Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti támogatjátok a melegházassá...

Ti támogatjátok a melegházasságot? Miért?

Figyelt kérdés
Én nem.

2013. nov. 23. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
6%

"Gyerekre semmilyen hatással nem lenne" Hogy a halálba ne lenne? Nincs apja vagy anyja. Ráadásul azt látja otthon hogy a férfi nő a nő meg férfi. Ezt egy fiatal gyerek normálisnak tartja és ezáltal így nő fel de mikor kimegy az utcára ezt mások furcsának fogják látni. Ennyi erővel támogassátok a pedofilokat is. Az se tesz kárt a gyerekben.

Ez az verjük a gyereket nem lessz semmi baja. Elárulom a sorozatgyilkosok és egyéb személyiség zavaros emberek gyerekkorban elszenvedett sérelmek miatt lesznek olyanok.

Pl Oláh Ibolya is azért lett agresszív mert rossz gyerekkora volt.

2013. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
93%
Igen Oláh Ibolyának is jobb lett volna egy családban mint az árvaházban.
2013. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
78%
Sorozat gyilkosság meg baromság, akkor minden egyedülálló anya/apa gyerekéből sorozat gyilkos felnőttnek kellene válnia.
2013. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy kivel szeretne együtt élni. És ha két azonos nemű szereti egymást, miért ne lehetne ez hivatalos.

A gyerek már érdekesebb téma, az évek során gondoltam már erről, hogy jó, aztán azt, hogy nem jó.

Most azon az állásponton vagyok, hogy szerintem nyugodtan lehet gyerekük is. Ha szeretik egymást, valószínűleg szeretetben nevelnék fel a gyerekeiket is. Viszont persze egy gyerekre biztosan furcsán néznének a többiek, hogy neki két apukája vagy két anyukája van. De nem hiszem, hogy ez rosszabb, mint egy olyan heteroszexuális házaspárnál felnőni, akik alkoholisták, bántalmazzák egymást és a gyerekeiket, stb.

2013. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
94%
Igen, egy szerető családban, szerető szülőkkel, akik lehetnek akár melegek is, sokkal jobb lett volna mint árvaházban... Vagy hallok olyanokról, hogy a hetero szülő kitagadja a fiát/lányát mert meleg, milyen szülő az ilyen.... Ezerszer jobb akkor már egy meleg szülő.
2013. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
5%
Persze hogy ne tudja mi az az anya meg apa. Meg hogy ne tudjon normálisan viszonyulni egy férfihoz. Egy gyerek személyisége fejlődik és ha homokosok veszik körül akkor eltorzul. Elmondom hogy egészségesen is elmebeteg nehéz érvényesülni pláne ha kolosszusai lesznek a meleg "szüleitől"
2013. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
6%

*komplexusai

Am a homárok is lehetnek alkoholisták. Vegyük mindből az ideálisat ha lehet. Nem véletlen van Ádám és Éva. Nem Éva meg Éva. A gyerek sokkal érzékenyebb rá ha kiabálnak vele vagy ha szülei előtte csókolóznak. Egy férfi férfi csók meg elég sokkoló lehet.

2013. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
5%

Én nem. Magyarország hagyományaival teljesen ellentétes és még manapság is erősen megosztja a társadalmat.


A gyermekek egészséges fejlődéséhez apára, anyára és testvérre van szükség. Ahol valamelyik hiányzik, annak sokszor az egész életre kiható negatív hatása van.

2013. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
6%

Csináljanak azt amit akarnak, de a házasságot nem támogatom.

Miért ragaszkodnak annyira a házasság intézményéhez ami a történetírás kezdete óta egy nő és egy férfi kapcsolatának szentesítése. Nem vagyok vallásos de hiszem, hogy az egészséges társadalom alapegysége az egy férfi + egy nő + a gyerekek által alkotott család, amely a nemzet fennmaradásának záloga. Az is elborzaszt amikor 3 testvérnek egy anyja és 3 különböző apja van.

A gyereknevelés fogós kérdés a meleg pároknál. Örökbefogadást nem engednék, csak a vérszerinti gyerek nevelését. Mondjuk ezt a leszbi párok könnyebben meg tudják oldani, mert bármikor találnak "donort" a beavatkozáshoz.

2013. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
32%
Empátiáról meg ne papoljanak azok akik leszarják a gyereket.
2013. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!