Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti támogatjátok a melegházassá...

Ti támogatjátok a melegházasságot? Miért?

Figyelt kérdés
Én nem.

2013. nov. 23. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
97%

"Ha engem valaki megkérdezne, ha újra kezdhetném az életem két férfi vagy egy férfi és egy nő neveljen, gondolkodás nélkül az utóbbit mondanám. "


csakhogy nem ez a kérdés, hanem hogy az árvaház jobb e, vagy a család.

2013. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadásnak ott van jelentősége, hogy vannak gyerekek, akiket etnikai okokból nem akarnak örökbe fogadni. Náluk lehet, hogy pozitív esély, ha egy meleg pár fogadja őket örökbe. Az talán még indokolt, hogy a heteró párok előnyben részesüljenek, de a teljes tiltás szerintem nem.
2013. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
96%

55-ös! Akkor véleményed szerint jobb egy gyereknek olyan környezetben felnőni, ahol apu minden nap részegen megveri anyut, összetöri a lakást, úgy ordít, hogy zeng tőle az utca, mint egy szerető meleg párnál?

És mielőtt okosakat válaszoltok, én sem hiszem, hogy minden heteroszexuális pár öli egymást, és azt sem, hogy minden meleg párnál nyugalom és béke van.

2013. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan, hogy melegházasság, házasság van...ha két felnőtt szabad akaratából össze akarja kötni az életét, akkor ne az állam meg Mari néni a szomszédból mondja már meg, hogy tehetik-e vagy sem...
2013. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
3%

"Meleg érvelés" axiómái:


1. hetero szülők mind alkoholisták és verik a gyereket

2. meleg szülők csak és kizárólag szentéletűek lehetnek és a gyerek náluk 100%-ig biztonságban van



Igaz ami igaz, a magyar helyzetet nézve zömmel antiszociális cigánygyerekek vannak állami gondozásban, szóval hajrá melegek!


Első héten meglopja őket a purdé, viszik is vissza a "feladónak".

2013. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
96%

Mivel számítottam az ilyen reakciókra, már előre odaírtam a válaszom végére: "én sem hiszem, hogy minden heteroszexuális pár öli egymást, és azt sem, hogy minden meleg párnál nyugalom és béke van."

Úgy látszik felesleges volt...

2013. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
23%

Itt most nem konkrétan rólad volt szó, hanem úgy általánosságban ez a jellemző.


Egyébiránt azt nem értem ebben az örökbefogadós témában, hogy minek kell örökbe fogadni, ha lehet sajátja (már amennyiben nem meddő)?


Aki nagyon akar rávesz egy hasonló cipőben járó leszbit, közösen csinálnak egy gyereket és felesben neveli a leszbi anya és a homo apa. Vér szerinti szülők, ezért nem kell örökbe fogadni.


Ez a legegyszerűbb, persze akkor nem lehetne hisztizni és hát mindannyian tudjuk, hogy arra megy ki a játék.

2013. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim válasza:
89%

Csak az első oldalt olvastam végig.

9-esnek szól:


Nem tudom hallottál e már az ALAPVETŐ EMBERI JOGOK-ról!!!


Tudom h felesleges lenne, ha most itt érvelnék a melegek jogai mellett, mert ilyen szűklátókörű, buta emberekre nem éri meg az energiáimat pazarolni. De remélem többen vannak, akikre érdemes, és akikre azért felesleges, mert értelmes, toleráns, nyitott EMBEREK... mint én!

2013. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
0%

Én írtam a 9-es kommentet, szóval megszólítva érzem magam.


Ha nem csak írnál, hanem olvasnál is, tudnád, a kommentemben nem volt értékítélet.



"mert értelmes, toleráns, nyitott EMBEREK... mint én!"


Azt kifelejtetted, hogy szép is vagy. :)

Ja, és tökéletes.


Amúgy egyik szavaddal a másikat ütöd, mert toleránsnak tartod magad, de a másik véleményét nem tiszteled, nem tolerálod és szűklátókörűnek, butának tartod.


Akik a leghangosabban döngetik a mellüket, hogy mekkora toleránsak, azok a legintoleránsabbak másokkal szemben.


A véleménynyilvánítás joga is szabadságjog, igaz, egyre durvábban korlátozzák a "fejlett" világban.


pl. miért vannak tiltott önkényuralmi jelképek?

Miért szankcionálja az állam történelmi események véleményezését?

Miért van jelen az állami cenzúra mindenhol?


Ezek fontosabb kérdések, mint a "melegházasság", ha már alapjogoknál tartunk.

2013. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszem, itt a pontozások, nagymértékben eldöntötték, mennyien támogatják a melegházasságot :) Remélem Magyarországon is bevezetik hamarosan, és nem visszamaradott kelethez tartozó ország felé fogunk húzni, mint például egy két arab országban, ahol ölik a melegeket... :/ Elég szomorú, hogy egyes jobbikosok ezt akarják...
2013. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!