Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti támogatjátok a melegházassá...

Ti támogatjátok a melegházasságot? Miért?

Figyelt kérdés
Én nem.

2013. nov. 23. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim válasza:
98%

Kedves 9es.


Tisztázzuk: nem vagyok szép (de tényleg nem), és nem vagyok tökéletes. Nem akartam, h úgy tűnjön én magamat akarom isteníteni.


Tiszteletben tartom a véleményed. Minden embernek -igazad van ebből a szempontból- joga h legyen véleménye, és azt kulturált keretek között kifejtse.

Igazából fáradt voltam és ingerült, nem akartam ilyen durva lenni. De szerintem a házasság, a gyerekvállalás is ugyanúgy megilleti a melegeket, mint a másokat. Nem értem miért lenne ez baj? Én alapvetően tényleg toleráns vagyok (és nem fényezni akarom magam), és szeretem ha valaki "más", egyedi. És ez tény: minden ember más, de attól még ember. Legyen fekete a bőrszíne, vagy fehér, legyen hindu, vagy protestáns, szeresse a lila színt függetlenül attól h fiú, vagy szeressen autót szerelni, pedig lány...

Rengeteg példát felhozhatnék még. A lényeg az akart lenni, h elfogadjuk egymást, és ne szegregáljuk a másikat, csak azért mert nem értünk vele egyet, vagy nem olyan mint mi.


Egy lebutított példa: én utálom a sonkát. Szerintem sokan vannak így. Alapvetően nem szeretem a disznóhúst, namind1.

De attól még nem fogom megbántani a másikat, attól függetlenül, h ő szereti. Ha meglátnám az utcán azt enni, nem szólnék be neki, nem verném meg, nem köpném le stb.

Én sem vagyok tökéletes, nagyon is vannak hibáim. A saját bőrömön tapasztaltam milyen ha elítélnek. És ez megtanított arra, h értékeljem másokban a jót, és tiszteljem embertársaimat, legyek nyitott mások felé, mások szokásai, élete felé. Először ismerjem meg, mielőtt véleményt mondanék róla.


Végezetül: még egyszer elnézést, ha durva voltam. De tényleg vannak olyan emberek, akik ezt váltják ki belőlem, és akik -szerintem- buták, stb...

Na, remélem haszon volt amit írtam!

2013. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben támogatom. Addig se az utcán tüntetnek.
2013. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
21%

"Azt hiszem, itt a pontozások, nagymértékben eldöntötték, mennyien támogatják a melegházasságot :)"


Számodra a gyakorin leadott két tucat zöld pacsi reprezentatív mintának minősül a magyarországi helyzettel kapcsolatban?

2013. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim válasza:
20%
Szerintem ha szeretik egymást lehet. De gyereket nem.
2013. dec. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!