Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért rasszizmus ha egy...

Az miért rasszizmus ha egy fehér család nem örül annak ha egy fekete házasodik a családjukba?

Figyelt kérdés

Afrikában és szerintem Amerikában ugyan úgy ellenzik a négerek,hogy egy fehér férfi fekete nőt vegyen el, de ha egy fehér kifogásolja azt,hogy a lányát egy fekete férfi szereti akkor az rögtön rasszista, de szerintem teljesen érhető, mind a négerek részéről,hogy nem akarnak fehéreket a családba és a fehérek részéről is normális,hogy nem akarnak feketét.

Ha egy fekete férfi egy fehér nővel sétál Európában akkor 10-ből maximum 2-en szólnák meg őket, vagy még annyian se, de ezzel szemben Afrika legtöbb országában 10-ből 8-an megölnék a fehér férfit aki fekete nővel megy.


Meg úgy egyébként én még sosem láttam fehér férfit fekete nővel, de fordítva már nem is egyet.


2013. aug. 18. 12:00
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
70%

Én sem örülnék, hogyha a lányom/fiam egy más "fajú" emberrel kötne házasságot.

Egyszerűen nem...nehéz megmagyarázni.

Egyszerűen kívülállónak látom őket.

2013. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
17%

És te jártál Afrikában, vagy csak úgy hallottad valakitől?

Egyébként azért rasszizmus, mert csupán azzal, hogy egy embernek fekete a bőrszíne már elásta magát nálad. Gratulálok.

Jól sejtem, hogy egy megkeseredett Debreceni srác vagy aki mérges a sok egyetemista CJ-re, hogy még ők is sikeresebbek a lányoknál mint te?

2013. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
16%

A faji korcsosulás bűn!


[link]

2013. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, mert még nincs gyermekem. Én nem vennék feleségül fekete nőt, de japánt vagy fehér humanoid macskafülű űrlényt igen.
2013. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
5%
A faji korcsulásnál nincsen nagyobb bűn a világon, hiszen az nem visszafordítható és utódaidtól örökre elveszed a lehetőséget, hogy tiszta fajúként élhessenek. Az ilyet halállal kellene büntetni.
2013. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
66%

"Ha egy fekete férfi egy fehér nővel sétál Európában akkor 10-ből maximum 2-en szólnák meg őket, vagy még annyian se, de ezzel szemben Afrika legtöbb országában 10-ből 8-an megölnék a fehér férfit aki fekete nővel megy. "


Ezt biztosan nem az ujjadból szoptad ki, hanem tudsz valami statisztikát is linkelni, nagyon várom!


A rasszizmus azt jelenti, hogy valakit pusztán amiatt, hogy valaki másik rasszba tartozik, magadtól rosszabbnak gondolsz. Ez nemcsak a fehérekre igaz, hanem másokra is, az ázsiaiak különösen hírhedtek arról, hogy mennyire rasszisták, próbálj meg fehérként (feketeként, stb.) Japánban, vagy Kínában érvényesülni! Szóval rosszul vagy informálva, a feketék között is vannak rasszisták, mint ahogy mindenféle ember lehet rasszista.

2013. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Magam sem tudom megmagyarázni, de bizonyos fajtájú nőkre nem indul be a nemi fantáziám, pedig egyébként teljesen egészséges vagyok. A négerek és a romák tartoznak ide, fogalmam sincsen miért. A fehérekkel, sárgákkal, arabokkal, zsidókkal semmi bajom.
2013. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

2-es


Több mint 230 km-re lakom Debrecentől ha ez megnyugtat.

2-3 fekete srácot ismerek, egyikük sem sikeresebb a lányoknál mint mondjuk én, szóval ez még fel sem merült bennem.

Csupán nem tudom megérteni,hogy miért csak egy fehér lehet rasszista holott a feketék ugyan úgy ellenzik a fehéreket a családjukba.

2013. aug. 18. 12:29
 9/57 anonim ***** válasza:
55%

Faj: homo sapiens sapiens

Ezen belül rasszok vannak, tehát ne írjatok le légyszíves olyan marhaságokat, hogy "faji megkülönböztetés", "faji korcsusulás", "faji hovatartozás", stb. Kényes téma, ezért nem árt pontosan kezelni a fogalmakat.

Másfelől téves dolog azt hinni, hogy a rasszok közötti házasságok valami hűde új dolog lenne, ami a modern világ hozománya. Nem az. A történelem során mindig is voltak keveredések, sőt, feltehetőleg a honfoglaló magyarok között sem mindenkinek ugyanolyan volt a bőrszíne. Ellenzi valaki? Szerintem ez a párra tartozik elsősorban, ha valaki ezért ölni őket, az már vallási vagy egyéb fanatizmus. Szerencsére nem olyan korban élünk, ahol bárki is megtilthatná valakinek, hogy kihez menjen hozzá és kihez nem. Teljes keveredéstől úgysem kell félni.

2013. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

6-os


Én is várom a statisztikád, többek között arról,hogy az ázsiaiak mennyire rasszisták.

2013. aug. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!