm szépen, elég volt, megértettem mindent, hát így valóban nem várok más mentalitást ne haragudj, Tudod volt alkalmam főiskolai és egyetemi képzést is megtapasztalni, na mit mondjak hát amolyan szakadék csak a különbség, semmi más.

Na de lényeg, hogy megvilágosultam veled kapcsolatban ... Tudod értelémiségi számomra ott indul, hogy 2-3 egyetemi (!!!) diploma és nem árt egy vagy két PhD sem, na utána lehet esetleg intelligenciáról és széles látókörről beszélni. Ejjjjjj, egy főiskolai diploma alapján játszod itt az agyad, és én meg majdnem be is dőlök, vagyis egyszerűen csak nem értettem hogyan lehet egy egyetemet végzett ennyire idióta, de oké, akkor így már stimmel ----

Győzelem, összeállt a kép .....

Hát sok sikert kedves túlintelligens és túlképzett professzor úr, majd szólj rám légyszi ha valamelyik tudományos konferencián te adsz elő esetleg, arra külön oda fogok figyelni, ígérem.

Kriszti

2009. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
82%

krisztikém, én már egyszer írtam neked ,most ismét csak ugyanazt tudom mondani:a diploma csak egy papir....

és tudod mi hír járja?hogy kik maradnak egyetemen tanárnak?akik hülyék a NAGY DIPLOMÁJUKKAL elmenni dolgozni.

:)

2009. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
40%

Egy valamit kifelejtettél, azaz hog ylegalábbis mindez SZERINTED van így, aztán ne zavartasd magad, ha köze nincs a valósághoz,. Akkor szerinted a kari tanács akik MTA tagokból és magas fokozattal (HsC, HsD) rendelkező emberekből állnak, és ők döntenek a tanárokról ill. bizonyos fokig a fokozatok oda ítéléséről, szerinted mind egytől egyik hülye igaz?

Hallod, nem vagy semmi, de mondtam, már értek mindent, összeállt a kép végre bennem, és így azt is, pl. ezt miért látod így ... Mondjuk azt minimum közöd nincs a témához, hát ugyan honnan tudnád már? Védtél te már akár csak egy PhD fokozatot ?? Na majd akkor megtudhatod milyen is ez, így meg csak a levegőbe beszéled a hülyeségeidet...

"az a hír járja ..", hűű és még mennyi más ....

na hát nem véletlenül tanácsoltam és bele is találtam abba, hogy egy EGYETEMI képzésre iratkozz már be, és nem azért hogy majd keresd akkro azzal a milliókat, nemnem, hanem csak egy kis intelligencia és egy kis széles látókör miatt, ki tudja, akár ragadhat is rád valami. Na majd ha csak egyetlen egyetemi szintű kitüntetéses diplomát megszereztél, utána beszélhetünk értelmiségről. Sajnos való igaz, el kell ismernem, egy főiskolát tulképpen bárki elvégzett, nem nagyon kellett több mint egy érettségi színvonalhoz, hát meg is van az eredménye .. Sajnos volt amikroóraadóként főiskolán is tanítottam, és tudod kb a falnak mentem a színvonal láttán, ahogy mondtam, a különbség nem árnyalatnyi, hanem hát mit mondjak .. sok főiskolára úgy kell fogni az embereket.

Tudod egy érdekes jelenség: miért van az, ha beszélek valajkivel, az első pár mondatából van egy sejtésem, hogy egyetemet vagy főiskolát végzett? Hát valami csak van benne, merthogy ezzel nem csak én vagyok így.

Javaslom nézz körül eg yfőiskolai oktató gárda és egy egyetemi tanszék oktatói gárda követelményeinek különbségei között, én pár éve olvastam egy felülvéleményezés során egy "főiskolai tanszéklvezető egyetemi tanár" jellemzését egy diplomadolgozat kapcsán, na mit mondjak, olyan érztésem volt, mintha egy óvodás írta volna. Tudod nerm csak az a két vagy egy év különbség a lényeg, hanem eleve az elsőtől is minőségbeli különbségek vannak a képzést illetően. Na most ez a bolognaiban kicsit más, de azért még mindig vannak szembetűnő különbségek, egy biztos: ami megmaradt tisztán osztatlan egyetemi szaknak, nos azok úgy valahogy valóban képzések, a főiskola meg pont olyan amit írsz, azaz nyugodtan ki lehet kopizni diplomadolgozatnak akármit, mert a kutya nem veszi észre. Csak hát egyetemen ez nem egészen így működik, én mondtam már neked, de csak nevettél rajta, hogy tudok nem egy esetről amikor évekkel később is emiatt discualifikáltak valakit.


