Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unjátok már a "magyarellen...

Nem unjátok már a "magyarellenes vagy" beszólásokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már unalmas, hogy egy rohadt kritikát nem lehet írni az országról, mert azonnal megkapom a "magyarellenes vagy" bélyeget. Egyszerűen szánalmas, hogy egyeseknek ez az érvelés non plus ultrája. Szeretem a hazámat, de nehogy már ne nézzek kritikus szemmel a hazai dolgokra. Vagy én nem tudom, egyes körökben az a jó, ha szinte már istenítjük a hazát és leborulunk előtte imádkozni? Amúgy is nem az a fejlődés menete, hogy mindig megkérdőjelezzük a fennálló dolgokat és próbálunk helyette jobb(ak)at találni?
2011. aug. 13. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

Újabban ez nagy divat, hogy ha valaki pl. cigánybűnözésről meg zsidókról beszél, az mindjárt jobbikos.

Sajnos ez is csak jobbik ellenes lejáratás. Annak idején nem egy cigány lépett be a Magyar Gárdába, de érdekes módon sosem beszélt róla a mocskos hazai média, ahogy arról sem, amikor gátat építettek meg vért adtak.

2011. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Megkapod bizony a bélyeget : magyarellenes vagy és támogatód covenant is az ( mérhetetlen károkat Sztálin csapatai és a Rotschild család okozott és okoz Magyarországnak nem Hitler azért mérlegelj már )


Kritizáljad inkább Izraelt és a világ zsidóságát ha mered, mert ott aztán van mit kritizálni.

2011. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

"( mérhetetlen károkat Sztálin csapatai és a Rotschild család okozott és okoz Magyarországnak nem Hitler azért mérlegelj már ) "


Na, 13:47-kor megjött a haza horogkeresztes bölcse.

2011. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

„Nem unjátok már a "magyarellenes vagy" beszólásokat?”


Rám ilyet még nem mondtak.


Rád miért?

2011. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Sajnos ez is csak jobbik ellenes lejáratás. Annak idején nem egy cigány lépett be a Magyar Gárdába, de érdekes módon sosem beszélt róla a mocskos hazai média, ahogy arról sem, amikor gátat építettek meg vért adtak"

Talán azért nem beszélt róla a média mert ez a helyes, egyenlően kezelik őket, meg most te komolyan ezt akarod látni a híradóban hogy hogy adnak vért, meg hogy állnak be emberek a gárdába, stb?

2011. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

"Na, 13:47-kor megjött a haza horogkeresztes bölcse."


Aha, covenant most már tudom miért írogatsz ilyeneket :

a beceneved az "Ark of the Covenant = a zsidók frigyládája szóból származik, így aztán mindenki tudja honnan fúj a szél.

Nem akarja valaki azt a kérdést is feltenni, hogy

"Nem unjátok már az 'antiszemita vagy' beszólásokat ?"

2011. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

"Aha, covenant most már tudom miért írogatsz ilyeneket :

a beceneved az "Ark of the Covenant = a zsidók frigyládája szóból származik, így aztán mindenki tudja honnan fúj a szél. "


Nem nyert, elégtelen. Pukkadj szét a zsidógyűlölettől, te szerencsétlen.

2011. aug. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Off:

A "covenant" szó jelentése több nyelvben is "szövetség", pl. angol, francia.

Tudom, épp a napokban néztem meg a fordítóval, midőn egy számomra furcsán hangzó nick jelentését kerestem. :)


Ark of the Covenant = A szövetség ládája, azaz valóban a frigyláda.


De az érintett már nyilatkozott a témában: Ő azt állítja, nem kell az alapszót kifejezéssé bővítve többletjelentésre gondolni.

Csak sokkal rövidebben fogalmazta meg. :)


A teljes ismeretlenség homályába burkolózó 54-es pedig feltüntethetné a nickjét, hogy arról is folyhassanak a találgatások. :)

2011. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
minnèl jobban piszkàljàk a magyart annàl jobban szeretek magyar lenni, szeretem Tiszadadàt a csikòs kalapom, szeretem a lovamat, szeretem a pörköltet meg a halàszlevet, a többit meg leszarom.
2013. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bocs, de erről ez jutott eszembe:

http://www.youtube.com/watch?v=VQ7c45gs0kA

:D

2013. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!