Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A börtönökben miért csak...

A börtönökben miért csak kétszer fürödhetnek az elitéltek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
94%

"Valóban, mi ebben a furcsa? Ez ténykérdés"

:DDDDDDD MEGALOL

Neked tényleg óriási arcod van.

De ez már-már hit a részedről. Gratula, kis libsi-fanatikusom. :DDDD


"mert a könyvírás is sajnos egy igen kényes kérdés napjainkban, ahol többet ér egy jó ismerettség a kiadáshoz, mint egy valóban nagyon értékes szakmai írás"

Látod-látod. Erről beszélek. Piciny IQ-ddal mégiscsak siekrült ezt felfognod. Nem a könyv számít elsődlegesen egy témában, hiszen azt bárki írhat. Többet jelent a tapasztalat. A könyv max. csak segít. De majd ha kihúzod a kis buksidat a homokból, majd meglátod te is. Addig csak morogj odalent. :)))


"Figyelj, te otthon 2x fürdesz egy héten?"

Írtam ilyet? Nemtán megint szövegértelmezési nehézséged támadt ... sokadjára? :))


"Fene tudja, nekem jobban bejön a napi 2x."

Nekem naponta 1X is elég. ... Nem vagyok büdös. :)


"Úgyhogy ha te ezen a szinten vagy, akkor örülök, de attól még más hadd legyen már civilizáltabb"

Hol is mondtam, hogy ezen a szinten vagyok? Megint csúsztatsz Krisztike. ... Ja, libsi vagy, ne akadjak már fenn ilyen apróságon esetedben. :)

Amúgy szerinted attól leszel civilizáltabb, hogy többször fürdesz? Akkor miért nem fürdessz mondjuk óránként? Mekkora civilizáltság már! Nehogy kihagyd! :DDD


"majd utána nézek hol lehetne fellépni az ügy érdekében"

Nézegess, csak kis libsi. Ez legyen életed legnagyobb öröme. :))


"akkor pedig örülök, hogy kis megvilágosodást hoztam az életedbe"

Mond az a szó neked valamit, hogy irónia...? :DDDD LOL

Osotba vagy nagyon. De jól áll a fanatizmusodhoz. :)))

2009. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
49%

Cseszd meg ha magadnak nem ajánlod akkor másnak miért akarod? Mármnint a heti 2x fürdést?


Na most csak ennyire van időm, de hallod valamit csinálj magaddal ....pl. ha akarod mondok egy jó pszichológust.

K

2009. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
58%

Na de figyelj ide, megadok neked egy lehetőséget.

Mit szólnál ha meghívlak egy hetente rendezett amolyan fórum-szerű vitaestre ahol mindig valamilyen társadalmi jelenségről megy a "vita" egyetemi hallgatókkal nagyrészt, és lehetne a címe ennek az estnek, hogy "egy magát értelmiséginek tartó, aki elutasítja a liberalizmust".

Szerintem baromi jó vitaest lenne, de ha ezt a hatalmas széleslátókörűségedet előadod, szerintem az első két mondat után olyan keresztkérdéseket tesznek fel a hallgatók, hogy egyetlen perc alatt összekavarnak az ellentmondásaiddal. Annál is inkább, mert ezekre a vitaestekre azért mondhatom, inkább az egyetemisták közül is a jobbak jönnek el. Kb 250-300-an szoktunk lenni, szóval előadhatod magad széles közönség előtt.


Na hát tied a labda, gyere el, ha gondolod, pár héten belül meg tudom oldani, általában 18 h-s kezdés és bizony bele szoktunk nyúlni az estébe nyilván, akár 23-24 h-ig is, attól függ, éppen mi a téma. De ez tetszeni fog sokaknak, sztem ez el fog húzódni, ám rendkívül érdekesnek találnám, ahogy a hallgatók az érveidre reagálnak ill. hogy az ő kérdéseikre milyen racionális érvelésssel tudsz előhozakodni.


Hát hallgattassék meg a másik fél alapján, ám legyen, én benne vagyok. Rajtad múlik, hogy be mered-e vállalni. Őszintén szólva nem hiszem, de tied a lehetőség.

Kriszti

2009. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
69%

"Cseszd meg ha magadnak nem ajánlod akkor másnak miért akarod? Mármnint a heti 2x fürdést?"

:DDDDDDD LOL

Még egy szövegértelmezési félreértés részedről. Gratulálok! :))

Mondd, az általános iskolát is csak protekcióval végezted el? :D


"Na de figyelj ide, megadok neked egy lehetőséget."

Mi van? Nem bírod ki, hogy ne írj? ... Szerintem keresd fel azt a jó pszichológust, akit ajánlani akartál. Neked nagyobb szükséged van rá. :))

Vagy vegyél be gyógyszert, vagy mittudomén. :)

Jah, azt beszélik, hogy ha morzsolgatod a fülcimpád, mélyeket lélegzel, és közben mondogatod, hogy "Szúúúszááááá", akkor le tudod magad nyugtatni.