Csak egy kérdés:

vajon miért van az szerinted, hog ybármilyen tudományos továbblépés, azaz pl. PhD-ben részt venni is eleve egyetemi 4 es, 5-ös diplomához van kötve és a tudományos életben főiskolai papírral labdába se rúghatsz? Na ez szted akkor miért van így ? Nem csak szokásra gondolok, hanem jogszabályilag ez így van! Ha félreérthető lennék ...


Ja és imsertem olyat aki főiskolát végzett volt, és ááá munkakörénél fogva nagyon kellett neki az egyetemi végzettség, na talált is magának egy két éves kiegészítő szakot, hogy egyetemi szintű papírt kapjon, hát ne tudd meg mit szenvedett mire megszerezte, kicsit más volt az egész mint amihez hozzá volt szokva a főiskolai "tanulmányai" során. Sőt tulképpen majd bekattant szerencsétlen ... De már mondtam azt is , nekem is vannak közvetlen tapasztalataim főiskolai színvonallal kapcsolatban.

DE az objkektivitás jegyében nézz magad utána ennek a kérdéskörnek ...

Vígasaztaljon, hogy ez a nagy Nyugaton se megy másképp, a főiskolai szintű papírokat ott is szórják ész nélkül, na aztán a komolyabb egyetemieket már korántsem ....

Ennél már csak az a jobb poén, amikor kérdőíveken és akárhol kérdezik a végzettséget, és képes az OKJ felsőfokú tanfolyamot végzett is beírni azt, hogy ő felsőfokú végzettségű. Na hát, erre se tudok mit mondani azon túl, hogy elmosolygom magam ... kis aranyos. És ettől mindárt valahogy az önbizalma is úgy megnő, sőt egyenesen intelligensnek is tartja magát .. huh, hát tudod kiakasztó ez a sötétség.


Jó persze ez nem a te hibád, sajnos én magam is tudom, hogy hát egyetemeken ez nem igen tud működni a külső szabályozás miatt de bizony főiskolára oda vesznek tanárnak minden ütődött aklakot, csak simán "jópasjtási" alapon, "hadd tanítson mér szerencsétlen, hát a nővérem férje". Ott megtehetik, tudom jól. Na és meg is van az eredménye ennek is ... Egyteemeken viszont ez másképp működik, eleve MTA tagok bírálják el már a PhD-det is, és ugye már tanársegédi "kinevezéshez" is kell a PhD. Szóval lényeg, hog yel vagy te tévedve kicsit, de oké, mondtam, ismét mondom, már értem az okát.

Kriszti


(mellesleg lassan vissza lehetne kanyarodni az eredti témához sztem, egy ici-picit elkanyarodtunk ..., nem olyan nagy baj, csak lehet hogy mások ezt annyira nem szívesen olvassák, de ugy evalahogy úgy indult, hogy szűklátókörűséged azonnal kihozott a sodromból, aztán meg hogy még intelligensnek is tartottad magad pár barbár véleménnyel, na az aztán végképp, aztán elérkeztünk ide ... sebaj)

2009. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
76%

"nekem ne nevezd magad értelmiséginek .. te jó ég, ezt éreztem valahol, csak nem akartam rá kérdezni. Szóval főiskolai diploma"

Ad 1: Hol is írtam, hogy értelmiségi vagyok? ... Nemtán szövegértelmezési gondod jött elő ... ismét? :))

Ad 2: Szerinted csak az értelmiségi, aki egyetemet végez? Hát persze! Krisztike megmondja a frankót, és cáfolhatatlanul bebizonyítja, hogy az ember csak akkor értelmes és civilizált, ha minimum egyetemi diplomája van és liberális.

:DDDDDDDDD MEGALOL :DDDDDD

Ilyet régen nem nevettem már. Köszi! :DDD


"Tudod értelémiségi számomra ott indul..."

Nálam meg ott kezdődik a világlátottság és az értelmes ember, hogy az ember nem csak könyvekből meg egyetemen tanulja a leírtakat, hanem saját szemével is tapasztal. és a kettőt összerakja. Ja, és nem dugja homokba a fejét, mint te.

De egyébként nagyon szép bizonyítványt állítottál most ki magadról ... ismét. :)))


Egyébként még mindig ideges vagy? Mondtam már, hogy vegyél be gyógyszert. :)

Persze maradhatsz így is - egyre jobban szórakozom rajtad.

Hányszor is írtad már, hogy nem szólsz hozzám? :)))


A 10:26-os komentedhez meg csak ennyit:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hihetetlen nagyképű vagy. Nálad bizonyára tényleg kétszárnyú ajtó van a WC-n is, hogy beférj rajta ... az arcodtól.

:DDDDD LOL


EMBEREK!!!

