Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora baj lesz, ha majd...

Mekkora baj lesz, ha majd rengetegen belátják, hogy jobb a hajléktalanság nekik, mint a gyári munka?

Figyelt kérdés

Sorra születnek az ilyen topikok: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__787..


Egy hajléktalannak fizetve van a TB-je, ha kicsit is közmunkázik, kapja az FHT-t, vehet fel települési támogatást, jár neki az Ellátóban az egyszeri meleg étkezés, net, fürdés, WC, áram, ruha, és alhat szállón viszonylag olcsón, ha akar.

Vagy dolgozhat a gyártósoron fiatalként 75-80 nettóért, amiből még fizesse az albérletet, rezsit, kaját.


Nincs gyerekem, a barátnőm meg szeret így is, szóval én megléptem a gyári munkámból és albérletemből. Hajléktalan lettem önszántamból, és jobban élek, mint előtte! Nem részletezhetem a fórum szabályai miatt, de most sokkal több a szabadon elkölthető pénzem, mellesleg pedig enyém az egész napom.



2016. júl. 18. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Fiatalon, függetlenül még bármi lehet jó ötlet, de pont azért, mert bírod, akár a gyári munkában is találhatnál örömöt!


Egy nőnek hosszú távon olyan férfi kell, akinek szülhet. A nőknek nagyon erősen ketyeg a baba-ösztön, majd meg fogod látni! Gyerekkel hajléktalankodni viszont nem lehet, meg aztán az ember is ellustul a korral, egyre jobban igényli pl. azt, hogy télen melegben legyen.


A fizuk meg szerintem nőni fognak, ha lassan is, mert másként a fiatalok tényleg elhúznak, vagy csak a fa_szukat verik segélyből.

2016. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

De miért kéne 70 ezerért gyárban melózni?

Én fejlesztőként dolgozom napi 7 órát, és napi 400 ezret keresek.

Nálam is jobb színvonalon élsz?

2016. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!