Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az miért rasszizmus ha egy...

Az miért rasszizmus ha egy fehér család nem örül annak ha egy fekete házasodik a családjukba?

Figyelt kérdés

Afrikában és szerintem Amerikában ugyan úgy ellenzik a négerek,hogy egy fehér férfi fekete nőt vegyen el, de ha egy fehér kifogásolja azt,hogy a lányát egy fekete férfi szereti akkor az rögtön rasszista, de szerintem teljesen érhető, mind a négerek részéről,hogy nem akarnak fehéreket a családba és a fehérek részéről is normális,hogy nem akarnak feketét.

Ha egy fekete férfi egy fehér nővel sétál Európában akkor 10-ből maximum 2-en szólnák meg őket, vagy még annyian se, de ezzel szemben Afrika legtöbb országában 10-ből 8-an megölnék a fehér férfit aki fekete nővel megy.


Meg úgy egyébként én még sosem láttam fehér férfit fekete nővel, de fordítva már nem is egyet.


2013. aug. 18. 12:00
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy ez a kérdés nem fest reális képet a magyarokról. Bár sokan előítéletekkel élnek az idegenekkel szemben, főleg, ha más rasszba is tartozik az adott illető, de a többség viszonylag rövid időn belül felenged és elengedi az előítéleteit. Csupán kevesek maradnak olyan bigott, agyhalottak mint az ide válaszolók többsége. Vagyis én ezt tapasztaltam.


Megsúgóm nem vagyok cigány, kedves előző hozzászóló.

2013. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést olvasva eldönthető, hogy a világ sajnos tényleg megérett a pusztulásra.
2013. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Minden nemzetnek más a szokása. Akkor tanuld el a szokásaikat, főleg a japánokét. Ha egy fokkal lejjebb hajolsz meg a nagy cár előtt, ezzel megsérted a kínai népet és cárt. Ha egy fokkal feljebb hajolsz, akkor a japán népet és cárt sérted meg.
2013. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Valamint a brazilok, spanyolok nem szeretik, ha más nyelven beszélnek hozzájuk. Csak az anyanyelvükön szólhatunk. Dokumentumfilm forrás.
2013. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

"A faji korcsulásnál nincsen nagyobb bűn a világon, hiszen az nem visszafordítható és utódaidtól örökre elveszed a lehetőséget, hogy tiszta fajúként élhessenek. Az ilyet halállal kellene büntetni."


Te nem vagy koplett !!


Elárulóm nincs olyan hogy tiszta faj ! Az emberek mindig is keveredtek egymással ezért is lett ilyen változatos a génálomlány ! Ha nem tették volna sok dologgal szemben nem lettek volna ellenállak. És a te tiszta véredben is lehetnek visszamenőleg akármilyen bőrszínű emberek. Ösemberekig úgyse tudod vissza vezetni a család fád. Bár a gondolkodás módodat tekintve nem fejlődhettél túl sokat.


A te dolgod hogy te inkább a "belterjes" szaporulatot preferálod, de ne ítélj el másokat azért mert esetleg más etnikai emberhez vonzódik.

2013. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

"Meg úgy egyébként én még sosem láttam fehér férfit fekete nővel, de fordítva már nem is egyet."


Tévedés: Szerintem rengeteg magyar fehér férfi szereti a fekete nőket, csak nem nagyon találkozik velük, mert nincsenek olyan sokan.


Én speciel a fekete nőkre is úgy nézek mint akármelyik nőre. mármint ha filmben képen vagy valahol látóm. Ha szép és az esetem akkor tetszik.


Igaz bennem nincs úgymond előítélet, csak mivel nálunk olyan ritka a fekete ember mint a holló ezért mikor találkozok egyel enyhén szólva meg vagyok illetődve. Úgy is mondhatnám nézek mintha még nem láttam volna fekete embert :) De szerintem ez az "idegenkedés megszűnne" ha huzamosabb ideig találkoznék velük.


Mert nekem kifejezetten bejönnek a fekete nők. Kínaiak arabok, Indiaiak Japánok Romák, STB minden raszban van olyan aki tetszik és aki nem .

2013. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Hogy mennyi agyhalott, rassziszta retardált egysejtű van a válaszolók között. Köpjetek fel és álljatok alá!
2023. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!