KRISZTIKE LEJÖTT KÖZÉNK AZ ÉGBŐL, HOGY MEGVÁLTÁST HOZZON A MI TUDATLANSÁGUNKBA!

ÖRVENDJETEK HÁT, EMBEREK!

EDDIG HÜLYÉK ÉS CIVILIZÁLATLANOK VOLTATOK. FŐISKOLÁRA JÁRTATOK, HOLOTT TUDHATNÁTOK, HOGY OTT NINCS MÉG KÉPZÉS SEM. HISZEN KRISZTIKE MEGMONDTA.

TE MÉG FŐISKOLÁRA SEM JÁRTÁL??? NA, AKKKOR TE MÁR TÉNYLEG CSAK AZ ALJA LEHETSZ! GONDOLOD, SZÁMÍT AZ ÉLETTAPASZTALATOD? ÁÁÁ, DEHOGY!

MERT KRISZTIKE MEGMONDTA A FRANKÓT!

MINDENKI HÜLYE, AKI NEM ÚGY GONDOLJA MINT Ő.

MINDENKI CIVILIZÁLATLAN BARBÁR, AKI NEM LIBERÁLIS!

ÉS EZ ÍGY VAN, MERT Ő MEGMONDTA! ÉS NEKI MINDIG IGAZA VAN! Ő TÉVEDHETETLEN!

LEJÖTT KÖZÉNK AZ ÚRNŐ ÉS ELHOZTA A TUDÁST ÉS A CIVILIZÁCIÓT.

ÖRVENDJETEK!!!


:DDDDD MEGALOL

2009. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
49%

"MINDENKI CIVILIZÁLATLAN BARBÁR, AKI NEM LIBERÁLIS! "


Valóban, mi ebben a furcsa? Ez ténykérdés ..., nem értem ezt a hülyeséget ne haragudj, ez olyan mintha azt mondanád, hogy "mindenki szegény akinek nincs pénze", igen, ez így van, d emint mondtam, ez tény.


Az pedig a te mániád, hogy a könyvek, de amúgy a könyvekhez való sokadik viszonyulásod is elég sokat elárul ... szted kedves felvilágosult idióta, a könyveket mégis mi alapján és kik írják? Na gondolhatod, nem egészen olyanok mint te pl ...

Egyébként ezzel meg annyira nem is kell példálózni, mert a könyvírás is sajnos egy igen kényes kérdés napjainkban, ahol többet ér egy jó ismerettség a kiadáshoz, mint egy valóban nagyon értékes szakmai írás, de hát ez már csak így van. Azt mondom ezzel csak, hogy könyvet írni egyáltalán nem nagy művészet, sőt ha benne lennél abban amiben nem vagy, igazán a felső körös értelmiségiek nem nagyon írogatnak, mert nem tartják valódi tudományos tevékenyésgnek, persze önreklámozásnak stb elmegy, de a legkomolyabb alkotások közel sem könyvek formájában születnek. Tovább megyek, magasabb tudományos fokozattal rendelkező emberkéktől nem hizsem, hog ynagyon meg tudsz emlteni olyan sok könyvet, mert kifejezetten lenézik a könyvírást, nem egy túl értelmiségi tevékenység. Biztos furcsa számodra, na de azon nem csodálkozom egy pillanatig se, ha ezt nem érted. Nálunk volt egy nagyon értelmes egy. docens, na amikro őt kinevezték és akkoriban még ehhez kellett a PhD (ugy emost már ez nagyon másképp van és sokkal keményebb követelmények vannak), na pl. az ő PhD munkája jelent meg könyv formájában, és igen igényes történelmi könyv volt, de aztán vége, többet ő sem írt. Egyetemi jegyzetet írni jóval komplexebb feladat mint egy ismeretterjesztő könyvet megírni, higgy nekem, jobban benne vagyok sztem.


De kedves akárki, visszakanyarodhatnánk már a témához?


Figyelj, te otthon 2x fürdesz egy héten? Fene tudja, nekem jobban bejön a napi 2x. Úgyhogy ha te ezen a szinten vagy, akkor örülök, de attól még más hadd legyen már civilizáltabb ... Ezen tényleg változtatni kellene, ha valóban így van börtönökben, hiszen emberhez nem méltó körülmény, majd utána nézek hol lehetne fellépni az ügy érdekében.

Bár-bár, magam elég közvetlen módon értesültem arról, hogy pl. köteleztek egy fogdát az uniós normák szerinti átalakításra egy megyeszékhelyen és meg is tették, na ott úgy tudom naponta van fürdés pl.


Hát ha igaz amit írtál, akkor pedig örülök, hogy kis megvilágosodást hoztam az életedbe, érdemes volt összeakadnunk. Ahogy elnézem rád is fér, de nagyon.

Kriszti

2009. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!