Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megérte külföldön munkát...

Megérte külföldön munkát vállalni? Kiköltözni?

Figyelt kérdés

Elhagyni Magyarországot?

Ti,akik elmentetek, hogy látjátok,megérte?

Tervezitek,hogy visszajöttök vagy szeretnétek végleg Magyarországon kívül letelepedni?

A gyerekkori,közeli barátaimnak a döntő többség nem tervezi a hazaköltözést!!!!!!!!

És sok fontolgatja,hogy irány más ország.....



2014. febr. 17. 23:10
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
77%

Nekem megerte. Diplomaskent egy gyarban voltam mernoki pozicioban, de egy pokol volt. Most Angliaban vagyok, jelenleg csak sima mekis atmeneti munkaval, de erosen tanulom a szakmai angolt, amikor epp nem dolgozok. Bulizni sem megyek inkabb. Es lesz vele eselyem elhelyezkedni.


Otthon allandoan attol kellett rettegnem, hogy mikor rugnak ki "leepites" miatt, allandoan rettegnem kellett a fonokomtol, mert tudta, hogy szakmailag jobb vagyok nala, es feltekeny volt ram, es minden alkalommal azon volt, hogy lelkileg tonkre tegyen es kirugasson onnan. De ez jellemzo volt a tobbi kollegamra is. Attol eltekintve, hogy itt "aljamunkaval" is 2 es felszereset keresem az otthoni beremnek, azt latom, hogy nem arrol szolnak a dolgok, hogy hogyan tudjunk a masikkal meg jobban kitolni, sokkal kiegyensulyozottabbak az emberek, tehhat nemcsak a penz, hanem maga a mentalitas miatt is megerte idejonni. Hianyzik Magyarorszag, mert itt mindig is idegen fogok maradni, de en mar csak valoszinuleg akkor fogok hazamenni, ha ismet egy elheto orszag lesz.

2014. febr. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
79%

"Ti,akik elmentetek, hogy látjátok,megérte?"



Igen. Főleg a gyerekek miatt. Én nem kerültem jobb helyzetbe mint otthon, rendes fizetést kaptam otthon és itt is amiből átlagosan lehet élni, de sokkal jobb a munkakörnyezet, a mindennapok. És a gyerekeimnek többet tudok adni (nem anyagilag értem).


"Tervezitek,hogy visszajöttök vagy szeretnétek végleg Magyarországon kívül letelepedni?"


Így, hogy megtapasztaltam, hogy másképp is lehet élni, nem.

2014. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
87%
Na itt jartak a " nagymagyarok " és szépen pontoztak végig ahogy látom, picit mintha az ilyen kérdéseket mindig körüljárná ez az " irigykedö " légkör.
2014. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
75%
Nem érte meg. Jobb lenne otthon napocskákat rajzolgatni közmunkásként és büszkének lenni arra hogy csökken a munkanélküliség. Ahogy azt a fideszes b...rmok elhiszik.
2014. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
66%

13. Eszrevettem en is. De mi a banatert kell lepontozni?

Gondolom "hazaarulok" vagyunk.

14. Ment a pacsi :D

2014. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
83%
Had legyen ennyi örömük, ha a többit az állambácsi úgy is elveszi.
2014. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
71%

Megérte. És mivel az itteni munkámból kifolyólag évente többször is "hazamegyek" Magyarországra, látom, hogy milyen iszonyú ott a helyzet, minden szempontból. Akkor sem mennék vissza, ha nekem adnák a Lánchidat alagutastul, és a Váci utcát ráadásnak...

Lehet lepontozni, a kutya sem törődik vele.

2014. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
81%
En mar 1 eve nem voltam, de nem is hianyzik.
2014. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
12%
Hazaárulók.
2014. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
79%
Áh, tudom már mi hiányzott, ezek az értelmes kommentek. :D
2014. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!