Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért rasszizmus ha egy...

Az miért rasszizmus ha egy fehér család nem örül annak ha egy fekete házasodik a családjukba?

Figyelt kérdés

Afrikában és szerintem Amerikában ugyan úgy ellenzik a négerek,hogy egy fehér férfi fekete nőt vegyen el, de ha egy fehér kifogásolja azt,hogy a lányát egy fekete férfi szereti akkor az rögtön rasszista, de szerintem teljesen érhető, mind a négerek részéről,hogy nem akarnak fehéreket a családba és a fehérek részéről is normális,hogy nem akarnak feketét.

Ha egy fekete férfi egy fehér nővel sétál Európában akkor 10-ből maximum 2-en szólnák meg őket, vagy még annyian se, de ezzel szemben Afrika legtöbb országában 10-ből 8-an megölnék a fehér férfit aki fekete nővel megy.


Meg úgy egyébként én még sosem láttam fehér férfit fekete nővel, de fordítva már nem is egyet.


2013. aug. 18. 12:00
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
34%

"Nyugodj meg 58%, te már elég nagy korcs vagy, te már nem korcsosulsz le sehová."


Ne hazuggyál. Én tiszta fajú vagyok és fajom tisztaságát minden körülménybe megőrzöm!

2013. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
20%

Undorító dolog más fajú emberrel együtt lenni, korcsosulni.

Az is igaz viszont, hogy nekünk, magyaroknak is rengeteg "típusú" őseink vannak. Sok nép ment át, települt le a Kárpát-medencén az évszázadok/ezredek alatt.

2013. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
*medencében
2013. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
29%

"Undorító dolog más fajú emberrel együtt lenni, korcsosulni. "


Ebben egyetértek.

2013. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
67%

"Én magyar fajú vagyok"


Leírtuk már, hogy ez nagyon jól hangzik, de lehetetlen. Olyan fajok vannak, hogy kutya, macska, kecske, ember. Olyan faj, hogy magyar, nincs.

2013. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

"Plusz az lenne igazából korcsosulás, ha nem "engednénk be" idegen géneket a nemzetbe, vérfrissítésre mindig szükség van, hogy ne legyen beltenyészet"


Ebben igazad van, de azért meg kellene szűrni, hogy kiket engedünk be.


A németeknél is nagy volt a beltenyészet, mégsem gyakoribb a születési rendellenesség , mint a magyaroknál.

Sőt a németek átlag IQ szintje magasabb is egy kicsit, mint a magyaroké.

[link]


A magyaroknál nem volt beltenyészet mert régen kialakult egy olyan szokás, hogy egy távoli településről kell nőt hozni.

Nyugat-Európa egyes államaiban viszont gyakori volt, hogy az unokatestvérrel házasodtak.

2013. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
20%

"Leírtuk már, hogy ez nagyon jól hangzik, de lehetetlen. Olyan fajok vannak, hogy kutya, macska, kecske, ember. Olyan faj, hogy magyar, nincs."


Akkor én is leírom eccer, hogy megércsd: A magyar egy remek faj és én semmire sem cserélném. Te meg korcsosujj nyugottan, csak ne ebbe a országba!

2013. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
22%
Magyar magyarhoz,kínai kínaihoz,germán germánhoz menjen és igy tovább.
2013. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
8%

"Én is várom a statisztikád, többek között arról,hogy az ázsiaiak mennyire rasszisták."


Arról is kérsz linket, hogy a Föld nem korong? De tessék itt egy térkép:


[link]


Szólj, ha kell segítség az angollal, tudom hogy még csak a yesnohellonál jártok! Szóval fogsz reagálni arra is, amit írtam, vagy csak további jópofa kérdéseket fogsz feltenni?

2013. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
50%

""Plusz az lenne igazából korcsosulás, ha nem "engednénk be" idegen géneket a nemzetbe, vérfrissítésre mindig szükség van, hogy ne legyen beltenyészet"


Ebben igazad van, de azért meg kellene szűrni, hogy kiket engedünk be. "


Egyáltalán nincs igaza. A beltenyészet kialakulásához egy nagyon szűk kör kell. Egy közel tízmilliós lakosú országban már egyáltalán nincs szükség más fajú emberek génimportjára.

2013. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!