Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért rasszizmus ha egy...

Az miért rasszizmus ha egy fehér család nem örül annak ha egy fekete házasodik a családjukba?

Figyelt kérdés

Afrikában és szerintem Amerikában ugyan úgy ellenzik a négerek,hogy egy fehér férfi fekete nőt vegyen el, de ha egy fehér kifogásolja azt,hogy a lányát egy fekete férfi szereti akkor az rögtön rasszista, de szerintem teljesen érhető, mind a négerek részéről,hogy nem akarnak fehéreket a családba és a fehérek részéről is normális,hogy nem akarnak feketét.

Ha egy fekete férfi egy fehér nővel sétál Európában akkor 10-ből maximum 2-en szólnák meg őket, vagy még annyian se, de ezzel szemben Afrika legtöbb országában 10-ből 8-an megölnék a fehér férfit aki fekete nővel megy.


Meg úgy egyébként én még sosem láttam fehér férfit fekete nővel, de fordítva már nem is egyet.


2013. aug. 18. 12:00
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
34%

"Magyar magyarhoz,kínai kínaihoz,germán germánhoz menjen és igy tovább."


Így van! Ez így helyes!

2013. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
58%

Látom a büszke magyar fajnak nem megy a helyesírás az anyanyelvén.


Egyébként nem tudom eldönteni, hogy ez itt most trollkodás vagy ennyire sötétek vagytok?

2013. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
28%
70% ez nem helyesírási verseny, lényeg hogy érhetõ legyen.
2013. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
62%

"Sőt a németek átlag IQ szintje magasabb is egy kicsit, mint a magyaroké. "


És ez mit bizonyít? Németország a harmadik legkedveltebb célországa a bevándorlóknak.

2013. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent,hogy nem kell keveredniük a németeknek más fajokhoz, hogy magas IQ-juk legyen.
2013. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
43%

"És ez mit bizonyít? Németország a harmadik legkedveltebb célországa a bevándorlóknak."


Ezzel csak az a baj, hogy Németország nem, hogy német nem lesz pár évtized múlva, de még európai sem.


A japánok csinálják a legjobban.

Letelepedni szinte lehetetlen ott külföldinek , menekülteket meg nem fogadnak be.

Vigyáznak a kultúrájukra ,országukra.


Japán az élő bizonyíték, hogy kulturális marxizmus , kulturális fertő nélkül is lehet nagyon fejlett államot csinálni.Nem kellenek hozzá idegen. bevándorlók

2013. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

"Akkor én is leírom eccer, hogy megércsd: A magyar egy remek faj és én semmire sem cserélném. Te meg korcsosujj nyugottan, csak ne ebbe a országba!"


Senki nem vitatta, hogy remek emberek lennének, de ilyen faj nincs, hogy magyar, akármennyire is szeretnéd, hogy legyen. Sőt, magyar rassz sincs - olyan nemzet van, hogy magyar, de a nemzet genetikailag nem igazán elkülöníthető fogalom - ma is csak paraszthajszálnyi különbséget tudnak kimutatni mondjuk két szomszédos nép génállománya között (gondolom tudsz róla, hogy tele vagyunk tót, német, horvát vezetéknevű honfitársakkal). Tetszik, hogy mennyire karakán vagy (bár ez inkább már erőszakosság, vizsgáltasd be magad, ha való életben is ilyen vagy, nehogy valakinek a génállományába tovább vidd), de ennyi erővel én is ragaszkodhatok ahhoz, hogy a Föld lapos, de attól, mert én úgy gondolom, még nem lesz az.

2013. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

Azt kellene minden országban csinálni ami Japánban van!

És akkor nem lennének a bevándorlási próblémák.

2013. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
35. és 36.! De ha a bevándorlók és azok lemenői alacsonyabb intelligenciával rendelkeznek az echte némethez képes, akkor ez miért nem jelenik meg a statisztikában? Arról nem is beszélve, hogy a németek bevándorlókkal is házasodnak, így az ő gyerekeik is kevert rasszúak, magyarul ennek is hozzá kellene járulnia az átlag IQ csökkenéséhez. Ehhez képest a németek átlag IQ-ja kb. annyi, mint egy átlag magyaré, pedig nálunk nincs annyi bevándorló, főleg nem Afrikából vagy Törökországból.
2013. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

39.

Cigányok?

2013. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!