Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Borsodban tényleg olyan rossz...

Borsodban tényleg olyan rossz a közbiztonság vagy azért lehet élni ott is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Képzelj egy ingatlant, amit mondjuk Győr-Moson-Sopron megyében megveszel 5 millióért, ugyanezt Ózdon megtudnád venni 1 millióért vagy másfélért.


Az ingatlanok ára mindig megmutatja, hogy milyen az adott környék.

2014. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

szerintem szép környék, igaz van, egy két rosszabb része, de élhető.

ugyanúgy van itt is normális és börtönt megjárt ember is.

főleg miskolcon, ott a legjobb élni ebben a megyében, szép város, sok látnivalóval.

én ott élnék a helyedben, ha ennyire oda akarsz menni!

2014. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
BAZ megyét nem csak a közbiztonság teszi élhetetlenné. A tanulási és munkalehetőségeid is erősen korlátozottak. Nem beszélve arról, hogy ugyan azért a munkáért majdnem fele akkorák a fizetések, mind Budapesten.
2014. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

de ha megnézed, hogy a fizetések fele annyi, mint pesten, de a lakásárak, kb 3ad annyiba kerülnek, meg a kerts házak is, még miskolcon is, ahol azért van mindig munkalehetőség,aki akar dolgozni.

igaz, jobbára minimálbér, vagy kicsivel fölötte fizető állások vannak.

de ezért cserébe a lakhatás is olcsóbb.

és ha valaki fel is kerül borsodból pestre, ált azokban a rosszabb hírű kerületekben köt ki, amiknek a viszonya az otthoni állapotokat tükrözi majd.

magyarul számára semmi nem fog változni.

több pénzért, drágább lakhatást talál majd, ugyanott van, ahol volt, csak más helyen.

bár nem pártolom miskolcot, de azért tényleg jó hely!

2014. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Hallottál már az Avasról? Általában azt szokták mondani elrettentő példának, pedig konkrétan az egész Miskolc olyan, mint az Avas. Igen vannak szép környékek, mint mindenhol, Lillafüred meg Tapolca, konkrétan ennyi.

Ha teheted ne gyere ide, megbánnád.

Amúgy lehet itt élni csak mondjuk sötétedés után nem érdemes egyedül járkálni.

2014. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: te sem jártál még sosem Miskolcon, nem hogy az Avason. Az index-ről meg hasonló országos médiából gondolod amit leírsz, de ez messze nem így van. Élhető hely az Avas is, és nyugodtan lehet mászkálni éjszaka. Mekkora baromságot írtál, te Jó Isten! :D
2014. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

na végre valaki!

nem akartam itt egyedül a miskolci létet megvédeni!

lehet van pár roma, ...jópár roma a lakótelepen, de lehet éjszaka is sétálni, szerinted aki innen megy a gyárba dolgozni, mert a többség ott dolgozik, az hogy jut a munkahelyére, vagy hogy megy vásárolni?

teleportál?

semmi baj, az avasi lakóteleppel!

2014. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
a kérdés egyébként úgy hangzik mintha oda akarna költözni a kérdező. ha nem is rossz annyira semmiképp sem király hely hogy máshonnan pont oda koccoljon valaki. a másik variáció hogy elrettentő sztorik hallatán akarja jól érezni magát a kérdező"jaj de jó hogy én nem ott hanem itt lakom"
2014. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem olyan rossz az Avas, kivéve az a rész, ahová a n|ggerek települtek pár éve.

Mennyire rossz a közbiztonság? Valamennyit javult. Nyilván nem a miskolci sétálón fognak betalálni a rétin|ggerek, de azért én nem szívesen várnék az esti nyíregyi személyre a taktaharkányi állomáson.. :D

Persze lehet csak beképzelem, lehet nem is Borsodban nőttem fel..

A zempléni rész amúgy egész normális. Sátoraljaújhely már khm, kissé sötétségbe borult, de a többi ez elég élhető. Olaszliszka kissé el van túlozva az ominózus eset miatt, haverok laktak Liszkán, egyáltalán nem vészes.


Persze lehet mondani, hogy előítéletesek vagyunk, meg a sok hasonló hülyeséget. Nekem is próbálták már megmagyarázni, hogy semmi baj nincs Borsodban.. megkérdeztem, járt már ott? Hát még nem.. Apa, akkor költözz le egy hétre Sajókazára és meglátjuk változik-e a véleményed. :)

2014. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Úgy írtok, mintha BAZ megye csak Miskolcból állna.

Én kb. 50 km-re lakok Miskolctól. A véleményem, hogy lehet szerencsém van, nem tudom, de semmi probléma nincs ezzel a környékkel. Szerintem máshol sem jobb, vagy rosszabb a helyzet. Ahol én lakom, vannak ugyan romák, de nincs velük különösebb probléma.

Múltkor jártunk távolabb, egész a határmentén, nagyon szép faluk, városkák vannak arra (is).

Ha az egész megyét veszem, van pár húzós falu, de szerintem máshol is vannak. A baj ott kezdődik, hpgy ilyen színben akarják feltűntetni ezt a megyét, meg Szabolcsot is, hogy óh hát itt minden szar. Miért, pl. Békésben jobb? Vagy Baranyában? Pécsen jó éjszaka közlekedni? Történt ott is pár balhé az utóbbi időkben... Úgyhogy unalmas már ez a hozzáállás.

2014. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!