Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint a házasság egy...

Akik szerint a házasság egy férfi és egy nő kapcsolata, azok szerint az arabok többsége nem is házas?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem, hogy mi a baj a poligámiával? Fenntartja a nemzetet, a belőle születő gyerek mind a két nemről tud példát venni és még hagyománya is van, tehát minden megvan, amit a melegházasság ellen szoktak felhozni.
2016. aug. 16. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
53%

Hm.. ezt fel kene vetni osztalytalalkozon. :D

Csajok, sracok leülünk, kiteritjük egymasnak a lapjainkat, marmint az anyagi helyzetünket es ha mkinek megfelel, akkor összhazasodik az egesz osztaly. Mint a kecskek, ezentul mki mkivel, miert ne?! Veszünk egy 10-15 lakasos tarsashazat, osztalyletszamtol függöen, amiben mindannyian elferünk es kezdödhet a következö nemzedek legyartasa. Kapucsengönel a jelszo: hülyeseg hatartalan.

:D

2016. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
17%
#31:Csodálatos.Szóval,mondjuk van 5 férfi és 15 nő,minden férfi házastársa minden nőnek,aztán hajrá?Mindenki kefél mindenkivel és minden szülésnél DNS-vizsgálat,hogy ki a "boldog" apa?Vagy nem kell,legyen minden gyereknek 5apja egy ilyen esetben?Ne haragudj,de ez szerintem, nagyon beteges elképzelés.
2016. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Első kérdésre köszönöm a választ, és mindenkinek, aki válaszolt rá. Második kérdéstől kezdve én általában a poligámiára gondoltam, nem az arab, elnyomó poligíniára. Az mindegyik félnek jó, ha beleegyezik.
2016. aug. 17. 01:44
 34/66 A kérdező kommentje:

"Vagy nem kell,legyen minden gyereknek 5apja egy ilyen esetben?"


Igen. De ha nem túloznál szándékosan, hanem mondjuk csak 2 apa és 1 anya lenne a történetben, akkor láthatnád, hogy a gyereknek biztosabb jövőt ad több szülő.

2016. aug. 17. 01:48
 35/66 anonim ***** válasza:
0%
Ja,most látom,hogy mindegyik házastársnak bele kellegyeznie az új "tag" felvételébe.Innentől viszont nem értem:az első feleség miért engedélyezné a férjnek a másodikat?Hogy ő is "választhasson" még egy férjet?Egyre betegesebbnek tűnik az egész.
2016. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
#35:Hát,már bocs,de ez a 2apa,1 anya felállás is abszurdnak tűnik.Egyébként,szerintem még csak nem is túlozta.Miből gondold,hogy nem lenne olyan,amit leírtam,ha egyszer felengednék a "sorompót"?Bár végülis midegy,mert kétlem,hogy ez valaha is valósággá válhatna Európában.Hozzáteszem:hál'Istennek!Én legalábbis így látom.
2016. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
És ha 5 felnőtt férfi és 15 felnőtt nő úgy döntene, hogy együtt akarna élni, akkor milyen alapon tiltanád meg nekik. Egyébként most is megtehetik, csak nem ismeri el az állam hivatalosan.
2016. aug. 17. 02:09
 38/66 anonim ***** válasza:
#38:Eszemben sincs megtiltani.Csak az nem házasság,hanem valami egészen más.
2016. aug. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Jó, akkor engedélyezzük a poligámiát és majd a te kedvedért kutyafülének hívjuk és nem házasságnak, megfelel?
2016. aug. 17. 02:24
 40/66 anonim ***** válasza:
#40:Nekem továbbra sem tetszik az ötlet,de ha a többség megszavazza,miért ne?Végtére is állítólag demokrácia van.Kezd el gyűjteni az aláírásokat, mondjuk egy népszavazáshoz.Hajrá!
2016. aug. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!