Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti támogatjátok a melegházassá...

Ti támogatjátok a melegházasságot? Miért?

Figyelt kérdés
Én nem.

2013. nov. 23. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
15%
Felőlem csak szerintem ha mindkét verzióból az optimálisat vesszük akkor a heteró a normális. Mert akor kit hív apának és kit anyának? Vagy mindkettő ugyanaz? Vagy az iskolában anyák napjára kinek ír? Ha kigúnyolják miatta az is elég lelki trauma lehet. Szóval elég sok tényező ellene szól persze lehet jó is de nem javaslom nem természetes.
2013. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
93%
Ne gúnyoljátok ki és akkor nem lesz trauma :)
2013. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
26%

Könnyű azt mondani. Magyarázd el ezt egy gyereknek aki azért beleköt a másikba mert zöld a zoknija pl.

Ha megnézünk ilyen amerikai filmeket állandóan megy a klikkesedés. Ezért félnek a 14 éves elsősök a gimiben mert azt hiszik olyan mint a filmekben. Részben tényleg olyan is. Bár azért annyira nem durva de lelkileg sokkoló lehet.

2013. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
5%

katolikus vagyok, így nem támogatom, hogy házasságot kössenek

tőlem élhetnek együtt, és ha sikerül felcsinálniuk egymást, tőlem gyerekük is lehet

de csak egymástól!

2013. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak az a fontos, hogy egy gyereket szeretetben neveljenek fel.
2013. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
92%
Én is keresztény vagyok, éppen ezért nem ítélkezem. Az nem az én dolgom.
2013. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
92%
Az egyén szabadsága addig tart, míg egy másik individuum szabadságát meg nem sérti. Akik oly hevesen tiltakoznak ellene, meséljék már el, miben korlátozza ez az ő szabadságukat? Nem ettől fog kihalni az emberiség, az ókori görögök 10-15%-a volt homoszexuális és nolám, nem haltak ki.
2013. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
6%
Támogatom, de akkor legyenek már a pedóknak is jogai, ja és lehessen már kecskével meg kutyával is házasodni, az nehogy kimaradjon.
2013. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
19%

De most komolyan, miért nem engedélyezzük a pedofíliát és az állatokkal való házasságot is? Kinek ártunk ezekkel?


Ha meg már itt tartunk, akkor lehetne népszerűsíteni olyan utcai performanszokat is, ahol összejön egy csomó ember és belehánynak, belpisálnak és xarnak egymás szájába. Ennek sem látom semmi akadályát, hiszen senkinek nem ártanak vele, sőt, közösségbe hozza az embereket és együtt élhetnek meg egy csodálatos dolgot. Szerintem ezt is népszerűsíteni kéne, ez szabadelvű érdekünk.

2013. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
88%
Elég beteg elme vagy, ha a pedofília szerinted hasonló a homoszexualitáshoz.
2013. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!