Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van rá reális esély, hogy...

Van rá reális esély, hogy visszacsatoljanak Magyarországhoz magyarlakta területeket, vagy hogy létrejöjjön egy különálló "Erdély Állam" vagy Székelyföld?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "nagymagyar", nem is vitatkozós kérdésnek szántam, csak elméletileg kérdezem, hogy van-e ilyesmire esély és hogy mennyi?
2013. febr. 19. 22:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Nincs, felejtsétek már el ezt a revíziós baromságot! Az országunkat környező nagyvárosokban a magyar már csak gyenge kisebbség.
2013. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
63%

Ha visszakapjuk erdélyt 2. Kolozsvár, 3. Temesvár, 4. Brassó

és Debrecen csak az 5. lesz?

2013. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem biztos, hogy így lenne, mert gondolom sok román elköltözne.
2013. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Magyarpatriota ***** válasza:
69%

Hát én az erdélyi résznek a visszaszerzésére látok egy kis esélyt, de ott is csak a magyarlakta részekre.

Vagyis Bihar, Szatmár, Szilágy, Kolozs,Maros, Hargita,és Kovászna megyékre!


Én sem vagyok "náci", vagy "szélsőséges", el is határolok az eszetlen skinheadektől.

Én nem szeretném a Trianon előtti határokat visszaállítani, mivel nem szeretném a többi szomszédos népet elnyomni, és egy kb 40%ban magyarlakta országban élni.

Viszont soha nem fogom elfogadni a trianoni határokat sem!Soha sem fogok lemondani a magyarlakta területekről! Nem nemzeti büszkeségből, vagy a nyersanyag lelőhelyek miatt, hanem amiatt, mert napjainkban is több mint 2 millió magyar testvérünk él idegen elnyomás alatt!!!! Nagyon sok barátom van Erdélyből, néhány Felvidékről/Vajdaságból!Jól tudom hogy napjainkban is sok hátrányuk származik abból hogy magyarok.Saját szülőföldjükön másodrendű állampolgárok! Arról nem is beszélve, hogy miket kellet átélniük 25, 30 40, vagy 60 évvel ezelőtt (csaucseszku terorja 1989ig, kitelepítések (felvidék), magyarellenes tömeggyilkosságok a IIvh végén (erdély, vajdaság) stb...)

Fel kell szabadítani a magyarlakta részeket.Igazságos, etnikai határokat a Kárpátmedencébe!!!!(határmenti magyar részek+ székelyföld)

2013. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Na idefigyeljenek kedves anti-revizionista kishitű cimbikéim! Elment a tatár,elment a török,a történelemben semmi sem örök! Azaz,nem teljesen lehetetlen akár még egy részleges határkiigazítás,hiszen,a mesterségesen kétté vágott Németországot is sikerült újraegyesíteni,pedig ott is sokan ellenezték azt,ráadásul állítólag ebben nekünk magyaroknak is volt nem is kis szerepünk,éppen ezért is érezném igazságosnak azt,hogy ha végre mi is visszakapnánk valamit abból amit jogtalanul vettek tőlünk el kétszer is.Még abba is benne lennék,hogy ha csak annyit kaphatnánk vissza(-legalábbis egyenlőre),amennyit a két Bécsi döntéskor már egyszer visszakaptunk. Mellesleg hadd jegyezzem meg,hogy tőlünk nyugatabbra legalábbis,már nem mindenki gondolkodik úgy Trianonról mint eddig,vagy ahogyan egyesek minálunk,vagy a környező országokban,vannak már olyan hangok,még ha ritkán is hallani(-még),akik helyeselnének egy ilyen lépést.
2013. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Elment a tatár,elment a török,a történelemben semmi sem örök!"


Kivéve persze a Nagy Magyarországot, hiszen az természetes.

2013. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
36%

Semmi eséj + értelme se


idecsatolnák a nyomorgó embereket az mégjobban lehúzná a gazdaságot -.-

2013. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!