Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint a házasság egy...

Akik szerint a házasság egy férfi és egy nő kapcsolata, azok szerint az arabok többsége nem is házas?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem, hogy mi a baj a poligámiával? Fenntartja a nemzetet, a belőle születő gyerek mind a két nemről tud példát venni és még hagyománya is van, tehát minden megvan, amit a melegházasság ellen szoktak felhozni.
2016. aug. 16. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

az 58 nekem szólt?


1. nem vagyok NS, nem is nézek szemetet műsorokat,

2. a Bibliát nem olvastad, mert ezt a hülyeséget a saját sötét agyadból kurkásztad kifelé,

3. a válaszokat soha nem köszönted itt - ezt sem fogod,

4. 15-től nagyjából mind arról szólt, (pl.15,19,28,30) hogy mi a baj a poligámiával,

5. ha nem emlékszel, a memóriád sem működik, nem csak a gondolkodóképességed.


A többi stimmel. Azért arra válaszolj már, ha ennyi időt pazaroltunk feleslegesen rád,

hogy mi az előnye a poligámiának és többférjűségnek a tiszta, rendes, Európában hagyományos férfi és nő eggyé válásával szemben?

2016. aug. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

„19”


„Azért ez a többnejűség dolog nem olyan egyszerű. A férjnek teljes anyagi felelősséget kell vállalnia az összes feleségéért, és a tőlük született valamennyi gyerekéért is. Ezért ez eleve csak a gazdagok kiváltsága.”


Ha így is lenne, ami nyilvánvalóan nem igaz, akkor se indokolja semmi a tiltást.


„15”


„A poligámiával az a gond, hgy kevesen tűrik meg.”


Most akkor tegyük félre a tréfát és kérem végre az igazi érveket.


„a válaszokat soha nem köszönted itt - ezt sem fogod”


Ne hazudozzál itt se, mert megbüntet a mindenható.

2016. aug. 19. 12:21
 63/66 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm, hogy nem süllyedtél arra a szintre, hogy a fele-ség etimológiáját hoztad fel érvként, hiszen a feleség azért fele-ség mert a nő az egy fél, ebből is látszik, hogy ketten kellenek a házassághoz.
2016. aug. 19. 12:24
 64/66 anonim ***** válasza:

"Vegyük pl 1 pasi, 7 feleseg felallast, milyen erzes a hetföi nönek, h csak hetfön kerül ra sor? erre irtad: "Vegyük akkor ezt, de akkor érthetem úgy, hogy elismered, hogy a két férif, egy nő vagy egy férfi, két nő még neked is bőven belefér és azért hozod fel ezt példának?"

gondolatolvaso vagy fiam mint szódás a lovát. :D


"Ha komplett idiótákból áll a család, akkor tényleg előfordulhat, de általában szokták tudni ki kinek a testvére." - Megertem, h ferfiaggyal nehezebb összefüggesekben gondolkodni... Nem gondoltal arra, h a többgeneracios rokonsag mar kisebb falunak felel meg, ahol szerelmek szövödnek es innen amugy ugyanaz, mint Mohamed követöinel a verfertözes.


"jelen van 6 feleség, akivel szexelni is lehet, ha úgy adódik" - Mindegyik nagyjabol 60 kg hus, nem igaz...? :D Csak halkan hadd kerdezzem meg itt az imaszek mögül, h szted mi miert nem szexelünk egymassal, amikor 6 sogornö összejön? Nem is ertem, hogy miert nem jutott meg eszünkbe...! :D


Egyetlen erved, h szted a gyerek szempontjabol biztosabb jövökepet adna több szülö. (?!!) Hat sztem nem! Rivalizalas folyna az asszonyok között, a gyerek csak megzavarodna. Ha minden nönek lenne gyereke az egy db apatol, akkor menne a gyerekek között is a rivalizalas, "kinek nagyobb az egoja" jatek (ami most is megy gyakran, de legalabb hazon belül "csend van" vagy nincs egy ujabb ok a poligamiaval), minden anya a sajat gyereket tamogatna, többit elnyomna. Vagy ha a masik nönek nincs gyereke, feltekeny a gyerekes nöre es a gyerekre, akkor ott jön le, h a gyereknek csak rosszabb ez a keveredes.


Hogy nezne ki egy csaladi program? Igy is epp eleg összeegyeztetni az izleseket, igenyeket, h csak 2 felnött között kell kompromisszumot kötni. Demokrativ modon nem lehetne ezt megvalositani, az biztos.


Nemeth Sandorne, lelkeszneni

2016. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Vegyük peldanak: egy ferjnek(M1) van 7 felesege(F1, F2, F3, F4, F5, F6, F7).

Közülük F1, F3, F4, F6, F7 mas ferfiakkal is hazasok (M2, M3, M4, M5). Azert 4 ffit irtam, mert F1 es F3nak is M2 a 2. sz. ferje, tehat M2-n 4 felesege van, tehat F1 es F2 mellett meg 2 masik nö.

M1 es M4 testverek, es M5-tel 1. unokatestverek. F1 es M4 szinten 1. unokatestverek. M3, F2, F6 szinten testverek.

Bonyolitsuk tovabb: F3, F5, F7 elvalnak M1-töl es összehazasodnak massal. F3 (aki M3mal hazas marad) M6-tal. F5 M2-vel es M5-tel. F7 (aki M6-tal hazas marad) M3-mal.

Mondjuk minden hazasparnak lesz minden kapcsolatbol 2-3 gyereke, es ök is hasonlo komplikacioval kötnek hazassagokat. Igazodj ki rajta a 3. generaciotol!

2016. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
Tudod, csak nálatok, konzervatívoknál szokás megindokolni, hogy ha felnőtt emberek saját akaratukból akarnak valamit csinálni, akkor azt nektek miért kéne engedni. Tehát én nem érvelek én csupán az előnyeit sorolom. Amit te mondtál a vérfertőzésről az egyrészt azért hülyeség, mert harmadik generációs testvérek kapcsolata már nem vérfertőzés, másrészt meg a mai törvények szerint bárki szülhet egy falunyi gyereket, sőt szexelhet is az egész rokonságával, ha unokatestvérnél nem közelebbi a rokonság.
2016. aug. 28. 21:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!