Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1711/1938 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.Van ezekből valahol megtekinthető vagy mondjuk működőképes példány?
2016. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1712/1938 anonim ***** válasza:
100%

Itt Müller generátor elvén működő készüléket lehet bérbe venni:

[link]

Idehaza erről tudok, ha még foglalkozik vele. Ez nem igényel hálózati bemenő energiát. A bérleti díj megállapodás kérdése.

De én inkább készíteni akarok az ismertetett készülékek közül. Sokáig a működési elv pontos ismerete volt ennek akadálya. Állítólag Oerstednek 8 évébe telt az elektromosság és mágnesség kapcsolatának feltárása. Ezért nem meglepő hogy a leírt működési elvek sem 8 perc alatt születtek.

A magyar származású Szabó László is emlegeti a videókon hogy gyárt 10...40 kW-os egységeket de sajnos az áruk magas, ami várható volt hisz a kereslet szabta meg.

2016. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1713/1938 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem mond semmit.Megvegyek valamit amiről senkinek nincs fogalma.Sejtettem,hogy átverésszagú az egész.
2016. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1714/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Ugyanott tartunk mint tavaly ilyenkor...

Vagy száz évvel ezelőtt,de lehet hogy több ezer éves ez a történet./örökmozgó/

Mit hablatyolsz már megint?Müller generátor?????

Jól tudod hogy megépítettem és egy nagy rakás szar.

De nem azért mert rosszul csináltam.

Felkínáltam neked,hogy vidd el/ingyen/és tapasztald meg saját magad!

...nem érdekelt ugyi?

Utólag könnyedén és magabiztosan mondhatom:Nincs semmi többlet...csak sok-sok veszteség.

..."Az ilyen motoroknál a forgatónyomatékot a vas és mágnes közti vonzóerő hozza létre, míg a vas és mágnes távolodásakor csak annyi energiát kell a tekercsbe fektetni hogy a vonzás megszűnjön, mint ha ott sem lenne a mágnes számára a vas....

Te tényleg ilyen sötét vagy Józsi?

A mágnes és a vas közötti vonzóerő megszűntetéséhez pontosan annyi energia kell mint amennyit létrehoz a vonzáskor.

Ez neked bonyolult/gondolom/...és ebből akarsz még kivenni.

Te egy idióta vagy.

A többi marhaságod is cáfolható...de én már belefáradtam.

2016. dec. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1715/1938 anonim ***** válasza:
70%
Müllert nem akartam építeni, de ha akarod tehetsz fel róla fényképeket. Hátha megjön a kedvem a generátorod örökbe fogadására.
2016. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1716/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Olyan dolgokat terjesztesz amiről fingod sincs.

Félnótás...

2016. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1717/1938 anonim ***** válasza:
70%
Tudod mit, ne is fogadd el a jót. Szenvedj, szívd a büdös szmogot, fizess érte, kísérletezz helyes know-how nélkül továbbra is és arass további kudarcokat.
2016. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1718/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Te marha állat...mi a jó?

A sok hazudozás és félrevezetés?

Te nem szívod a szmogot?Te nem a konnektorodból ügyeskedsz?

Miről beszélsz majom?

2016. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1719/1938 anonim ***** válasza:
70%
Ügyes inkvizítor lett volna belőled a miattuk sötét középkorban. A tudományban kevésbé jártasak valószínű neked hinnének. Kérdezték tőlem hogy melyik az a három ígéretes készüléktípus és hogyan működnek. Talán hazudnom kellett volna hogy nem tudom, vagy azt hogy a negyedik dimenzióból teleportálják az energiát?
2016. dec. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1720/1938 anonim ***** válasza:
70%

Ja és aki nem melletted áll azt elnevezed tökagyúnak? Ha ő az akit sejtek, akkor ő többször is mért ám többletenergiát. És nem pedig síránkozik például hogy félig megépítettél egy Müller generátort, elektronika nélkül és nem működött. Nahát, ki hitte volna hogy az ismertetett egyszerű know-how és elektronika nélkül maximum csak egy normál generátorként működik.

Te nem is azért fórumozol hogy világossá váljon a know-how és sikerrel kifejleszthess vagy utánépíthess egy készüléket. Hanem azért hogy olyanok haját tépd akik leírják az igazat. Ez mire jó? Valaki fizet érte?

2016. dec. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!