Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy miért foglalkoznak azzal emberek, hogy mindenáron tagadják a holokausztot?

Figyelt kérdés

Nemrég megnéztem pár filmet, illetve dokumentum-filmet a témával kapcsolatban és ezekután nem értem miért vannak mégis emberek, akik mindenáron tagadni akarják.

Oké, a filmek nagy része fikció, viszont van igazságmagva is. A dokumentumfilmek más tészta, hisz a túlélők és a régi SS tisztek mesélnek. Van egy 6 részes dokumentumfilm: A nácik végdő megoldása címmel, ahol még régi sS tisztek is beismerik a gázkamrákat.

Kérdem én, ezekután hogy merik mégis bizonyos emberek tagadni a holokausztot. Miért ebben lelik örömüket, hogy ezt tagadják?

Mások nem tagadják , csak a meggyilkoltak számába kötnek bele...

Ennek is mi értelme? Nem az a lényeg, hogy egymillió embert gázosítottak-e el,m vagy 6 milliót, hanem maga a tény, hogy megtörtént. mások azzal jönnek, hogy a történelem kegyetlenkedései közül miért mindig ez köszön a leggyakrabban vissza, miért ez a téma jön elő a legtöbb filmen...

Talán azért, mert a brutalitás és az embertelenség tetőfoka volt, az a mód, ahogyan megölték őket. Elgázosítás, elhitetve hogy scak zuhanyoznak, majd elégetés. És ez napi szinten. Arról nem beszélve, hogy ártatlan gyerekek százait ölték így meg, nemcsak a felnőtteket.

A zsidókon kívül más etnikai csoportokkal is ezt tették, szóval nemcsak a zsidók szenvedtek, hanem mások is.

Én sem szeretem például, hogy a holokauszt kapcsán csak a zsidókat emlegetik, mert ez sem helyes. Attól függetlenül nem vitatom a megtörténtét a dolognak..


2011. márc. 27. 16:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

22 évesen elég agyament.

Amúgy azzal a nevenincs honlappal sokat mondtál, mert annyi igazság van rajta, mint ilájvízelben...

2011. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
67%
Az én véleményem más: 22 évesen komoly, korrekt gondolkodású fiatal. Sok ilyen kellene!
2011. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak köszönöm. :-)
2011. ápr. 1. 14:16
 34/43 anonim ***** válasza:
Nem, tudod pont az a baj, hogy sok olyan agymosott van...
2011. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Milyen agymosott???
2011. ápr. 1. 16:53
 36/43 anonim ***** válasza:

16.14! Te vagy agymosott!

Kérdezőnek: Én kérdeztem meg, hogy hány éves vagy és örültem (örülök) Neked! Maradj ilyen!

2011. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)

És szerintem is ő az agymosott.

2011. ápr. 1. 19:43
 38/43 anonim ***** válasza:

"16.14! Te vagy agymosott!"

"Köszi! :-)

És szerintem is ő az agymosott"


Egy bolond százat csinál... 99 még hiányzik! Lássatok hozzá, mert az emberek már ígyis gyűlölik a fajtátokat...

2011. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

a fajtánkat??

Te nézesd meg magad egy orvossal szerintem :D

2011. ápr. 1. 22:53
 40/43 anonim ***** válasza:
21.50! Tényleg, milyen fajtát? :D :D Te annyira hülye vagy!
2011. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!