Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti támogatjátok a melegházassá...

Ti támogatjátok a melegházasságot? Miért?

Figyelt kérdés
Én nem.

2013. nov. 23. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
74%
A 49 százalékos balek válaszait sok helyen láttam már, nem kell foglalkozni vele, csak egy szélsőséges, demagóg, ember alatti szinten vegetáló lény, aki megállt a fejlődésben egy vaskalapos őskomcsi szintjén.
2013. nov. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletesen igazad van, és nem vagyok normális, hogy egy ilyen hülyével leállok vitatkozni.
2013. nov. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
9%
Nincs olyan hogy melegházasság. A házasság EGY férfi és EGY nő közt köttetik.
2013. nov. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
5%

"Ja és a gyereket támogatjátok-e?"


Ez valami vicc? Azt hittem komolyan gondoltad a kérdést, de nem hinném, hogy ép elméjű ember fejében megfordulna, hogy egy meleg párnak gyermeket adjanak aki aztán két apukával nő fel szégyenszemre és az egész gyermekkora egy trauma.

2013. nov. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
5%

"Akkor miért nem vették el a szomszédom gyerekeit, aki minden nap hulla részeg és heti egy-két alkalommal megveri a feleségét, szétrúgja a lakást?"


Talán mert a felesége épp egy nő és nem homárkodik?

2013. nov. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
2%

"47-es, te miről beszélsz? Én a melegek házasságát támogatom, illetve szerintem azzal sincs semmi baj, ha gyereket nevelnek."


Akkor te beteg vagy.

2013. nov. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

Don't like gay marriage? Don't get one.


A melegházasság senkinek nem fájna, egyetlen hetero párnak sem lenne semennyivel rosszabb, ha léteznének tőlük független meleg házaspárok. És miért tiltanék be valamit, ami senkinek nem árt?


A gyerek fogósabb kérdés. Érheti hátrányos megkülönböztetés emiatt iskolában, de ennek az az oka, hogy a társadalom nem igazán érti, hogy ezzel semmi gáz nincs. Szóval ez ördögi kör, mert ameddig kevés gyereket nevel meleg pár, addig kiröhögik őket, épp ezért kevés gyereket nevel meleg pár...

2013. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
3%

Nézzük az ügyet nem szubjektív, hanem szigorúan tudományos oldalról.


A gyerek a családban tapasztalja meg az alapvető emberi magatartásmintákat, ott szocializálódik.

Családban tanulja meg az anyanyelvét, ott ismeri meg az anya, az apa, a testvér fogalmát. A családon belüli kapcsolatok az egész életére kihatnak.

Apa-gyerek, anya-gyerek, testvér-testvér kapcsolat itt rögzül.

A fiúk általában anyásak, jobban kötődnek az édesanyjukhoz, ugyanakkor férfi-mintát az apa képviseli.

Ugyanez pepitában a lányoknál.

A fiú az apjával megy focizni, megbeszéli a férfidolgokat, csajozás, férfivá válás stb.

Az anya is rengeteget tud segíteni a lányának.


A párkapcsolatok terén is működik ez a helyzet.

Minta az apa-anya kapcsolat.


Ha már itt tartunk, az is bizonyított tény, hogy a testvér nélkül felnövő egykék is károsulnak.



Visszatérve az alapkérdéshez, az a baj, hogy politikát csináltok tudományos kérdésekből.



A gyerek érdeke a legfontosabb.


Ha engem valaki megkérdezne, ha újra kezdhetném az életem két férfi vagy egy férfi és egy nő neveljen, gondolkodás nélkül az utóbbit mondanám.



Soha nem mondanék le se az édesanyámról, se az édesapámról!


Megfosztani egy gyereket a normális élettől hatalmas bűn!

2013. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
90%
Nincs racionális alapja a tiltásnak. Vallási alapja van, de vallási alapon nem lehet semmit másokra is kötelezővé tenni.
2013. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
96%

"Ha már itt tartunk, az is bizonyított tény, hogy a testvér nélkül felnövő egykék is károsulnak. "


fuuu akkor gyorsan tiltsuk be az egygyerekes családokat!

2013. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!