Szerintem próbáld ki. :DD


"Mit szólnál ha meghívlak egy hetente rendezett amolyan fórum-szerű vitaestre"

Liberális vitaest? Ne nevettess tovább, mert leesek a székről! :DDDDDD


Először inkább a kérdéseimre felelj tisztességesen, meg a hazugságaidat felejtsd el. Ja, meg esetleg a kinyilatkoztatásaidat, állításaidat támaszd alá hiteles linkekkel. Mert eddig ez még sem itt, sem más topikban nem történt meg.

Utána majd meglátom, hogy egy összeválogatott liberális csoport közelébe menjek-e. Ahogy így elnézem a fanatizmusodat (és feltételezve, hogy az a vitaest, amit te jónak tartasz, hozzád hasonló emberekkel van tele), gyanítom fegyver nélkül nem jönnék ki onnan élve. Arról már nem is beszélek, hogy ha azt nem bírod ki, hogy ne válaszolj (holott már többször be akartad fejezni a vitát), és idegesít téged, ha valakinek más véleménye van, mint a tied (mindezt neten keresztül), akkor vajon élőben mennyire tudnál uralkodni magadon?

Szerintem semennyire. :)))

A civilizáltság meghatározója nem csak a tudás, hanem az önuralom is (sok egyéb dolog mellett). Abból pedig te elég nagy hiányt szenvedsz aranyom... :))

2009. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
58%

Igen, és modort is nekem kell tanulnom, ... szerinted biztos ..


Na hát miután elhárítottad a meghívást, oké, akkor nem kell, tulképpen nem is reméltem, hogy be mered vállalni. Gondoltam, hogy megijedsz az egyetemi színvonaltól, bár én teljesen komolyan gondoltam, ha már ennyire magabiztos vagy a rengeteg hülyeségedben.


És nem tudom miért mondod amit mondasz, nincs szó semmiféle összeválogatott bandáról, teljesen nyílt vitafórum minden héten egyszer, az jön, aki akar. Tehát maximum a realitással találkozol, senki mással.

De ha nem mered, hát nem mered, én felkínáltam a lehetőséget, oké.

K

(kösz, h nekem ajánlasz pszichológust, az egyik diplomomám pszichológiából van, csak nem az a fő területem, így nem azzal foglalkozok legtöbbet)

2009. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
93%

Csak ennyit az írásod hitelességéről:


http://www.youtube.com/watch?v=m2c19LZUiVw


:))

2009. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
47%

Jó héát most már egészen biztos, hog yidióta vagy, de akkro még egyszer elmondom, mert igen szelektív az olvasási képességetd:


Egy az egyben ugyanezeket a kérdéseket felteheted a fúrum nyilvánossága előtt! Ha akarod, ki is nyomtatom az egészet így ahogy van, hogy legyen valami kiindulási alap, és tessék, itt a lehetőség, kb 300 fős egyetemista közönségre számíthatsz.


Na miért nem élsz vele ???


Ott akkor a felvetett hülyeségeidre nem én fogok válaszolni, hanem egymástól független, elég vegyes társaság. Jó részét magam se ismerem .. ahhoz azért nagy az egyetem, hogy minden diákot ismerjek, bár tudom te azt akarod itt belém beszélni, hogy mindenki az én befolyásom alatt lesz, persze .... Mintha a mai értelmiségi fiatalokat lehetne befolyásolni ... na nem az a fajta egyik se, megnyugtatlak, sztem nagyon szívesen elvitáznak veled, csak tudod ott egyetlen küklönbség lenne, mégpedig, hogy valóban racionális érveléssel kéne elő jönni, mert az első mondatotdat szétszedik, ha logikátlan ...

Úgyhogy ne ferdíts, nem én válaszolok!!

De látod, én megadok neked minden lehetőséget, pedig sokan sorban állnak ugyanezért, te nem akarsz élni vele, vaj miért ??

K

2009. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
20%

"Nehogymár joga legyen annak, aki megszegi a társadalmi normákat!!! Örüljön, hogy nem végzik ki az ilyeneket! "


---- én ezzel a gyöngyszemmel indítanám a vitát, eleve 5 óra lesz mire ezt kimagyarázod mégis hogyan gondolod, szóval attól tartok inkább, hogy éjjel 2-ig kell húznunk a dolgot, de hát úgy tűnik mégse mersz kiállni a magad elmélete mellett.


Erre az egy mondatra kapásból kapsz 20 kérdést szerintem.

Én már többet nem tudok tenni a felvilágosodásod érdekében ...

K

2009. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
94%

Ideges vagy, Krisztike? Mondtam már, hogy vegyél be gyógyszert! :DDDDD

Az elütéseid számából egyértelműen látszik, hogy idegből írsz. Nem is kicsit! Te, meg a pszichológia ... ugyanmár! :DDDDDD LOL

Kiszámíthatóbb vagy, mint egy óvodás kisgyerek. Ott verne át téged még egy 14 éves siheder is, ahol csak akar. :D


Légyszi, írj még pár szösszenetet, mert nagyon jó olvasni téged, meg az erőlködéseidet. :))

2009. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
55%

Jó, akkor lezártuk és nem vagy hajlandó elfogadni a lehetőséget? Azt hiszem akkor meg ez önmagában úgy egy válasz mindenre.


Te jössz azzal, hogy én nem válaszolok neked, mikor nem tudom már hányadszorra teszem fel a kérdést!

K

2009. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!