Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért rasszizmus ha egy...

Az miért rasszizmus ha egy fehér család nem örül annak ha egy fekete házasodik a családjukba?

Figyelt kérdés

Afrikában és szerintem Amerikában ugyan úgy ellenzik a négerek,hogy egy fehér férfi fekete nőt vegyen el, de ha egy fehér kifogásolja azt,hogy a lányát egy fekete férfi szereti akkor az rögtön rasszista, de szerintem teljesen érhető, mind a négerek részéről,hogy nem akarnak fehéreket a családba és a fehérek részéről is normális,hogy nem akarnak feketét.

Ha egy fekete férfi egy fehér nővel sétál Európában akkor 10-ből maximum 2-en szólnák meg őket, vagy még annyian se, de ezzel szemben Afrika legtöbb országában 10-ből 8-an megölnék a fehér férfit aki fekete nővel megy.


Meg úgy egyébként én még sosem láttam fehér férfit fekete nővel, de fordítva már nem is egyet.


2013. aug. 18. 12:00
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
12%
És honnan tudod, hogy ellenzik? Akkor miért vannak fekete férfiak fehér nőkkel?
2013. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
66%

" Magam sem tudom megmagyarázni, de bizonyos fajtájú nőkre nem indul be a nemi fantáziám, pedig egyébként teljesen egészséges vagyok. A négerek és a romák tartoznak ide, fogalmam sincsen miért."


Pedig megadtad a választ, mert te egészséges vagy. De vannak olyan sérültek akiknek beindul. Bár szerintem azoknak egy németjuhászra is beindulna.

2013. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
8%
Száz szónak is egy a vége: Más fajokkal korcsosulni rossz dolog és az ilyet el kell kerülni.
2013. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
8%

"És honnan tudod, hogy ellenzik? Akkor miért vannak fekete férfiak fehér nőkkel?"


Mert korcsosult fajúak.

2013. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
88%

Az USA-ban elég sokáig illegális volt a vegyes házasság.

De, manapság is elég ritka, mivel kialakultak a különböző faji indentitások.

2013. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Egyébként meg azért mindig a fehér emberen van az, hogy rasszista, mert mi itt elméletileg a fejlett művelt és humánus Európa vagyunk, az meg a fejletlen csóró Afrika, ahol a 8 osztály már nagy dolog.
2013. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
Plusz az lenne igazából korcsosulás, ha nem "engednénk be" idegen géneket a nemzetbe, vérfrissítésre mindig szükség van, hogy ne legyen beltenyészet (mint amire itt sokan vágynak). Léteznek olyan helyek a világon, ahol nem volt lehetőség erre, meg is szívták szegények: az eszkimók mind testileg, mind szellemileg elmaradnak a Földön élő többi ember mögött.
2013. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
11%
Én magyar fajú vagyok, de még egy némettel sem korcsosulnék soha, pedig ők is fehér bőrűek.
2013. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
44%
Nyugodj meg 58%, te már elég nagy korcs vagy, te már nem korcsosulsz le sehová.
2013. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
16%

"Az USA-ban elég sokáig illegális volt a vegyes házasság.

De, manapság is elég ritka, mivel kialakultak a különböző faji indentitások."


Nem is természetes dolog az ilyesmi. A világ valamennyi országában büntetni kéne.

2013. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!